Nur Yerlitaş ve İvana Sert dudaktan öpüştü. Bu nasıl bir selamlaşmadır?

'İşte Benim Stilim', yeni jürisi ile basının karşısına geçti. İvana Sert ve Nur Yerlitaş'ın selamlaşması dikkat çekti.
Yakın arkadaşı İvana Sert’i dudaklarından öpen Yerlitaş, “Biz İvana’mla böyle selamlaşırız” açıklamasını yaptı.

Bunu normal olarak göreceklere sorum şu. Aynı şeyi Acun Ilıcalı ve Murat Boz yapsa ne düşünürdünüz? Teşekkürler.

2|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Buradan babaneme selamlarımı iletiyorum ve meşhur lafını söylüyorum: " Dünyanın g*tü çıkmış sallanıyor"

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 121

• Ay bir ülkede vardı galiba öpüşerek selamlaşıyorlardı. Rusya mıydı acaba tam bilemedim. Erkek erkeğe bile dudaktan öpüşüyorlardı. Bana göre tabiki saçma bir selamlaşma durumu. Yanağından öpsün dudak neden. ya da durduk yere birini erkeği ya da kadını dudağından öpeyim selamlaşma diye. Bu öpüşme kişilere özel bir durumdur.

0|2
    0|0
  • Acun Ilıcalı ve Murat Boz da yapabilir.
    Beni rahatsız etmez hiç bir şekilde. Başkasının hayatı beni alakadar etmez.

3|2
    1|5
    • yapsınlar ama flashlar patlatan kameralar önünde değil. Gitsin evinde ne halt yiyorsa yesin. Burası Hollanda, amerika ya da isveç değil. Türkiye!!

• Gördün, kafanı çevir kardeşim madem. Ben hoşuma gitmeyen bir şey görünce öyle yapıyorum. Bu kadar büyütülecek bir şey yok yani kimseye karışamazsın.

• buda benim yorumum. sen benim düşüncelerime karışma hakkını nereden alıyorsan bende oradan alıyorum.

• Ya midem koşarak uzaklaştı💃💃💃

2|2
    0|0
  • Ne yapacaklarını şaşırdılar

0|3
    0|1
  • ... o boşlukları istediğin giib doldur arkadasım serbestsin🤗
    Toplum olarak acıyorum bize böylelerine ne primler vermişiz !!

0|1
    0|0
  • Saçmalamışlar.

0|1
    0|0
  • Böyle selamlaşma olmaz olsun vsjvsjs

0|1
    0|0
  • yeni dünya düzeni dedikleri budur bence... Paranoyak biri degilim ama bu dünyada hersey hesapli ve bilincli yapiliyor ve yaptiriliyor

1|1
    0|0
  • ben yapmam çok tiksinç bence ama özellikle yabancılarda anne-çocuk yakın arkadaşlar arasında bu yapılıyor hani kültür farkı. nur yerlitaş uzun süre fransada mı ne yaşamış ivana zaten gevur onlara normal gelse de bana tiksinç geliyor gene de saygı duyarım ne diyim

0|1
    0|0
  • İğrenç ya

0|2
    0|0
  • Hadi İvana Sert muzip bir ifadeyle yapmış da Nur Yerlitaş şehvetle yaklaşmış olaya 😄😄

1|1
    0|0
  • beklerim dusunecek bırsey yok

0|2
    0|0
  • Ay Acunla Murat'ı dudak dudağa düşünemedim.

1|2
    0|0
  • daş yağacak başımıza daaş

2|1
    0|0
  • Yok bunu normal gorennnn kesinnnn lez

1|2
    0|0
  • bizde kiz arkadaslarimizla bazen böyle selamlaşiyoruz bence normal 😊

0|1
    0|1
  • Eyvahlar olsun!

1|2
    0|0
  • Resmen edepsizlik

2|2
    0|0
  • Modernleşme adı altında ucubelesme

2|2
    0|0
  • yapmacıklar

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    101

Erkekler Ne Diyor 72

• ivana sert mi o ya şu youtube'ta at gibi kişneyerek şarki söyleyen karı var ya ona benzettim.
    neyse en azından nur yerlitaş ile öpüşmemiş

0|1
    0|0
  • Size ne arkadaşım isterlerse öpüşürler , isterlerse totolarını öperler. Başka işiniz yok mu sizin insanların ne yaptıklarıyla uğraşıyorsunuz. Memleket alev yeri , halkın umurunda değil

1|1
    0|1
  • Lez selamlaşmasıdır 😂

1|1
    0|0
  • Kasıtlı yapılan şeyler olduğunu anlamıyor musunuz? Hala mı yutuyorsunuz bunları.. Amaç zaten böyle dikkat çekmek ama umurumuzda da değil. Bana ne.

3|1
    0|0
  • Bazen sadece Nur Yerlitaş olmak istersin

2|1
    1|0
  • İvana Sert nereliydi tam bilmiyorum ama Rusya taraflarında böyle selamlaşmakta bir kusur görülmüyo yani İvana Sert'in yaptığı hareket onun kültüründe normal

1|1
    0|1
  • Reklam kokan hareketlerde bugün 😒

1|1
    0|0
  • erkeklerin öpüşmediği ne malum?

4|1
    0|0
  • Iv-anam ayağı

1|1
    0|0
  • Lez lik belirtileri. ...

1|1
    0|0
  • Normal ne var bunda. Bunu takıcagınıza daha buyuk sorunları takın kafanıza.

1|1
    1|1
    • ''Sana çok KOYAN şeyler olmuş belli'' dedikten sonra '' Sen uza terbiye ahlakı öğren az'' demen de gerçekten komik.

• Kişiye göre karşılık vermek lügatımda var. Yapacak birşey yok

• Rus lardan ornek almışlar ula rusyadan gelip burda birisini dudaktan öpmeye çalışsa linç ederler bunlar yapınca da moda falan oluyor hey gidi heyy kıyamet alametleri

0|1
    0|1
  • Öpüssünler

0|1
    1|1
  • Kızlar, selamlasabiliriz

1|1
    0|1
  • midem bulandi
    pislikler

0|1
    0|0