Hande Yener ve Cem Şenol gizlice nişanlandı. Sizde durum nedir? Hala bekar mıyız?

Hızlı başlangıç yapalım isteyen çift kendi aralarında ufak bir nişan töreni düzenlemişler. Nişan ve kız isteme bir arada olmuş olacak ki, Hande kahveleri de kendi yapmış. Arkadaş Hande Yener'de olsan o kahve başında bekliyorsun işte :)
Hande Yener ve Cem Şenol gizlice nişanlandı. Sizde durum nedir? Hala bekar mıyız? O değil de biz hala bekar mıyız? Bu sene de bekar gezelim şarkısının popülerliği geçeli çok oldu ama olsun, etkileri hala üzerimizde :)

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• niye hande yener insan üstü bir varlıklımı ki abartmışsın:) birilerini yükseltip kendinizi kçük görme huyundan vazgeçemedi insanoğlu...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu 30-35'lik adminlerden biri olabilir hep gündem ve medya konularını paylaşıyor cidden gıcık olmuyor da değilim bize ne onlardan ve hayatlarından para içinde yüzen insanlar tek kaygıları şöhretim elinden gidecek korkusu oluyor bunların biz de hayat böyle süslü değil gerçeklerle yüz yüzeyiz günde kaç kadın cinayeti oluyor işte bu yüzden evlenmeye sıcak bakmıyoruz bu cevabı çoğu kadın yerine ben veriyorum şu gereksiz sorular yüzünden hesabımı kapatmasam iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Teyzecim anladığım kadarıyla sen çoktan Black Out olmuşsun. Sana ne kimin kiminle nişanlandığından? Bunları merak ede ede evde kalmışsın daha haberin yok.

1|0
    0|0
  • Hiç umrumda degil.

0|0
    0|0
  • sen kendine bak hıh 30 u geçmişsin hala bekar anlaşılan:)
    şaka maka 27 oldum olacam hala sap gibi geziyorum

0|0
    0|0
  • Bekarız :D

0|0
    0|0
  • Bana gore Aslında bunlar ornek alınacak birileri değil bunların asklarida nisanlarida hepsi kurmaca ve yapmacık. O yüzden bekarligimizdan son derece memnunuz

0|0
    0|0
  • Bekar üzerine de sapız daha 😒😒

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Hala Bekarim

0|0
    0|0
  • Bizene

0|0
    0|0
  • 1 hafta sonra evlendiler diye bence yazarsın 1 ay sonra da boşandılar diye yazarsın

1|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • ne yapalim bizde bunlar gibi herkesten farkliyiz modunda Nisan mi yapalim. artistleri sarkicilari gereginden fazla kazanuyorlar bunu sorgulayacagimiza gizli sakli nisanlarini sorguluyoruz. ne avanak bir toplum

0|0
    0|0
  • aglıcam.

0|0
    0|0
  • Çokta umrumuzda

0|0
    0|0
  • ele dedavam aga :D

0|0
    0|0
  • bekarız bakalim

0|0
    0|0
  • Ahhh rome

0|0
    0|0
  • Yok evlendim ben haberin yok mu

0|0
    0|0
  • biraz zaman geçsin ayrılırlar :/

0|0
    0|0
  • sapına kadar bekarim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 51

• Bize de mutlu olmalarini istemek düser.

Sahi baska bir kriterim daha oldu senin sayende soran :) benimle evlenecek kisi benim yerime o kahveleri yapip dagitacak. 😀

0|0
    0|0
  • ay bunlar ayrilirlar gizliymis. gizli olsa gizli kalirdi. show bunlar anam show :D

1|1
    0|0
  • İlişki durumum ne yazık ki ;bu gece de bekar gezelim bu gecee de bekar gezelim

0|0
    0|0
  • hande yener de gençlerden hoşlanıyor...

0|0
    0|0
  • Hâlâ bekârız 😂

0|0
    0|0
  • Bekarım, gayet halimden memnunum. Evlilik düşünmüyorum uzun bir süre daha.

0|0
    0|0
  • gerçekten seven olmadıktan sonra napayım ben sevgili yi hem sevgili gelip geçici bana göre kalıcı olan eş gerçi onunla bile ayrılabilir de neyse ben halimden memnunum

0|0
    0|0
  • Çocuğu yaşındaki adamla mı sevgili çok garip. En az 20 yaş vardır aralarında. Yine Allah mutlu etsin demek istiyorum. Ama büyük ihtimalle Hande'nin parası için birliktedir

1|0
    0|0
  • Ne nişanı yaw direk evlenmeli bunlar

0|0
    0|0
  • aman ya

0|0
    0|0
  • yaşım daha çok genç.

0|0
    0|0
  • Hala sap