Aleyna TİLKİ desem ilk aklınıza gelenler neler bakalım?

malum son zmanlarda adından sıkça söz edililir oldu herkesin başka bir yorumu var ya sizinki?

0|1
1910

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Aleyna geçiyor 👉🏻💃🏿

2|1
    0|0
  • Şarkısı geliyor aklıma ve hoşumada gidiyor büyük başarı o yaşta bu kadar abartmayın daha kız 16 yaşında desteklemeniz lazım hangimiz o yaşta öyle başarı elde edebildik ki

1|0
    0|0
    • Müziği dinlerken kendini dinletiyor farkettiriyor kendini ben dinlemem normalde ama kulağıma çalınınca dinliyorum

• Neden elde edemedik çünkü bu işler torpil gerektiren iş. Daha bu ülkede 16 yaşında olupta çok güzel sesleri olan kızlar, erkekler var. Youtube'da netd müzik hesabından yayınlanmış şarkı. Torpil sadece bu düşün yani. Öyle çok büyük bişeyde değil.

• güzel kız maşallah

0|0
    0|0
  • Yasina gore cok olgun yasina inanmak ta zorlaniyorum

0|0
    0|0
  • Ego.

1|0
    0|0
    • kıskanmamı var bana mı öyle gelyo

• Sevdiklerim hariç kıskançlık yapmam. Güzel kız gayette başarılı ama konuşmaları çok itici neymiş mahallesindeki insanlar aa Aleyna geçiyor diyorlarmış vs.

• Fan :D

0|0
    0|0
  • barnah

0|0
    0|0
  • 👈🏻👈🏻👈🏻

0|0
    0|0
  • Justin bieber 15 yaşındaydı Aleyna diye bir kız çıktı ortaya 16 yaşında şarkı söylüyor diye abartıyorlar bizimkilerde yadırgıyor işte ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • Kalbimdr kırılmadik yer mi biraktin. 16 yasinda guclu sesi var turku yorumunu dinledim. kardesim takti şarkıya dilimize dolandi.

0|0
    0|0
  • Onu hep seviyolardı :D

0|0
    0|0
  • 1. sınıftan beri takıntılı fanlarım vardı

0|0
    0|0
  • Başarı

0|0
    0|0
  • net ego

0|0
    0|0
    • belki özgüveni yüksektir

• çocuk o daha

• yaşıtlarıma gore olgunum ben diyor bir yerde de bu nasıl bir ironi yani tamam sensin he he falan oluyor insanlar da onun dışında zaten sesi güzel kendi de güzel eminimki eleştiren birçok insanin tek takıldığı nokta da budur. kıskandi diyorlar elestiren herkese de bu da ayrı bir şey tabi

• Aleyna geçiyooooor

0|0
    0|0
  • Cevapsız çınlama :D egoma ters düşüyor sun :D

0|0
    0|0
  • 👆👇👈👉

0|0
    0|0
  • artık yeter desem? cidden yeter? ne aleynaymış be arkadaş midem bulandı artık onun esprisini yapanlardan soru soranlardan.
    Umursamayın takmayın takip etmeyin dilinizden düşürün şunu insanlar böyle ünlü oluyor işte bizim cahil insanlarımız saolsun sürekli dillerinde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Crop top

0|0
    0|0
  • İsmini çok fazla görünce kim bu diye aratıp bakmıştım. Resmen kız 16 yaşında şöhret oldu diye çekemeyip çamur atıyo herkes.

0|0
    0|0
    • olgun görünüşlü bir kız ama küçük ibolarda geldi geçti unutulur gider yakında

• ego.

0|0
    0|0
  • egosu:D

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuk

0|0
    0|0
  • Ergen kız

0|0
    0|0
  • Gereksiz yere ünlü edilen birisi. Önemsemiyorum.

0|0
    0|0
  • Egoo

0|0
    0|0
Yükleniyor...