Tv izlerken sizdede oluyormu?

merhaba,
aşk, duygusal gibi diziler bende hem stress yapıyor hemde çok kapılıyorum neden bende böyle yasayamıyorum diye sitem ediyorum özellikle şu aşk dizilerini görünce izlememek için hemen kanalı değiştiriyorum. sizdede oluyormu?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Aynen aşiri sekilde oluyor sinir olup kapıyorum cunku hicbirsey o mutluluk dizileri filmleri gibi yürümüyor hayatimda hayatinda deger verdigin ya da sana deger veren birileri olmayinca insan özeniyor o sekil sevipsevilmek istiyor o filmlerdeki gibi sıkıcı hayattan cıkıp o aşki heycanı macerasini romantikligini yasamak istiyor

0|1
    0|0
    • aynen beni anlattın bende sinirden kapatıyorum tvde haberlerden baska bisi izlmyorum.

az once yeni bir dizi başlamş biraz izledim oda aşk konuluydu sanki duvarlar ustume ustume gelmeye basladi birden daraldım

En İyi Erkek Görüşü

• hayat çıtasını atmosferde gösterme çabası var. hani illa paramız olmalı, illa kapitalizmin köpeği olmalıyız gibi gösteriliyor

0|1
    0|0
    • modaya göre de asıl oğlan ile asıl kızın giyimleri ve stilleri değişiyor

• şimdi ben de öpüşme sahnelerinde, aşk kokan kusursuz hayat yaşayan iş adamı olupta işe gitmeyen asıl oğlanı görünce bir ah çekmiyo değilim ama biliyorum ki bunlar dizi ve herşey bir pazarlama oyunu :D :D

• yalnız degilmişim :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bian kendimi kaptırıyorum bazen

0|0
    0|0
  • Bana olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• oluyor engeli basiyom

0|0
    0|0
  • Biz dünyalıyız dostum tv leri züktüret

0|0
    0|0
  • ben tecavüz sahnesı gördüğümde televizyonu aşşagı atıyorum özellikle çocuklara olunca 2 televizyon kırdım

0|0
    0|0
    • yuh iyi yptn reis kıza nolmuştur şimdi guvendemidir?

• devlet korumasında

Yükleniyor...