Hangi Hollywood yıldızının ABD başkanı olmasını isterdiniz?

Angelina Jolie
Hangi Hollywood Yıldızının ABD Başkanı Olmasını İsterdiniz?
UNICEF ve Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu İyi Niyet Elçisi olarak göçmen kamplarını ziyaret eden Angelina Jolie' ye geçtiğimiz yıl insanlığa yaptığı manevi ve maddi iyiliklerden dolayı Kraliçe 2. Elizabeth tarafından Şövalye ünvanı verilmişti. Daha önce Çocuklar İçin Küresel Hareket adlı örgütün Washington' daki bürosunun açılış töreninde konuşan Jolie bir gazetecinin "ABD Başkanlık seçimlerine katılacak mısınız?" sorusuna "Hiç kimsenin benden böyle bir şey beklediğini sanmıyorum. Önce Oprah Winfrey' in başkan seçilmesini bekleyelim" demişti.

Johnny Depp

1999' da eski Beyaz Saray stajyeri Monica Lewinsky için ‘Clinton’ın metresi' tanımlamasında bulunan ve : "Bu tür şeyleri yapmanın başka yolları da var. Ama pasaklı bir fahişenin gidip donunu göstermesi ve sonra da kendini Oval Ofis’te ve ABD Başkanı' nın bacaklarının arasında bulması bu yollardan biri değil." diyen Depp, 2015' te ABD Başkan adayı Donald Trump' ın şımarık bir çocuk olduğunu ve kadınlara karşı kaba olduğunu söylemişti. Depp ayrıca geçtiğimiz yıl Tim Burton ile beraber ABD'de Suriyeli bir kadın ve çocuklarına yardımcı olmak için bir kampanyaya destek vermişti.

Leonardo Dicaprio

Kendi adına kurduğu çevre vakfına 45 milyon dolar bağışlaması ile büyük takdir toplayan Leonardo Dicaprio, şu anda ismi Before The Flood olarak belirlenen bir çevre belgeseline imza atıyor. Belgesel küresel ısınmanın ve iklim değişikliğinin dünyadaki etkilerine odaklanıyor. DiCaprio belgesel için 5 kıtayı dolaşarak Kuzey Kutbu'na kadar gitti.

Lindsay Lohan

2020' de ABD Başkanlık seçimlerine aday olacağını söyleyen ve 18 ayda 3 kez kaza yapan Lindsay Lohan, ABD' nin şehirlerarası yollarının daha güvenli olması için bir fikir üretebilir.

George Clooney

Daha önce Darfur' daki katliamı sona erdirmek için görüşmeler yapan George Clooney, ABD' nin dışarıdaki kötü imajını entelektüel imajı ile düzeltebilir.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hiç biri ben kendimi isterim hahahha puhahaha

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Johnny Depp

1|0
    0|0
  • gel de kı bu kadın cehenneme gıdecek

0|0
    0|0
    • Bahsettiğin kadın Angelina Jolie ise kendisi Siyonist bir yapılanma olan Birleşmiş Milletler in iyi niyet elçisi. Ayrıca bir röportajında ABD nin Irak ta kalıp oraya demokrasi götürmesi gerektiğini açıklamıştı. Kendisinin biseksüel olmasını ve Brad Pitt' i Jennifer Aniston ın elinden aldığınıda düşünürsek baya zor.

• ınternet doldurmaları bunlar pekı gates cıftı?

• Bill Gates e lafım yok.

Kızlar Ne Diyor 3

• tamda george clooney diycektim zaten listede varmış

1|0
    0|0
  • George clooney iyiymiş ama leonardo diyorum

1|0
    0|0
  • Amerika'dan bize ne?

0|0
    1|0
Yükleniyor...