Ünlülerin çocuklarını kokoşlaştırması, moda ikonuna dönüştürüp sergilemesi normal bir durum mu?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa henüz 3 yaşında. Ama görsen büyümüş de küçülmüş gibi bir tarzla gezdiriyorlar yavrucağı. Çocuk, çocuk gibi görünmeli! Size de garip gelmiyor mu bu minik ikoncanlar?

2|2
11043

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok şirin. Acun'u ne severim ne sevmem. Nötr'üm.

Adam muhabirlikten bugünlere geldi pek normal değil bu durum ama o konulara girmiyorum.. Survivor vs aptalca gelir.

Ama ence kızı da çok tatlı, sevgilisi de öyle. Eleştirmem. Eleştirilecek bir tarafı yok. Yoksa acımazdım..

4|0
    3|0

En İyi Kız Görüşü

• Olması gerektiği gibi. Güzel giyineni ayıplayıp garipsicek kadar mı düştü bu ülke. Olması gereken bu resim zaten. Çocuk diye bakımsızmı olmalı?

4|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Gayet çocuğa benziyor işte.

3|1
    0|1
  • buna ailesi karar verir sen biz değil. zamanında biz giymeye elbise bulamazdık. olsa bizede yaparlardı. garip geliyorsa da normal bunlar

3|0
    0|0
  • Doğru değil.

0|0
    1|0
  • Bence gayet tatlı olmuş, sonuçta ünlülerin çocukları, güzel görünmek zorundalar. İnsanların diline farklı şekilde düşmek istemezler tabi.

3|0
    3|0
  • O p. ç kuruları için herşey şöhret ve paradan ibaret insan gözüyle bakmıyorum onlara tamam bizde sosyeteyi biliyoruzda bunların yaptığı sosyetede bile yok.

1|0
    2|0
  • reklamları bile bu tür çocukların çok itici.

1|1
    0|0
  • Tasvip etmiyorum.

1|0
    1|0
  • sonradan görme bunlar. harbi sosyetik, asil aileler hiç uğraşmaz bu işlerle. görmemiş zengin olmuş işte

0|1
    2|0
  • saçmalık
    onların ana baba olması bile saçmalık aslında!

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı değil hoş bile gőzűkűyor 😅

1|0
    0|0
  • hani baktığımız çok abartılı ama çok şeker ve şirin olmuş yine de abartmamakta fayda var

0|0
    0|0
  • bence degıl bu yasta bırde cocukları olumsuz etkıleyebılır

0|0
    0|0
  • pek kokoş gözükmüyorlar.

3|0
    0|0
  • Son derece anormal çocuk, cocuk olarak kalmalı sonra alayı esrarkeş olup çıkıyor insan bir defa cocuk olur ve onu da anne babaları sayesınde yaşayamazlar

1|0
    0|0
  • Yakışıyo ama ya hemde çok tatlı oluyo veletler

1|0
    1|0
  • Şımarık bir kız olacak babası gibi maymunluk yapacak

1|0
    0|0
  • garip gelmiyorlar. çok tatlılar.

1|0
    0|0
  • Para var huzur var. Banane..

1|1
    0|0
  • Yapılan şu şeyden farkı yok:

im.haberturk.com/.../1190283_620x410.jpg

0|1
    1|1
  • Yabancı ünlülere özeniyor onlarda ne yapsın işte

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 109

• Abartılı bir durum göremiyorum. bir çocuğu moda anlayışına göre giydirmekte bir sakınca yok bence. Ne biliyim çocuğa makyaj yapsalar topuklu ayakkabı giydirseler falan tamam çocuk olmaktan çıkartıyorlar derim de belli bir moda anlayışına göre giydirmenin yanlış bir tarafı yok. Acunu savunduğumdan değil yanlış anlaşılmasın hiç sevmem kendisini.

1|0
    1|0
  • açikcasi makyaj yapmadiklari taktirde ben begeniyorum. cocuk diye sumuklu gezmek zorunda degil :)

3|0
    1|0
  • Son derece garip. Küçük çocuklar nasıl merak sarıp da annesinin topuklu ayakkabısını giydiği zaman ayağına büyük geliyor ve eğreti duruyorsa buda aynı durum. Küçük kızları birer kadın, küçük erkekleri birer adam durumuna getirdiler. Çocuk dediğin çocuk gibi giyinip çocuk gibi davranır. Çocuk gibi davranması için de rahat kıyafetler giymeli rahat kıyafet değil de süslü püslü yetişkin kadın kıyafetleri giyince çocuk yaşta gençliğe adım atar ve bu bedenin dış görünüşün süsün püsün önemli olduğunu düşündürür. Pedegoglar da bunların yapılmaması taraftarı. Çocuklara büyük zarar..

1|0
    0|0
  • bence çocuğa böyle dayatmalar yapılması iğrenç. çocuk dediğin alakasız giyinir, bütün gün kirli kıyafetlerle dolaşır, yediği çikolata ağzına yüzüne bulaşır silmez. çocukların çocukluklarını çalıyolar farkında değiller, kapitalizme moda diktalarına köle çocuklar yetiştiriyolar

1|0
    0|0
  • çocukların bu kadar ufakken kamera karşına geçirilip üstünden para kazanılmasına karşıyım sonumuz black mirror 3. sezon 1. bölüm gibi olucak heralde

0|0
    0|0
  • Bence cok tatli bir kizim olursa bøyle olur poposundan isiririm bnd :D erkek cocuklarida ayri bir karizma oluyor😍😍

0|0
    0|0
  • Çocukları da soytarılıklarına alet ediyorlar.

1|0
    0|0
  • Sonrada pedofili olan mahlukların ekmeğine yağ sürüyorlar farkında değiller beyinsizler ya nefret ediyorum herşey vaktinde güzel ya

0|0
    3|0
    • Sapık her yerde sapıktır. Pedofili ayrı bir durum. Bebeğin/çocuğun kıyafetine önem vermiyorlar.
      Her neyse küçücük çocuğun böyle giyinmesini anormal karşılaman.. Bir kadın olarak "kadınlar etek giydiği için tecavüze uğruyor" lafı kadar trajik.

• yediriyo içiyo bakıyo gezdiriyo sağlığını ihmal ediyo mu etmiyo süsleyip püsleyip resmini çekiyosa noolmuş kız çocugu zaten sever böyle şeyleri bence sorun yok

0|0
    0|0
  • gecen gu instagramda denk geldim ve seninle ayni seyi dusundum. demek ki garipmis gercekten.

0|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum çocuk ruhuna sağlığına aykırı

0|0
    0|0
  • Şu çocuğu bile iticilikleri ile ne hale çevirmişler 😂😂

0|0
    0|0
  • annesinin kopyası.. tam bir yavru piton🐍

1|0
    0|0
  • Anasının kızı işte bulmuşlar zengin babayı catır cutur yiyorlar parayı :)

0|0
    0|0
  • Biz unlu degilken cocugu moda ikonu gibi giydirdigimiz icin papyonlar dugunlerde takim elbiseler falan unlulerin cocuklari olsun o kadarcik

0|0
    1|0
  • Bunda abartı bir durum yok :)
    Bende kızımı kendimden bile iyi giydirmeye çalışırım.
    Düz giyinmesi yerine , bir tarzının olması daha güzel bence.

1|0
    1|0
  • Hayır çok şirin olmuş.

1|0
    1|0
  • bence çok tatlı zaten bu çocuk için takip ediyorum şeyma subaşını. hem giydirmekle alakalı bir durum değil bence yetiştirmeyle alakalı ki çocuk 3 yaşında ingilizce konusuyor. şahsen çocugum yok ama olsa bende istediğim gibi giydirirdim

1|0
    0|0
  • Cocugumu kokosta giydirebilirim sirinde edebilir palyaco da yapabilirim ANCAAAKK asla sosyal medyada paylasmam.

0|0
    0|0
  • Anadolu çocuğu olmanın avantajlarını yaşadık çok şükür.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    89
Yükleniyor...