İzdivaç programlarnda en nefret ettiğiniz aday kimdir?

Eski ve yeni gelmiş geçmiş yarışmalardan hangi adayı hiç sevemediniz? Eski evlenme programıda olur simdiki programda olur? Bir kaç isim sayın?

Güncellemeler:
Hanifeyle umut en nefret edilen adaylar.. umutn evlenmeye gelmemiş olması en belirgin özellik ama canerde evlenmeye gelmedi ama canerde nefret eden yok adam23 yandan beri evlilik programında evlenmek istese cokdan evlenmişti evlenmeye niyetinin olmadığı belli

0|0

En İyi Kız Görüşü

• 5 evetle Hanife yi uğurladık

0|0
    0|0
    • Hakikatten ona bende çok tav oluyom en nefret ettiğim aday bu çok sinir oluyom ona uyuz biseyi suratına tokatı bastırmak istiyom salak salak gülüyo iyice uyuz oluyom onun gülüşüne

• Yorumun güzel eig hak ettin hanifeden nefret ediyorum mal mal gülüyor sinir ediyor

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Hanife

0|1
    0|0
  • Esra erol da ki şenol a cok gicigim demet akalinin sarkisindan biktim yeminlen eller havaya eller havaya. BIrde songul var o da hadisenin sarkisindan soguttu.

1|1
    0|0
  • hanife 😂

0|1
    0|0
  • Hanife, Şenol, Mehmet

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum 😕

0|0
    0|0
  • bahardı galiba adi esra erolda

0|0
    0|0
  • Umut

0|0
    0|0
    • Eğlenmeye gelen en meşhur isim.. Onu o programa nasıl koyuyorlar halen anlamıyorum ya resmen oyunculuk yapıyı eski nişanlısı melis anlattı programda herşeyi biz umutla nisanlandik nisandan sonra araması sorması oyaladi sonra ayrılmak zorunda kaldık çünkü evlenmek için hic biseyi yapmadı o buraya kendini göstermeye geldi evlenmeye gelmedi dedi esra eroldaydi ozamanlar gecen sene ya da daha önceki sene olmuştu bu adam resmen eğlenmek için orda belki bir yerden mankenlik teklifi gelir diye durdu zaten geldi de mankenlik teklifi şu an mankenlik yapıyo gecen vtr'sini izlediğinde manken oldum diyordu :)

• hepsinden

0|0
    0|0
  • İzlemem

0|0
    0|0
  • Hanife

0|1
    0|0
  • Hanife

0|1
    0|0