Kapat

Survivor 2017'de şok isim, şaşırdınız mı?

An itibari ile İdo Tatlıses'in Survivor 2017 kadrosunda olacağını öğrendim. Büyük bir şok şahsen. Ay yapamaz o oralarda ya. Sizin en çok şaşırdığınız isim kim oldu?

Güncellemeler:
(Katılan diğer yarışmacıları görmek için: https://www.youtube.com/watch?v=vmWgEihVhrc ) Arkadaşlar neden İdo'nun reklamını yapma çabasında olayım ki hahaha reklam maçlı bir gönderi değil.

0|2
134|135

En İyi Erkek Görüşü

• bazen tv de çok görünce medya önünde olunca milyon dolar kazanıyorlar sanıyoruz ama öyle değil, Nihat Doğan örneğinde olduğu gibi, maddi durumu iyi olan hiç bir sözde sanatçı oraya gitmez.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niyeyse detayı heyecanla açtım ama şoka da girmedim. İdo bu aralar her yerde karşıma çıkıyor. Youtube'da falan... Belli yani :D

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 134

• Evet ido da şaşırtıcı ama ben ençok Yılmaz Morgüle şaşırmıştım. En bomba karekter Tolga Taner Tarlacı'ydı bildiğin kırıktı adam :D Son survivorda Avatar Atakan favorimdi kazandı. Survivor benden sorulur :D :D :D

2|0
    0|0
  • ben kimin katıldığından ziyade oyunlara bakarım gönüllüleri desteklerim her zaman ama dediğim gibi sadece oyunlara bakarım birde konseylere tabi geriye zaten ada da yaşananlar kalıyor onları pek izlemiyorum zaten...

1|0
    0|0
  • Şaşılacak bir durum değil saçmasapan bir program zaten
    o tipe o dövme olmamış

2|0
    0|0
  • şaşırmadım kanks

1|0
    0|0
  • Adamı ilk defa görüyorum. Ama şöyle bir tahmin edeyim İbrahim Tatlıses'in oğlu veya yeğeni olabilir. Şahsen İbrahim Tatlıses katılsa o zaman şaşırabilirdim.

1|0
    1|0
  • Bende İbrahim tatlises katildi sandim :))

1|0
    0|0
  • pek şok olmadım
    malum albümü var ama pek ilgi görmedi..
    şimdi ilgi görür :)

1|0
    0|0
  • Banada davet geldi sporcuyum diye ama programım dolu işlerim var hep.

1|0
    0|0
  • sonuçta bir reality programı ve amacı izleyici kazanmak, para kazanmak, ve bu yüzden de birçok farklı kesime hitap edecek yarışmacılar olmalı ki izleyici çeşitliliği olsun. Dogruysa en şaşırtan Gökhan Saki oldu. Ne diyelim başarılar, arz talep meselesi, talep olmayacak olsaydı zaten bu isimleri katmazdı.

0|0
    0|0
  • Konu acunsa saçmalıkta sınır yok

2|0
    0|0
  • Şaşırmadım

1|0
    0|0
  • resmi açıklama değil bunlar bide video yapmışlar ya :D resmi hesaplarından açıklıyorlar zaten anlaşınca

1|0
    0|0
  • Izlemiyorum. Acun'un hiç bir proğramını izlemiyorum.

1|2
    0|0
  • Yılmaz Morgül ve Kerimcan Durmaz'dan sonra buna şaşacak bişi yok ki :D

1|0
    0|0
  • Resmi bir paylasim degil. Herhangi bir uyenin kendince yazilarla altina survivor amblemi yapistirmasiyla inandiricilik kattigi, tamamen tiklatma amacli bir paylasim. Eski yarismacinin tekrar olacagini da yazmis. Hala soylentiler devam edip, su da mi olacak bu da mi olacak denirken sanki aciklama yapilmis gibi aktarmasi yanlis olmus. Acunn. com yayinlamadan bu linklere tiklayip prim yaptirmayin. Survivor izlemiyorum ama yine de izleyenlerle dalga gecer gibi bir paylasim olmus.

1|0
    0|0
  • Çok saçma

1|0
    0|0
  • Değerli vaktimi daha önemli kayda değer şeyler için harcamayı tercih ederim. 😂

1|0
    0|0
  • Hayırlısı

1|0
    0|0
  • Babasına bak, oğluna bak

1|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum olaya fransiz kaldim Şu an

2|0
    0|0
    • Fransız kalınacak bir şey yok. Tv izlemesen bile ''Survivor' ne biliyorsundur haa onuda bilmiyorum dersen zaten kelime anlamından çıkarabilirsin.

• başka kimler var tam kadro kimler

1|0
    0|0
  • yok artık ıoha :Das

1|0
    0|0
  • Askerde adam ederler hesabi şaklaban ünlüleride survivora bu yuzden mi aliyo acun acaba

1|0
    0|0
  • Bende mi gitsem ne yapsam :D

2|0
    0|0
  • Başka kimler var ki

1|0
    0|0
  • hayırlısı

1|0
    0|0
  • kerimcan durmaz olacak diyorlar..

1|0
    0|0
  • Tanımıyom ki şaşırıyım

1|0
    0|0
  • Sanki amcamın oğlu mk banane😀

2|0
    0|0
  • kim benim programımı izler de reyting kalkar. d

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    104

Kızlar Ne Diyor 133

• şaşırmadım, kerimcana şaşırmıştım. 😏

1|0
    0|0
  • Bomba isimler var :)

1|0
    0|0
  • Niye yapamasın şaşırmadım 😁

1|0
    0|0
  • Bu tarz isimler kendini orada ancak rezil eder. Gerçek yüzleri çıkıyor.. çok tanınmayan ama bilindik yüzler için platformunu yukseltmekde avantajlı bir program.

1|0
    0|0
  • Elvan abeylegesse zaten bir deri bir kemik oraya gidince nasıl olacak acaba.
    Bence bu liste yanlış nihat Altınkaya zaten survivora katılmış nıye bir daha gitsin.

1|0
    0|0
  • Kerimcana çok şaşırmıştım 😂

1|1
    0|0
  • Survivor 2017 de kimler var diye bakmadım şahsen ama çok da büyük şok yaşadım diyemem İdo Tatlıses in olduğunu duyunca. Olabilir. Yapıp yapamayacağını da göreceğiiz, peşin hüküm vermemek lazım. Nice bu napıcak dediklerim beni şaşırttı, iyi performans beklediklerim beklentimin de üstünde çıktı vs vs. Orda olmasına şaşırmamamız için bir başka neden de bu aralar yüzünü reklam vs dolayısıyla ekranda görmemiz zaten.

0|0
    0|0
  • Bilmem izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Kim var bilmiyorum ki

1|0
    0|0
  • kerimcan...

1|0
    0|0
  • Bence iyi olmuş izlenir

1|0
    0|0
  • İdo mu varmış adamım yaa

1|0
    0|0
  • E tabi reklamını yapmalı yeni albüm için falandir

1|0
    0|0
  • Hiç şaşırmadım artık nereye gitsem bunu görüyorum

1|0
    0|0
  • Ilgilenmiyorm

1|0
    0|0
  • Hayatımda bu kadar itici bir tip görmedim hiç bir özelliği olmayan daha adam gibi okul bile okumayıp baba parasıyla şımarıklık yapan bir gereksiz işte ne işi varsa orada martı kaşın 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Oylar ilhan mansıza :p :p

2|0
    0|0
  • Kerimcan

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0
  • Bu krodan nefret ediyorum😓

1|0
    0|0
  • Niye şaşırayım? Adamı tanımıyorum, öyle bir yarışma ile ilgili ne düşündüğünü bilemem dolayısıyla da katılıp katılmayacağı konusunda kesin bir tahminim olmazdı.
    Bence şaşırmak için bir sebep yok.

0|0
    0|0
  • Kerimcan bile varken buna şaşırmadım.

1|0
    0|0
  • Bunu da adam ettiler başımıza.

1|0
    0|0
  • Bülent ersoy katılsa şaşırırdım belki

2|1
    1|0