Şarkıcıların 'soyunması' hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kadın erkek fark etmez çoğu ünlü soyunuyor, yarı çıplak klip çekiyor, c-nsellik içeren şarkılar yapıyor. Artık 'bilmem kim soyundu' tarzı haberlere hiç şaşırmıyoruz. Birçoğu doğal bile değil; yüzlerinde estetik+bir ton makyaj, göğüs kalça silikon. O kadar iğrençleştiler ki 'kadın haklarını' bahane edip kendi reklamlarını yapıyorlar. Her şarkıcı değil ama Amerikalı/Avrupalı şarkıcıların birçoğu böyle. Şarkılarının teması aşk ve s-eks'den oluşuyor. Sanki dünyada aşktan başka problem yok, tek derdimiz aşk. Siz ne düşünüyorsunuz?
Şarkıcıların 'soyunması' hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende bubu koyayımda bir de Türk versiyonunu görelim 😄
    http://i.hizliresim.com/VEqWPP.png
    yanlış hatırlamıyorsam Doğuş bu fotoğraftan sinra elindeki saksıyı mikrofon gibi kullanıp şarkı söylüyordu. Neden bunu yaptın Doğuş demeden edemeyeceğim 😐
    Bence soyunma sebepleri iyi prim kazandırıyor olması. En basitinden instagramdaki videolarda bile bu tür hileler ortaya çıkmaya başladı. Videolar başlamadan önce o videodaki bir kare videoyu gösterir ya hani, artık o kare yerine yarı çıplak insanların fotoğraflarını koyuyorlar ama içerik aynı yani sadece başlamadan önce insanların dikkatini çekmesi için bunu yapıyorlar ve işe yarıyor. Aynı videonun çıplak olmayan hali 20 bin izlenirken çıplak olanı 400 bin izleniyor. Cinselliğe açlık evrensel sanırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bir söz vardı neydi. Kişiye göre muamele tarzındaydı. Unuttum şimdi.

Erkekler bu kadar abazayken (çoğunlukla), kızlar bu kadar içe dönük bir şekilde (çoğunlukla) bu işe düşkünken, ben sanat mı yapayım ekranda yoksa seks mi?

1|0
    0|0
  • Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni desenize hayvanlar bizden daha medeni. Sozü geliyor aklima kadınlar boyleleri yuzunden cinsel obje gibi gorulmeye baslandi.

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • para adamı cıldırtır

1|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyorlar şahsen, istesiğini yaparlar benim umrumda olmaz.

2|0
    0|0
  • Söylediklerine katılıyorum. Ne kadar soyunurlarsa klibin o kadar satacağını düşünüyorlar sanırım.

1|0
    0|0
  • İnsan neyine güveniyorsa onunla ön planda olur.

1|0
    0|0
  • Ar NNamus kkalmamış kimsede

1|0
    0|0
  • Okumadım ama devir piçlik devei olmuş bunlar malesef normal geliyor insanlara

1|0
    0|0
  • Pop kültürü işte.

1|0
    0|0
  • prim. yapiyolar

1|0
    0|0
  • Diğer türlü ilgilenen yok ki

1|0
    0|0
  • bazıları çirkin sesini böylelikle açiklarini kapatiyor

1|0
    0|0
  • bunları izleyip baş tacı yapanlar, tecavüz olayları olunca en çok dır dır dırrrrrrrr konuşan kişiler, sosyal medya heroları.

0|0
    0|0
  • Malzemelerine güveniyorlar

1|0
    0|0
  • soyunmasalar okadarda seyredılmezler

1|0
    0|0
  • allah affetsin ne diyim

1|0
    0|0
  • Alayına aşığım...

0|0
    1|0
  • soyunsunlar hoş bence

0|0
    0|0
  • Soyunmak güzeldir seksi kokar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ekmek parası diyorlar bence ırıspılık yapanlar kadroya alınmali artık bu gizli ırıspılar yüzünden ortalık karışıyor

1|0
    0|0
  • Şarkının sözleri ayrılık, aşk acısı ama klipte kız ya da erkek çıplak ve yanında başka kızlar erkekler var onlar da çıplak. Şuanki şarkıcıların sesleri müzikleriyle ünlü olmamalarının en önemli nedeni bu. Elalem klibi izlemek için açıyo videoyu ne yapsın senin sesini müziğini. Ne kadar çıplaksan o kadar ünlüsün

1|0
    0|0
  • Allah af etsin diyorum sadece.

1|1
    0|0
  • soyunmayana ekmek vermıyolar sunucusundan modeline hepsi boyle bunların

1|0
    0|0
  • Devir böyle artık millet kıçını açmaya bahane arıyor.

1|1
    0|0
  • Başarıları gölgeleniyor

1|0
    0|0
  • İğrenç insanlar

1|0
    0|0
  • soyunarak para kazanıyorlar

1|0
    0|0
  • soyunsunlar bakariz bizde

1|0
    0|1
    • bir bakmaya bir dünya para kazanıyorlar adalet mi bu

• ciddi degildim kiz

• peki :D ama çoğu böyle yani yetenekli olan da az içlerinde

• Saçma bence sesini dinliyoruz bedenin beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Bizene, sanatçı onlar. Memur gibi giyinmez. İstemeyen izlemesin

0|0
    0|0
    • memur gibi giyinmesinler ama giyinsinler edevdwggff

• çok açılmaya gerek yok, basitliğe kaçıyor evet. Ama sanatçı dediğin marjinal olur biraz zaten

• Cünkü cinsellik olunca ancak dikkat cekiyolar burda bir bak cinsellik konusu olunca bin kişi yorum yapar digerlerinde 20 kişiyi gecmez

3|1
    0|0
Yükleniyor...