Kapat

Game of thrones izleyenler?

hangi siteden izliyorsunuz? yeni sezonuna başlicam bende..

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dizimag. co 😁

1|0
    0|0
    • çok sağol ya omcedende burdan bakiyordum bir türlü aklima gelmedi nalet site 🖒🖒🖒🖒✔✔

• Ben de bir ara baya arayıştaydim bilirim 😁😊

Erkekler Ne Diyor 15

• Dizimag dan izlerdim

1|0
    0|0
  • @Ezgitalya kardeşim günaydın. ya yanlış anlama ben sana çok soru sordum kimisine cvp yazdın kimisine yazmadın. fakat sorum şu bak yin diyorum yanlış anlama. resmindeki sen isen eğer gayet şık zarif bakımlı düzgün olan bir kardeşimsin. neden bu sitedesin? ben seni görsem dışrda hayatta ihtimal vermem bu sitede soru sorucan takılcan cvp yazcan diye.

0|0
    1|1
    • ben insan değil miyim? siteye üyelik için tipe mi bakıyoruz 😀

• ben hayatımı o ne der bu ne söyler diye yönlendiren birisi değilim. kim ne düşünmek isterse düşünebilir sonuçta düşnmek serbesttir 😉 hayatimi onları düşünerek geçirirsem o zaman sitresli günler beni bekler bu yüzden umursamıyorum

• @Ezgitalya kimsenin dini düşüncesini sorgulamak haddime değil ya da fikrini zaten imanla paranında kimde olduğu hiç belli olmaz. peki mesela Elhamdülillah Müslümanım kendimce. Sende zannedersem öylesin. ya bak vallahi sorgulamak için demiorum biraz bahsedermisin bana dinimizle ilgili fikirlerinden bakış açını? hani senle ben konuşmak istedim burdan böyle kardeşin olarak yazmak sormak konuşmak istiyorum ondan hep soruyorum. yanlış anlama beni. sorma dersen sormam yazmamda. sana muhtaç değilim sende bana. sana Eyw edicek halimde 5 yaşında çocuk değilim. Sende Eyw etmezsin bana zaten. öyle yani kardeşim.

• Nisanda düşünürüz...

0|0
    0|0
  • la o cüceye hayranım :d

0|0
    0|0
  • Severek izliyoruz :)

0|0
    0|0
  • Sağlam sitem var ama yoğunluk olur kasar burdan yazamam 😊

0|0
    0|0
  • Bu ara fringe izliyorum dun 1. sezonu bitirdim konusu hosuma gitti tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yayın yasağı gelmişti diziye indirip izlersin bulsanda görüntü kalitesi kötü olacaktır

0|0
    0|0
  • Izlemedim

0|0
    0|0
  • Youtube

0|0
    0|0
  • Dur daha kac ay var.5. 6 ay snra dizibxdan izlersn

0|0
    0|0
    • anca yetişirim yeni sezona

• Hee bastan izliceksin ok. Pardon sarisin lannister kizi. Diziboxtan basla. izlemeye ama. vaktin varsa epubtan kitaplarini da oku

• neden bu

0|0
    0|0
  • sezonlukdizi. com dan

0|0
    0|0
  • göğüslerine bayıldım :)

0|0
    0|0
  • indirip izliyorum.

0|0
    0|0