Bazen Kerimcan Durmaz'ın doğum gününde pasta mumu olmak istersin! Siz doğum gününüzü kimle kutlarsınız?

Star ablamız Kerimcan Durmaz yeni yaşına bir kamyon ünlüyle her zamanki gibi eğlenerek girdi.
Bazen Kerimcan Durmaz'ın doğum gününde pasta mumu olmak istersin! Siz doğum gününüzü kimle kutlarsınız?Demet Akalın, Kerimcan için şarkı aradığını söyledi. Sizce bu çocuğun bu karar sevilmesinin sebebi nedir? Normal röportajlarını okuyorum; katıldığı programlara bakıyorum edepli hoş biri. Belki de o yüzden çok sevildi :)
Neyse kıskanmadan sorumu sorayım. Siz doğum gününüzü ünlülerin katıldığı eğlence mekanlarında kutladınız mı hiç? Var mı öyle bir arkadaş aramızda? :)

3|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yetimhanelerde annesiz babasız Doğum günü geçiren çocukları unuttuğunuz sürece, gözümde ortadan ikiye yırtılmış kağıt para gibi değersizsiniz!

5|3
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• ben doğum günü kultamıyorum yaa🤔neden kutlamıyorum bilmiyorum hep kutluyacağım diyorum unutuyorum geçip gidiyor :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 74

• İyi eğlenmişler kız kıza

3|0
    1|0
  • Şu adama cidden özenenler falan var, ülkenin boş insanları için bir turnusol kağıdı bu adam.

Demet Akalın, Fatih Ürek olup olacağı bu anca zaten.

1|0
    0|0
  • ünlü olarak değil ama daha ağır, protokol insanları oldu bu yıl doğum günüm tam işletmenin açılış gününe denk geldi, doğum günümü de kutladılar, Koray Avcı, levent Yüksel geldi.
    ayrıca ünlü birilerinin olması değil sevdiklerimin olması daha güzel. gösteriş meraklısı parası havadan gelen tipler benim ilgimi çekmez.

1|1
    0|0
  • Şu topu reklam etmeyi bırakmadınız.

4|2
    0|2
  • Nerde gay var demet akalın orda...

1|3
    0|0
  • ben bu elemana kızmıyorum. cinsel tercihide beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor saygı duyarım ama istediği kadar edepli olsun neşet ertaş gibi üstadların borç içinde öldüğü bu dünyada böyle agzını yaya yaya gererek konuşan değişik hareketler yapıp poponu sallayıp gecede 20000tl alması benim kanıma dokunuyor. yazıktır günahtır. bunları ünlü yapan şey sosyal medya. gerçi bunlardada suç yok şimdi yetişen yeni nesil gençlik tam bir aptal ordusu..

1|0
    0|0
  • Kendimi zillilere üfletecek bir karakterde değilim çocuklar

Kimseyi istemiyorum

0|0
    0|0
  • Doğum gününde pasta mumu olmadigim icin şükür namazı kılıp geliyorum. Teşekkürler magazinci admin.

2|1
    0|0
  • Hayır öyle bişey yapmadım. Yapmam da. Doğum günümde mümkünse hiçbir ünlü olmasın.

Böyle göstermelik hareketleri sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • soruyo musun bide? kimsenin sevdiği falan yok senin gibiler böyle paylasıp durdugu icin onumuze geliyor sadece

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/D3NpV1.jpg
    evet gerçekten çok edepli :D Oğlancılığa hayır :D

1|0
    0|0
    • ahajahskahslekskshskqoqkwnsqkabjajansndecexecsdee ulaaaannnnn 😂😂😂😂 honkurttuuunnn

• Ailemle sevdiklerimle yeter 😊 anlamıyorum şu topu millet nasıl abartıyor bide Fatih kankasını almış yanına ohhhh ne döktürürler ayol 😂😂😂

2|0
    0|2
  • Ben 12 yaşımdan beri kendi doğum günü pastamı kendim alıyorum sen ne diyorsun ne kutlaması. Benim için artık önem arz etmeyen bir gün oldu doğum günüm..

0|0
    0|0
  • 10 gün sonra doom günüm, çıtayı çok yükseltti güzel kardeşim. şimdi ne yapsalar mutlu olmayacağım

0|0
    0|0
  • Oyle takıntıları olan biri degilim sevdklerim yanmda olsun yeter yemisim unlusunu yanagindan bir operim sevdigimn hepsine bedel 😊

1|0
    0|0
  • sıçayım bunların ününe. bana sevdiklerim yeter. popüler olucam diye ibiş olacak değilim.

2|2
    1|1
  • ünlüler camiasının bütün zihinsel özürlüleri toplanmış ne güzel

2|0
    0|0
  • Ne Kerimmiş

0|0
    0|0
  • Ben doğum gününü hiç kimse ile kutlamam

0|0
    0|0
  • Kimse için birşey olma bence.
    Kendinden başkası yalan 💭

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 64

• çok sempatik ve komik severiz kerimcanı. 😋

0|0
    0|0
  • böyle insanlara neden bu kadar önem veriliyor ben anlamıyorum. Vallaha Kerimcana bakıp hiç bir şeyini kıskanmam. Olmaz olsun öyle yaşantı normal erkek olmadiktan sonra ))

0|2
    1|0
  • Bence cana yakın olduğu için bu denli seviliyor. Diğer ünlüler gibi kibirlenip insanlarla konuşmamazlık yapmıyor.

0|0
    0|0
  • Iyyy bunun gibi olup doğum günü kutlamaktansa ömür boyu kutlamamaya razıyım Allah hidayet versin midem kalkıyor bu dengesize rastlayınca

0|0
    0|0
  • Bu ünlüler de nerede popülarite var orada mantar gibi bitiyor. Adımız anılsın kafası... Kerimcan piyasadan silinsin bak kim kalır yanında.

0|0
    0|0
  • Ben bazen bu cocugun gay oldugundanda suphe duyuyorum :D biseks oldugunu duydum ayrca bundan ønceki halini gørdukten sonra evrim teorisine inanmaya basladim :D

0|0
    0|0
  • doğum günümü bırak ünlülerle falan hiç öyle abartı mekan kapatmalarla falan kutlamadım zaten. ben abartı seven bir insan olmadığımdan ailem erkek arkadaşım ve yakın arkadaşlarım olsa ve güzel bir yemek üstüne ufak bir pasta kessek bana yeter de artar bile. bu zamana kadar hep böyle kutladım zaten.

0|0
    0|0
  • Hahah çok tatlı çocuk gerçekten ya. Efendi ve eğlenceli :) İyi ki doğmuş!

0|0
    0|0
  • Sosyal medyadaki rahatlığına karşı kamera karşısında utangaç duruyor, hayranlarına da saygılı şımarık degil belki ondan seviyorlardır.

0|0
    0|0
  • Kerim can kim ki ben kendimi onunla kıyaslayayım ya. Anladık eğlenceli gülüyoruz hep beraber ama. Yaptıkları iş koca bir HİÇ. Lütfen kendi değerini değerinizi göz önünde tutun.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla ayrı ailemle ayrı kutlarım

0|1
    0|0
  • Bu cinsi de gundeme sokuyolar ya.. gunah isler

0|1
    0|0
  • şu tayfayla istemezdim ne kadar ünlü olurlarsa olsunlar😂

0|0
    0|0
  • birlikte gülüyolar eğleniyorlar diye birilerini sevdiklerini mi sanıyorsun

1|0
    0|0
  • Bu mu edepli? İnsanları küçük gören birisi mi edepli? Ben bunu defalarca yakından gördüm insanları nasıl ezdiğini gördüm ayar vermemek için kendimi zor tuttum

0|0
    0|0
  • Bana kalsa kutlamam doğum günümü hediye versinler yeter

0|0
    0|0
  • -Ünlüler-
    Ünlülerin özelliği ne ki allasen senin benim gibi insan iste farki zeginler herks isimlerini biliyor bu kadar ne yani ne bu ünlü meraki hic anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Niye olundigunu anlatamadım

0|0
    0|0
  • :) yakında ablan star bebeğim baby shower partiside verir 😁😁

1|1
    0|0
  • Evet edepli bende izlemiştim programlarını

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam