Kapat

Neden bütün ünlüler Trump'tan nefret ediyor?

Ben ünlülere hiç güvenmiyorum, çoğu iki yüzlü ve gündemde kalma derdinde olan kişiler. Lady Gaga, Katy Perry, Madonna falan ne iş? Trump kötü olabilir ama bu ünlüler beni şüphelendirdi. Sakın diğer başkan adaylarında bir sıkıntı olmasın? (Seçim bitti ama merak ettim.)

2|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ünlüler çoğunluğun gönlünü kazanmalıdır yoksa ünlü olamazlar hal böyle olunca elbetteki iyi bir ahlaka sayğı göstermeli ve ırkçılık ile yaşayan birinden tiksinmelidirler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bunun ünlülerle bir alakası yok. Kadınları aşağılayan gazilere saygısı olmayan cinsiyetçi, ırkçı, homofobik, islamfobik ve zenofobik bir insanı sevmemek için ünlü olmaya gerek yok.

Trump dediğiniz insan insanların ayrımcı kötü düşüncelerinin sesi haline geliyor.

Hillary Clinton fanı da değilim belirteyim.

1|1
    0|0
  • Bu adam Obamadan daha da sert bir yapıda sanırım. Obama gene ülkeler arası ilişkilerde ılımlıydı. Bu adam varken 3. Dünya savaşının çıkmasından korkuyorum. Allah muhafaza.

1|0
    0|0
  • Çünkü Turp bey basa gelirse unlu olanların konserleri iptal edilecek ve hepsi vergi yukumlulugu altina girmekle kalmayip verdikleri verginin tam 3 katıni verecekler, bu yuzden isteniyorlar duzenleri bozulacagi icin diye birsey uydurdum bilmiyorum. gidin habrr okuyun

1|0
    0|0
  • Kadınlara ettiği hakaretler

1|0
    0|0
  • islam dusmani szlerinden

1|0
    0|0
    • ayrica adamin siyasi gecmisi yok adam akilli bir isi yok gecmisinde parlamis biri degil

• Müslümanları kim umursar ki? Ünlülerin çok da şeyinde. Şimdi anladım lgbt düşmanı olduğu için karşıymış hepsi.

• o sebep tr medyasi icin gecerli demistim zatende lgbt dsmani oldugunu bilmiyordum

• Ünlüler nefret ediyorsa ben seviyorum

1|1
    0|0
  • katy perry nefret ediyosa ben severim bu adamı

1|0
    0|0
  • şahinler bayram ediyor ünlüler korkuyor

1|0
    0|0
  • salla ünlüleri

1|0
    0|0
  • Portakal kafa :D

1|0
    0|0
  • Kötü şeyler yaşatmıştır

0|0
    0|0
  • Robert De Niro gibi bir değer bu adama "Yüzüne yumruk çakmak isterdim." diyorsa, bilin ki bu adam beş para etmez

0|0
    0|0
  • Bu adamın müslüman düşmanı olduğunu biliyor mutdunuz?

0|0
    0|0
  • şu tipi insan nasıl sevebilirki. birde müslüman düşmanı

0|0
    0|0
  • 'Müslümanlara işkence yapılsın' demiş.

0|0
    0|0
  • Bence tek onemli sey Şu an türkleri sevmesi ypg ye destek vermiyceğini söylüyor adam galatasaray formasi giymiş türkiyede fotoğraf çektirmiş yani bizim ilgili bir sıkıntı yok ama gidipte büyük bir devletle savaşa girerse bizde onunla birlikte savaşmak zorundayız bu sıkıntı

1|0
    0|1
  • Çünkü; zenginlerin *mına koyacak olandır kendisi :) Herşeyin sahibi kendisi olacaktır. Zaten dünyanın en zengin sayılı kişilerinden, daha da büyümek için, amerikada üretim tesisleri açacak! (Çindeki üretim tesislerini yüksek vergilerle kapattırmaya zorlayacak). Adam şuanda istediğini yapabilir arka planda. Şuanda seçimde harcadığı paraları çıkartması gerekiyor, onlar için silah tüccarlığı kendisi el altından yaparsa hiç şaşırmayın. Yani kısaca, hoşgeldi ulus-devlet sistemi :) Diğer ülkelerde ulus-devlet olma yolunda. Yakın zamanda fransada da milliyetçi parti iktidara gelecek. Düşünen neden demokratik bir toplum istemiyor bu insanlar!

1|1
    0|0
    • başkan oldu ama o kadar yetkisi yok gidipte kafasına göre diğer devletleri sömüremez ya da savaş ilan edemez meclis var fbi var o işler öyle kolay değil adam sanki kral oldu öyle konuşuyorsun evet büyük adam oldu ama o kadar yetkisi yok indirirler onu cia fbi ne icin var meclis var meclis meclistekiler onun fikrine katılmassa hiçbir b*k yapamaz

• Bir kere adam dunyanın en zengin adamı sayılır :) yani türün en zekisi denir buna; o adamın oraya çıkış amacı vardı. cia, fbi sanki adama karşı :D Bunlar yuzeysel olabilecek şeyler değil ki, Zaten derindekiler de bu adamın gelmesini istiyorlardı, tarih yazacakları adama ihtiyaçları vardı, obama sadece zaman kaybettirmeyi yönelik bir kuklaydı. Önümüzdeki günlerde görücez. Tüm emperiyalist ülkeler ulus-devlet yapısına geçiyor sebebi neden? Kızışacak ortamlar söz konusu...

• ruslar daha adam bunlardan

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanatçılar genelde trump'on fikirlerini benimsemez. Dünyanın her yerinde bu böyledir. Bakma bizimkilerin zorla iftar yemeklerine getirildiğine. Orda ifade özgürlüğü var.

1|0
    0|0
  • Yok , destekleyen ünlülerde var abd de

1|0
    0|0
  • Bu Trump medyayla zaten hep içiçe olmuş, güzellik yarışmaları filan ama dilinin kemiği yok. Gafları çok, şu sezercikteki vurucam kırbacı diyen çocuk gibi biraz

1|0
    0|0
Yükleniyor...