Kıvanç Tatlıtuğ'un evlilik yıl dönümü hediyesinden sonra ilişkiler eskisi gibi olabilir mi?

Adam erkek milletine inat olsun diye yaratılmış sanki! Yakışıklılığıyla kızların salyasını akıtan Kıvanç evlenince, milli enişte olmuş sandıklara kaldırılmıştı. Ancak birinci yıl dönümünde karısına aldığı hediye oy dağlar dedirtecek cinsten.
Kıvanç Tatlıtuğ'un evlilik yıl dönümü hediyesinden sonra ilişkiler eskisi gibi olabilir mi?
Karıma feda olsun diyerekten 2 milyon euro değerinde, eyfel kulesi manzaralı ev satın aldığı konuşuluyor.
Ne diyorsunuz beyler? Siz maydonoz demeti bile almazken böyle erkeklerle boy ölçüşebilir misiniz?

6|0
178|192

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları harcadıkları paraya göre ölçen kadın gibisi yok, bas parayı sussun.

Bu tip insanlara güzel sıfatlar sıralardım da, işte site hep sansürlüyor.

9|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Azdan az çoktan çok gider. Kıvanç için 2 Milyonluk ev çerez parası iken, etrafındaki erkekler için 1000 lira kendini 1 ay kısmasına neden olabilir bu şartlarda kimin daha çok sevdiğini önemsediğini tartışamazsın. Hele hele "adam, erkek, çıta" naralarını hiç atamazsın.

0|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 191

• " Yakışıklılığıyla kızların salyasını akıtan " bu sözü kullanmak için ne içtin merak ediyorum.

Salyasını akıtmak nedir?
    Ya da salya kimden akar haberin var mı?

Bu konuşma tarzınla maydonoz demeti bile alamazsın tabi, sonra gel burada yakın maydonoz bile almadılar diye asdf.

Sana canım feda diyen erkekleri, paralarını feda edenler için üzdünüz kızlar..

1|3
    0|0
  • Şu soruyu da popüler yapıp resmen insan aşağılanmasına göz yummuş site yönetimi. Cümleye bakar mısınız? Siz maydonoz demeti bile alamazken böyle erkeklerle boy ölçüşebilir misiniz? Bunu diyen kadın eminim evli ve çok mutsuz bir hayatı var

5|3
    0|0
  • Siz maydonoz demeti bile almazken böyle erkeklerle boy ölçüşebilir misiniz?

Lafa bakarım laf mı diye, söyleyene bakarım adam mı diye..
    Yazdığın cümleye bak.
    Sen peki o adamı hakedecek biri misin?
    Farzet ki Kıvanç benim, beni hakeder misin?
    Sanmam.
    Belli zaten nedeni.
    Siz paraya baktıkça bizler de her daim saatinizi 150 lira olarak göreceğiz.

5|1
    0|0
  • Yazılım mühendisiyim. İleride eşime pahada bol hediye alabilirim. Ancak bu samimi değildir. Çünkü alınan tüm menkul gayrimenkul taşınır taşınmaz hepsi zaten benim değil ailemizindir. Ben onları zaten eşime çocuklarıma alıyorum. Niye benim ve eşimin olan bir şeyi eşime hediye edeyimki. Daha anlamlı bir şey yapardım misal bir tatil güzel anlarımızı hatırlatacak bir sürpriz gibi. Pahalı şeyi illa o güne almazsın alacağın zaman alırsın.

2|1
    0|0
  • Hic demiyosun bazi kizlar ne yapiyorda bunlari hakediyor diye. Bu kizla siz kendinizi bir gorerek kıvanç hayalleri kurmaniz ilginc degil mi simdi? Her neyse sirf empati yetenegine deh demek icin soyledim bunu. Bu adam unlu olmadigi zamanlarda Bülent Ersoy tarafindan reddedilen kisi. Bulent Ersoy 6 7 kisilik erkek modelden ilk kivanc tatlıtugu elemis ve klibindr bir baskasini oynatmistir. Kisaca siz ün ve şöhrete tapan kişilersiniz. Size 2 milyon değerinde hediye alan bir erkek kivanctan daha yakisikli gelecektir. Her neyse gizli uye bulursun bir gun bir kivanc merak etme 😀

0|3
    1|0
  • Yeterince ilgi çektin.
    Şimdi masturbasyonun doyum noktasına ulaş ve iğrenç, sefalet yaşamına dön.
    Size bu halinizle çöpümü bile vermem. Gidin leş gibi düşüncelerinizi değiştirin.
    Senin gibiler 50 dolara tav oluyor zaten, basit ucubeler.

Zengin adamla milleti kıyaslıyor. Sonra da beni kimse sevmiyor diye zırlıyorsunuz.
    :D Siz harbi salaksınız.

1|4
    1|0
  • Kadınların romantizm anlayışı;
    1-Para
    2-Ev
    3-Araba..
    4-Daha çok Para
    5- Daha çok Ev
    6-Daha çok Araba

2|4
    1|0
  • çok emek vermiş çok düşünmüş çok uğraşmış cidden hediyesi beni çok etkiledi. milyon dolarlık iş adamları metreslerine de alıyor o dediğinden evleri arabaları. ciddden çok romantik ve düşünülmüş ince bir hediye :D parası olan kekoların bile başvurduğu derdi para olan kızları mutlu eden bir hediye sadece

1|3
    0|0
  • Çok net diyorum Kıvanç'ın 2 milyon euro ev almasından değerli bir sürü hediye alan düşük gelirli insan. Tüm gün fizik gücüyle çalışan birinin bir çiçek alması bundan bin kat değerlidir bence.

3|0
    0|0
  • Umarım bir gün herkes çok zengin ve ünlü biri olur ve hayalini kurduğu her şeye kavuşur. Böylece, aranılan esas cevabın bu olmadığını anlarlar.

Jim Carrey

4|2
    0|0
  • o kadar paramız oldu da biz mi pariste ev almadık

5|2
    0|0
  • Az veren CANDAN çok veren maldan verir küçük hanım. Ben 2bin liralık hediye alsam maaşımın bana kalanının tamamını vermiş olur ve o 1 ayı aç geçirmek pahasına alırım. Ama bu adam 2 milyon doları yıllık tek reklamdan çıkarır,, yani elinin kiri..
    Şimdi söyle bakalım bu adam bizim kadar cömert ya da içten olabilir mi?

1|2
    0|0
  • Ulan biz istemezmiyiz her imkana sahip olup eşimizle güzel bir hayat yaşamayı. Adamın parası var ki alıyor bizim gücümüz o kadarına yetmez ki. Hepimizin annesi babası evlenirken üstüne örtecek yorgani mı vardı sanki. Başımızı soktuğumuz bir evimiz var yine de herşeye şükretmek gerek. Bu dünya Sultan Süleymana kalmamış bize mi kalacak

2|0
    0|0
  • Ne oldu eyfel manzaralı ev alınca dünyanın en mükemmel asığı mı oldu şimdi eşi onu daha mı çok sevecek. İşte bu yüzden kaybetmeye hep mahkum kalacak sen ve senin gibiler. Aşkı parayla ölçmek aptalların ve f*hişelerin işidir.

2|4
    1|0
  • Kızlarda komodo ejderi gibi zaten, kimi görseler salya akıtıyolar.

0|5
    0|0
  • *
    Yahu adamın parası var, şanı şöhreti var. Nasıl bir kıyaslama içerisindesin?
    Bu soruyu soran sen, Kıvanç Tatlıtuğ 'un eşi misin?
    Böyle övgüler, bizi aşağılamalar... Hayırdır Gizli Üye :)
    Bizimle alıp veremediğin ne var? :)

2|0
    0|0
  • Biz paramiz olmadigi icin cicekciye dil doker borc yapariz sevdigimizin gonlu kirilmasin diye ac gezeriz imkanimizi ona harcariz olsaydi milyonlarimiz belki bizde boyle yapardik ama yok iste ne yapalim sevgimizi nakite ceviremiyoruzki bozdurup bozdurup harcayalim...

0|1
    0|0
  • Eyfeli görsen nolacak?

Eyfeli görecek 2M luk evi hakediyor musun?

Karakterden önce parayı konuşturduğun için senden anca O... olur

1|1
    0|0
  • 2 milyon değerinde tas. k olsa bende alırdım mk gorgusuz kızları! valla eşime aklima geldikce cicek ve ufak tefek hediyelerle gereken ilgiyi gosteriyorum ha gostermesem de pekte takıntılı olmadığı içinde bu tür gereksiz harcamalara sorun etmiyor... az insaflı olsun mk! berbaber olduğunuz insanın bütçesi ne durumda hiç sordunuz mu şuursuzca istekleriniz yerine yanında olmayı deneyerek mutlu olun zaten cocukta gerekeni yapacaktır... neyse iyi salladim...

1|2
    0|0
  • Mahallenin salya sümük delisinin lafı geldi aklıma..

''Bizde palamı vall olom''

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    171

Kızlar Ne Diyor 177

• Şu adamla evlenmek yeter, şunun tipi bile hediye. Oyunculuğu neyse de bu adam için "Yakışıklı değil" "İtici" diyen çok var. Lütfen kendilerini bir köprüden atsınlar.

Adam çok yakışıklı. Bu beğenmeyenlerin kendilerine ya da kızların sevgilisine baksan Kıvanç'ın 10'da 1'i etmez ama şu adamı da beğenmezler.

Hediyenin parasal değeri o kadar da önemli değil, zaten karısının kazancı da iyi. Evliliklerin de olumlu etkilere sebep olmaz bu tarz şeyler. Anlaşmak mesele. Mutluysalar inşallah ayrılmazlar. Bu ünlülerin evlilikleri pek sürmüyor da.

2|1
    0|0
  • 2 milyon euroyu cebinden rahatlıkla çıkarabilecek herkes sevdiği kadın için o parayı vermeye razı olur bence. Siz de biraz adaletli olun 2000 tl maaş alan adamlardan kalkıp size ev almasını beklemeyin.

Ayrıca ben sinir olurum şahsen. Parası var, gösteriş yapacak diye aldığını düşünürüm. Aksi halde beraber gidilir, beraber beğenilir. Sonuçta o evde tek başına yaşamayacak bu adam. Manzarayla olmuyor. Bence bencilce, gösteriş yapmak için yapılmış bir hareket. Maksat oooo Kıvanç eşine ev aldı diye konuşturmak.

0|3
    3|0
    • @_Yağmur Sen niye bu kadar sinirlendin onu anlamadım? Kıvanç'ın akrabası mısın?
      Ben kendi fikrimi söyledim. Kimseyi eleştirmek için eleştirmem. Bazıları gibi kompleksleri olan, hazımsız insanlardan değilim.

• Ya şu erkeklere yerin dibine sokmayın cidden sizin o beğenmediğiniz erkekler sanayide çalışarak ya da orda burda eşşek gibi çalılarak para kazanıyo babamdan bilirim elleri sanayide siyah olurdu bazen çıkmazdı bu yerlere göklere sığdıramadığınız adamlar sizler sayesinde para kazanıyo size bir yardımı var mı 5 kurş çıkarıp veriyormunhayır oyüzden bunlara verdiğiniz değeri diğerlerine veriniz emin olun değer görürsünüz

0|5
    0|0
  • Var ki alıyor. Bolum basi dizilerde en az 100bin tl para aliyolar bu insanlarla turkiye de ki erkekleri kiyaslamak cok haksizlik. Zaten kadinlarin en buyuk hatasi hep bir kiyaslama icine girmeleri

0|4
    0|0
  • "Kizlarin salyasini akitan..." Kendinizden yola cikarak genelleme yapmaniz yok mu bir de...
    Sana maydonoz demeti bile alan yoksa kusuru biraz da kendinde aramalisin gizli.

2|3
    0|0
  • Parası olsa bunu yapacak erkek vardır. Ama asgari ücretle geçim yeterince zorken bir çiçek demeti bile fazla pahalı gelir. Onun yerine düşünüp o güne bir masa hazırlayabilir. Önemli olan düşünmesi. Romantizm bile beklesen az mantıklı olmak gerek.

1|1
    0|0
  • Bu kadar da lükse tapmayın kızlar ya yorumları gördüm üzüldüm cidden ne eyfeli daha bakkala bile zor cıkan kızlar var:d sinirlerim bozuldu ndjxnxnxnd ufak şeylerle mutlu olmayı öğrenmek gerek evet para karın doyurmuyor ama paraylada cok mutlu olunmuyor açıkçası

0|0
    0|0
  • ne gerek varki o paraya bir dünya insanı yedirip içirip giydirip daha mutlu olurdum ben hiç gözüm yok böyle şeylerde

1|2
    0|0
  • Bu ünlüler de sıçıp batırıyor hep. Eyfel'in ne manzarası var? Gidip görmedim ama gidenin hüsranla döndüğüne yüz kere şahit oldum.

0|0
    0|0
  • bende cok onemli bir sey sanmistim gercekten.. siz maydonopz demeti bile. almazken diyerek erkeklere soyleniyorsunda klusura bakma o maydonoz parcasini gormus olsan ki bu gidisle gorememissin, goremezsin. Hadi gordun diyelim sunun bunun kocasi eyfelden ev almis sen gelip bana ot aliorsun diye soylenirsin. Bende cok degerli bir hediye sandipm ama maalesefki kisiliginide belli etmistin. Bu hayatta d aha d egerli seyler var emin ol, genellemede yapiplmasi hosdegil. İnsanlarin cebinde unlulerinki kadar parasi olsa bunlarida yapar. Gozunuzde yukseklerde olmasin dua et o maydonoz parcasi seni mutlu etsin. Tamam jesti guzel adama lafim yok ama kââle alinmayacak bipr bence olmus ;)

0|0
    0|0
  • Her erkek esine 2 milyon liralik ev alcak durumda olmayabilir, kendin Şu an 2 milyonluk evde mi oturutorsun? Ortada cok buyuk bir romantizm ve jest yok sadece hediyenin fiyatı pahalı okadar. O da bize göre pahalı, onlarin kazancına göre normal. Hayallerle yasamayin yani.

0|0
    0|0
  • Ben hayatımın bu evresine geçmek istiyorum 😑

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum ya bu mu hediye yani diyorum ben. Hediye anlayışım farklı sanırım. Gösteriş olsun diye yapıyorlar. Milyonlar vereceğine ona ne gerek var ya. Çocuklarıma işte babanız yıldönümünde bunu aldı mı diycem istemem.

0|1
    0|0
  • parası var alır

0|1
    0|0
  • para harcayarak sevgi belli edilmez benim için hissettiremedikten sonra eyfelide alsa fıs

1|1
    0|0
  • Valla paha biçilemez durumlar var. Mesela Kıvanç'la evli olmak :'D
    Kız belki de Evi, evin değerini falan umursamıyordur, asıl hazineyle birlikteyim zaten diyordur, kim bilir. :)

0|0
    0|0
  • Bu açlar yemeğin çayın hesabını yapacak kadar düşmüşler sen kime neyi anlatıyorsun 😸

0|1
    0|1
  • Ucuza almış ama, gerçi Paris'in alt yapısı korkunç haldeymiş ve 1+1 daire satın aldıysa normal bir fiyat.

0|0
    0|0
  • Bizim alamadığımız maaşları bu malozlar yiyor ömrümce bu sarı çocuğu sevmedim hep bir Nemrutluk var suratında bide böyle parayı afedersiniz sıçar gibi harcıyorlar ya tam dövmelik

1|1
    0|0
  • Parası olan düdüğü çalar diye bir söz vardır. Ne zamandır maddi değeri olan şeyler manevi değeri olan şeylerden önce gelir oldu? Herşeyi para olarak görmeyin artık. Kıyaslama yapmaya da bir son verin, seviyenizi düşürmeyin daha fazla

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    157
Yükleniyor...