Kapat

Evli 4 cocuklu 11 sabikasi olan adam 28 yasindaki kizi evlenecegim yuzuk alalim bahanesiyle kacirdi siz naparsiniz?

Ailesi perisan durumda. kizlarinin bulunmasi icin haberlere ciktilar. bide kiz anne ben kacirildim diye telefonda konusmus. bide adam gitmis bir sure sonra kadini aramis naber anne demis kizinla egleniyoruz diyip dalga gecmis allay edip gulmus kadina. siz olsaniz ne yapardiniz? insan kafayi yerdi herhalde.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın abisi ya da babası olduğumu var sayıyorum hukuk ne ceza verirse versin er ya da geç mutlak surette öldürürüm

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle şerefsizler var oldukça bana neden feminizmi desteklediğimi sormayın... Nasıl güveneceğiz bu dünyada bir erkeğe?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• maşallah

0|0
    0|0
  • Ama adam olsaydı seven işi gücü olan biri olsaydı kız onu tercih etmezdi demi çok sıkıcı diye evlenmeye yanaşmazdı?

Kızlar kendi hak ediyor çünkü böyle oldugunu bile bile gitdiyse sonunuda düşünmüş olmalı

0|0
    2|0
    • Ya sen nasil bir cinsiyetcisin ya? aynisi senin kardesinin basina gelse aysini demessin degilmi? Simdi bana demezdim diye yalan soyleme

• Kardesim olsa bizim kurturumuzu alacagindan serserilere giden ttip olmazdi

• dusunmek bile istemem fena bir durum elin kolun bagli bekle dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...