Kapat

Futboldan anlamamak?

Beyler bayanlar internette de bakiniyorum tabi ama birebir fikir de almak istedim erkek arkadaşım futbol konusunda aşırı fanatik bir beşiktaşlı bense FENERBAHÇE liyim onunla böyle saatlerce futbol hakkında tartışmak istiyorum :)) bana futbol hakkında bilgi verebilirmisiniz gerçekten buna çok ihtiyacım var

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu akşamki maç için gördünmü kullandığımız tacı siz kullanamazdınızki biz en iyisiyiz de

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Top ile oynanıyor.
    İnsanlar falan var.
    Birde ofsayt var.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• bence tartışma gerek yok iki takım arasında uçurum var

1|0
    0|0
  • Qaresma da futbolcumu hiç begenmiyorum onu de sinirleri bozulur zaten

1|0
    0|0
  • 30 yıl maç izleyipte hala futbolu kavrayamamış adamlar var sen 2 günde nasıl öğrenecen. Hem boş ver kadına futbol muhabbeti yakışmıyor

0|0
    0|0
  • biz sana anlatsak ta sen anlayamazsin bu saatten sonra

0|0
    0|0
    • iyide ben zaten bilgisiz değilim çok bildiğimi soylemem tabi ama yinede bir bilgim var

• Ofsayti anlatmasını işte. Birkaç yılda zor anlarsın böylece bussuru konuşmuş olursunuz

0|0
    0|0
  • futbol konuşabilmen için yıllarını vermiş olman gerekiyo kendinde gerek sahada gerek tribünde olman gerekiyo oyle 2+2 = 4 eder gibi değildir futbol anlamak.

0|0
    0|0
    • sende iyice cahil yaptın ama beni bilgim var az çok.

• tartışacak seviyeye gelmen için bir çok şeyi bilmen lazım tatlım oyle kuru sıkıya tartışamassın

• sizin takım. niye bu kdr sakatlanıyor diye sor "ben de sana yardımcı olayim :)"

0|0
    0|0
  • 6 Kasım 6 - 0 de ve gir konuya 😂😂😂😂 ne mutlu Fenerbahçe 💕

0|0
    0|0
  • Beşiktaş büyük taştır altında kalırsın

0|0
    0|0
  • Futbol futboldur :)))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgiline de ki penaltıyı açıkla 😄

0|0
    0|0
  • Cogu erkekten iyi futbol oynarim kiz olmama ragmen gerçi kiz erkek ayrim. yoktur

0|0
    0|0
    • 7 sene süper amatörde oynadım hiç bir kız bir erkek kadar iyi olamaz ayrımcılık yapmıyorum ama futbol erkeğe özgü bişeydir. kadın maçlarıda izledim hemde canlı kendi sevgilimin maçlarını hiç fizik gücü olmayan ve futbol zekasından yoksun olarak oynanan çok zevksiz maçlar.

• ben zaten butun erkekleri yeniyorum demiyorum cogu diyorum benim karsima çıkanları diyorum kiz erkek ayrimi zaten yok aman hemen cirkeflesme

• lan sen kızsın nasıl erkeklerle karşı karşıya gelmiş olabilirsinki ben hiç bir kızla karşı karşıya gelmedim ne yani kızlarla erkekler maçmı yapıyosunuz ? saçmalık yoksa mahallede ki amcalardan mı bahsediyosun erkek derken ya senin o dedğin erkekler futboldan alakasız olanlardır lisabslı bir erkek asla bir kıza karşı yenilemez aslaaa

Yükleniyor...