Bayanlar Bu Popstardan Çıkma Ünlü Sanatçıyı Yakışıklı Bulurmuydunuz. Size Arkadaşlık Teklifi Etse Kabul Eder Misiniz?

Bayanlar Bu Popstardan Çıkma Ünlü Sanatçıyı Yakışıklı Bulurmuydunuz. Size Arkadaşlık Teklifi Etse Kabul Eder Misiniz.?2003 yılındaki popstar yarışmasıcısı; Abidin Özşahin bu arkadaşlar... Liseliler pek bilmez, ama doğum tarihi 95 li olanlar falan; en asgari er ya da geç hatırlayacaktır. Veya daha üstü olanlar... Teklif etse diyorum çünkü artık; onun ekurisinden ve platformundan çıkma ünlüler, televizyonlarda reyting ve de prim amaçlı evlilik prıgramlarında fink atıyor. Örneğin; bayhanın, hanifeye talip olmasını bunu en açık delil olarak örnek gösterebiliriz. Gerçi bu adamda tipte varg ünvanda var, seste var. Üstelik çok yakışıklı birisi buna ihtiyacı yok. Hafiften, Tarkanıda anımsatıyor bizlere siz ne düşünürdünüz?

• Evet gayetde, hoş sempatik bir adam bir şans tanırdım...
    A seç
  • Şarkıları güzel ama, tipim değil etmezdim...
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar bayılıyodu buna zamanında ya.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle arkadaşım senin doğum tarihin elveriyor 22 isen hatırlarsın zaten. Şans verir miydin bu arada...

• Bende seni az çok bildiğim kadarıyla bu toplulukta kumral ya da sarışın sempatik vücutlu renkli gözlü erkeklerden hoşlanırsın sanıyordum ama demek ki karıştırmışım o zaman başka bir bayanla...

• Esmer seviyorum beni bilmiyormuşsun demek ki😐

En İyi Erkek Görüşü

• Popstar abidin yarışma finalin de firdevsi geçip kazanmıştı bayhan da 3. olmuştu

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben taniyorum , utopyadan da taniyorum. Severim omu

0|1
    0|0
Yükleniyor...