2016 Dünya'nın en yakışıklı erkekleri listesinde Çağatay Ulusoy da var ne düşünüyorsunuz?

Bence hak ediyor kesinlikle. Bu nasıl bir yakışıklılık bu nasıl bir karizmadır ya ben normalde Türk erkek oyuncuları pek beğenmem ama bu adamın her haline hastayım. Kaynak

0|1
4528

En İyi Erkek Görüşü

• Bence hepsinden kesinlikle daha yakışıklı ama oyunculugu da o kenanlardan falan kötü. fakat ne kadar güzel olurlarsa olsunlar şu sanat dünyasında ot çekmiş hepsi geçen yıllarda yakalanmışlardı. demek ki fazla güzellik falan insan kaldıramıyor heralde.

1|0
    0|0
    • Sen de aras buluta benziyon yandan başkan;)

• @LordOfTheKINGS aslonda onden daha cok benziyorum lisedeyken mete diyodu annemler bana o oynadigi dizideki haliyle benim lliseeki halim asiri benziyodu

En İyi Kız Görüşü

• yakışıklı bir adam ama hala burak özcivitin daha yakışıklı olduğunu düşünüyorum

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

Kızlar Ne Diyor 44

• Çok iyi cidden. Olmasi cok dogal.

1|0
    0|0
  • Bence de cok hakkediyor.

1|0
    0|0
  • Abi beğenmiyorum hak etmiyor filan boşuna yormayın kendinizi. Göz var izan var. Dibine kadar hak ediyor

1|0
    1|0
    • bir an hakketmiyor diyosun sandım ahaha

• Valla yakisikli şrfsz :D

1|0
    0|0
  • İyi oyuncu

1|0
    0|0
  • İlk zamanlar beğenmiyordum ama şimdi hakkını yemeyeyim sakallı da sakalsızda saçlı saçsız adama herşey gidiyor.
    Yakışıklı Allah için.

1|0
    0|0
  • Son derece yakışmış. Adamın bakışından gülüşüne herşeyi on numara. Sonuna kadar hakediyo

1|0
    0|0
  • Hele o delibaldaki hali, adam yakışıklı abi ama şu medcezirde bebek poposu gibi ciltli ve şişmandı ozaman pek beğenmiyordum

1|0
    0|0
    • aynen medcezirde tipsizdi ama adını feriha koydum ve delibalda çok yakışıklı

• seviyorum :D

1|0
    0|0
  • Helal

1|0
    0|0
  • Çok beğeniyorum kendisi, gerçekte fotoğraflardan da yakışıklı bana hoş geliyor

1|0
    0|0
  • bu adamı seviyorum ama yiğidi öldür hakkını yeme. haketmiş.

1|0
    0|0
  • Son dizisinde iyi öncekilerde çok yanlış karakterde oynamış

1|0
    0|0
  • Adam kusursuz dicek söz yok 😊

1|0
    0|0
  • Bizde cok yakısıklılar var bence ya cagatay, barıs arduc tolgahan sayışman vs

1|0
    0|0
  • Hakediyor tabiki

1|0
    0|0
  • Uzun sacli hali cok iyi tabi ama Şu an 3 numara gidiyor ama bu fotolardaki hali daha iyi

1|0
    0|0
  • Bu tiple o listeye girdiyse dünyada yakışıklı erkek yok demekki

0|1
    1|0
  • Milli gururumuz

1|0
    0|0
  • Aklet mankenliğinden ne büyüdü adam. sektörde herkes hayran şimdi

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam