Şarkıların sözlerindeki anlamları düşünerek mi dinliyorsunuz yoksa öylesine mi?

Manidar parçasındaki ''Varsa rüzgar yoksa yağmur yağsın, der gibisin? Ne demek sizce? Ben anlayamadım. Sanki güzel bir anlamı var gibi. Düşünen var mı hiç yoksa şarkıyı olduğu gibimi dinliyorsunuz.

Güncellemeler:
Birce Akalay ve Alex: MANİDAR hiç mi dinlemediniz yaa

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılan bir araştırma insanların mutsuzken şarkıların sözlerine mutluyken de ritmine dikkat ettiğini göstermiş. Yani sorduğun soru tamamen ruh haliyle alakalı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Elbette sözlerin anlamlrı çok şey ifade ediyor yoksa koyunun kaval dinlediği gibi dinlenmiş olur.

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişir

0|0
    0|0
  • Anlamlarını düşünerek tabi ki kanka anlamı olmasa bir şey ifade etmez zaten

0|0
    0|0
    • Manidar parçasındaki ''Varsa rüzgar yoksa yağmur yağsın, der gibisin? Ne demek sizce? Ben anlayamadım.

• Şarkı harika ama bu sözü pek düşünmemiştim. Bunu, yazan kişiye sormak lazım zira derin bir söz.

0|0
    0|0
  • Söylediğin şarkıyı ilk defa duydum. Ama normalde hissederek dinlerim

0|0
    0|0
  • Serdar ortaç dinliyosan düşünemezsin tabi

0|0
    0|0
    • Serdar ortaç hiç dinlemiyorum. Manidar parçasındaki ''Varsa rüzgar yoksa yağmur yağsın, der gibisin? Ne demek sizce? Ben anlayamadım.

• Başlığa cevaben

• Şarki sözlerinin anlamina bakarak dinlemeseydim sagopa degilde hande yener dinlerdim :)

0|0
    0|0
  • Öylesine 😉

0|0
    0|0
  • anlamlarına önem veririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Genellikle yabancı şarkıları dinlemeyi tercih ettiğim için şarkının sözüne dikkat etmem. Kendimce yeni sözler katarım.

0|0
    0|0
  • Bazen düşünüyorum bazen da aamaaan yani anlamsız napcan düşünüp diyorum

0|0
    0|0
    • Manidar parçasındaki ''Varsa rüzgar yoksa yağmur yağsın, der gibisin? Ne demek sizce? Ben anlayamadım.

• Değişiyor😂

0|0
    0|0
  • anlamları düşünerek

0|0
    0|0
  • Ya nakarat iulagimda cinladi o kismi duyunca resmen icim sizlihor neden bilmiyorum.. Isteyen istedigi anlami yukler ama ben pek sozleri dusunmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...