Çağatay Ulusoy'u da kaptırdık. Çağatay- Diyar Onar aşkı sizi de inceden hüzne boğdu mu?

Çağatay Ulusoy'u da kaptırdık. Çağatay- Diyar Onar aşk sizi de inceden hüzne boğdu mu?Bütün yakışıklılar kapıldı. Çoğu zaten evlendi bile. Elde kalan bir iki bomba var, onlar da yavaş yavaş sahiplerini buluyor. Dünya'nın en yakışıklı erkekleri listesine giren Çağatay Ulusoy, tam hayallerimizi süsleyecekti ki sevgili yapmış; mutluluklar dileriz.

Biz napalım? Bu sene de bekar gezer miyiz?

3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çağatay hayranı değilim olsam da üzülecek bir durum yok. Bu hayranların, sevdikleri ünlülerin sevgilisi olması dumunda bu kafaya girmesini anlamak mümkün değil. Zaten Çağatay'ın sevgilisi olmasa sizi bulacaktı.

Çağatay mı "Dünya'nın" en yakışıklı erkekleri arasında? Türkiye'nin bile en yakışıklı erkekleri arasında değil.
    Çirkin değil tabii ama çok da abartıyorlar adamı. Benim "Vay ne yakışıklı adam" diyebilecem biri bile değilim.
    Mesela üniversitede bundan on kat yakışıklıları gördüm. Neyini abartıyolar anlamış değilim.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 77

• Ah yazik ya kismetini elinden almis kiza bak ayip etmis ahfkdh adamin biri de cagatay yakisikli miymis ki demis hahaha "yok kardes cagatay tipsiz sen yakisiklisin" dicem de neyse 😂

2|0
    0|0
  • mast yaparken böyle adamları hayal ediyorduk şimdi bize malzeme çıkmadı demiyonuz da burada bıdı bıdı yapıyorsunuz :D

0|4
    4|0
  • Analar var çağatay doğurur,
    Analar var abuzittin mizettin izzettin doğurur.

3|0
    0|0
  • Wow.

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş ben anlamiyorum bunları :)) ben bekarim ben bile evlenmem kolay kolay. Sexsi bedenime sahip olmasin kizlar diye. birde zengin olacam ohoooo evlenirsem varya :)

0|0
    0|0
  • Yakışıklı peşinde koşacağınıza, dürüst efendi adam olan erkek peşinde koşsanız keşke sizin için yakışıklı olsun da gerisi önemli değil. Çağatay yakışıklı bile değil sıradan İstanbul çocuğu. Size çekici gelen onun parası ünlülüğü giyindiği pahalı tarz kıyafetler onu size çekici gösteriyor

0|3
    1|0
  • Kezvan sana bakıcagınıj umudundan istiyorum bende

2|1
    2|0
  • Hadi canım kötü olmuş bu hepinizin kocasıydı halbuki o adam

1|0
    0|0
  • Ne kadar boş bir paylaşım :D Yahu kız arkadaşı olmasa veya evlenmese ne yapacaksın? Neyin umudunu bekliyor ülkemizdeki kadınlar anlamıyorum. Bu siteye ne zaman girsem gereksiz paylaşımlarla karşılaşıyorum. Bir de ks facebook sayfası paylaşmış :D :D Hayalleri süslemek nedir ya. Birşeyler yazsam olmuyor yazmasam hiç olmuyor. Size de hak vermek istiyorum zaten kıvançları çağatayları hayal edip hakkı bulutlarla evleniyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Gez. Ne olacak sanki

0|0
    0|0
  • 3 gün sonra boşanırlar
    beklesinler

0|0
    0|0
  • @effektif mahvolmuştur şimdi😅

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Cagatay Allah mesud etsin üzüldüm sizler için nedeni ise yakısıklı arkadaş baya hemde sevenleri fanları coktur.. Simdi canları yanmıstır Serelede aynısı olsa bilmiyorum ne olur bana :(

0|0
    0|0
  • Sanki kapılmasa seninle çıkacaktı :) Bu düşünceyle evde kalırsınız.

1|0
    0|0
  • bızde aynı şeyleri ünlü kızlar için düşünüyoruz ama bir tarafımızı yırtmıyoruz

0|1
    0|0
  • site yöneticisinin kız kardeşi herhalde bu kız. soru 1 haftadır mide bulandırmadı mı sizce de? hayır çokta mühim bir soru olsa gam yemicem de bu ne artık çağatay çağatay çok önemliymiş gibi.

0|0
    0|0
  • Kızda İranlı havası var inceden. Hayırlısı olsun diyelim.

0|0
    0|0
  • Türkıyede ünlü biri sananı kaldı? Kapıldı falan neyinize güvenıyorsunuz bu özgüven patlamanız nedir nasıl bir kafaya sahipsiniz ilginçsiniz!

1|0
    0|0
  • Evlesmese size kalacaktı sanki? Izdırabınızı seveyim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    57

Kızlar Ne Diyor 77

• çağatay a bakınca abartılacak bir yakışıklılık göremiyorum yani kıskançlık gibi falan algılamayın gerçekten abartıldığı kadar var mı?

0|1
    1|0
    • Çağatay dediğiniz adamı fazla abarmıyor musunuz ?

• Valla ben daha iyisini yaparım oyuncu mu olsam ne :D

• @Muricy bilemicem o kadarını

• İyi de onların sevgilisi olmasa da bizle olmayacaktı :)

1|1
    0|0
  • Aynen çok üzüldüm öldüm kahrımdan hatta ya Diyar'la beraber olmasa benimle olacaktı çünkü 😂😂😂 ahah

0|3
    0|0
  • Diyar Onar'a kaptırmasak yüzde yüz bizim olurdu zaten asfdfdsf

0|0
    0|0
  • Çok abartılıyor bence..

0|2
    1|0
  • Milli yastayız

0|0
    0|0
  • Cagatayinda masallahi var... allah mesut etsin ne diyelim :)

0|0
    0|0
  • koduğumunun uyuşturucu bağımlısunu kaptırsan nolur kaptrmasan nolur

0|2
    1|0
  • Bir erkeği tipine göre seçmediğim için beni bağlamıyor.

0|2
    0|0
    • Çağatay dediğiniz adamı fazla abartmıyor musunuz ?

• Baaakkk... Açarım soruyu, anket yaparım beni kızdırmaaa :D

• @Muricy kendin bilirsin :)

• Hande Erçelle adını çıkarmışlardı, bu kızı gördüğüme sevindim, hande ne be.

0|0
    0|0
  • Cagatay zevk sorunu yasiyor. Hatun asiri tipsiz.

0|0
    0|0
  • Umurumda olmayan bir konu daha

0|0
    0|0
  • Yoksa Çağatayla evlenmeyi mi düşünmüştün? 😂

0|0
    0|0
  • Çağatay'ın oyunculuğunu ve görünüşünü çok sevsem de ropöjlarında bazen itici geliyor bana :))) Mutluluklar dileyelim. Bu kız kim?

0|0
    0|0
  • Umurumda değil, sitede bundan daha yakışıklılar var.

0|1
    2|0
  • Çokkkk hüzünlendimm zaten onla çıkmasaydı beni alacaktı.

0|0
    0|0
  • yolarım bu kızı:(((

0|0
    0|0
  • O kız olmasa sizle birlikte olacaktı sanki hey Allahım akıl fikir ver.

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum bu adamı

0|0
    1|2
  • Allah mesut etsin hüzne bogulmadim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    57
Yükleniyor...