Kerimcan Durmaz?

Şu an yayınlanan 3 Adam programında. Babam tv karşısında diye açamadım utancımdan.
O kendinden utanmıyo mu acaba

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rezalet cidden ya. Utanıyorum ben de. Ne kadar modern olsam da, bu çok başka bir şey. İzliyorum da şu an, rezalet. Dayanılmıyor sesine, hareketlerine. Kadın gibi hareketleri, konuşması. Arkadaş böyleleri işte ünlü oluyor, görüyorsunuz. Yani piyasa bu. Değişiklik, manyaklık olacak ki ilgi çeksin.

1|0
    1|0
    • Tercihin kadınlıktan yanaysa git ol ozaman demi. kirli sakalla bıyıkla hiç olmuyo cidden şu an salona gidemiyorum yani

• Aynen öyle, Bülent Ersoy içinde geçerli aynı olay. Ne biçim insanlar, acayip zengin ama. Aşırı ünlü, diva diyorlar falan filan. Böyleleri ünlü görüyorsun ülkenin halini. Bunun savunanlar var bir de tabii, o da ayrı ironi...

En İyi Kız Görüşü

• Dediğine katılıyorum yani madem kendini kadın gibi hissediyo kadın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Niye utansın bıktım sizin bu çomar homofobikliğizden

Kerimcan komik bir insandır ama ünlü olmayı haketmiyo

1|0
    0|0
  • neyi var ki adamın?

1|0
    0|0
  • sanane banane bizene

1|0
    0|0
  • Evet şu an izliyorumda tamamen rezalet Allah böyle insanları ıslah etsin.

0|0
    1|0
  • Olayyy 😉😂 ne mana

0|0
    0|0
  • Bence gereksiz biri. görmemiş.
    Dallama

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Neden utandın. Bülent Ersoy çıkıncada aynısını yapıyor musun? Kerimcan'ı bende sevmiyorum ama nefret edilecek kadar abartmanın alemide yok.

2|0
    1|0
  • utanilacak bir sey yok, kendi halinize utanin bence. :D

0|0
    1|0
    • karismayacaksam ne diye soru soruyorsun? Cok mantiklisin. :D

• adam orda p. rno çekiyo sanki bakmaya utanmışmış

2|0
    0|0
  • Utanarak birşeyi yok. O öyle iyi veya kötü onu bu tarz hı eğilimi olduğu için yadirgamak sana bana düşmez.

0|0
    0|0
  • Utanmasi sana mi düştü yahu? Gey ise ne olmus? sonra neden hoşgörülü bir millet değiliz? Al bak, adamlar ırkçılığı geçmiş cinsel tercihlere bile burnunu sokuyor!

0|0
    0|0
  • ya bu adamın tvde ne işi var

0|0
    0|0
  • sen profil resminden utanmıyonmu acabaa

1|0
    0|0
  • Utanmiyor

0|0
    0|0
  • Kendi seçimi saygı duymalıyız bence