''Göğüslere özgürlük'' dediler! Siz ne kadar katılıyorsunuz?

Instagram'ın sert kurallarından biri de çıplaklık. Mecra, 'fazla çıplak' bulduğu fotoğrafları kaldırıyor, hatta söz konusu hesapları kapatıyor. Hesap çok ünlü birinin olsa bile! Ünlüler dünyası da Instagram'ın bu kuralına 'Göğüslere Özgürlük' diyerek cevap veriyor.
Bu kuralı bozan en son isim Avustralya'nın en çok izlenen dizilerinden Neighbours'un oyuncularından Caitlin Stasey oldu. Stasey Instagram'ın sert kayalarına henüz çarpmadı ama, bu pozları sonrasında başı epey ağrıyacağa benziyor. Instagram'ın çıplaklık politikasına karşı Stasey dışında pek çok ünlü 'Göğüslere Özgürlük' dedi ve üstsüz pozlarını Instagram'da paylaştı. siz ne kadar katılıyosunuz?

Güncellemeler:
,,,,,
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

0|1
6544

En İyi Kız Görüşü

• Ne özgürlüğü. Kim mahsur bırakmış insan olmanın gerekliliği giyinmektir toplum içerisinde çıplak korumasız dolaşsınlar bakayım bu ünlüler. Ne oluyor onlara. Edepsizliğin adını Özgürlük yaoma çabaları bunlar. İnsanlar da haya duygusunu köreltmeye çalışıyorlar.

4|3
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 64

• Hey Allah'ım ya. Evet, insanlar özgür. İsterseler çıplak gezsinler. Beni ilgilendirmez de arkadaş bunu "Göğüslere özgürlük" olarak ifade etmek nedir?
    Bu kadar aptalca bir yaklaşım olmaz ya.

Anladık, biliyoruz herkes özgür. Ee? Özellikle çıkıp bunu paylaşmanın ne gereği var?

Bana ne senin giyiminden. Bize ne senin göğüslerinden, göğüslerinin özgürlüğünden ya.
    Lan göğüslerin özgürlüğü mü olur ne malca ifadeler bunlar. Özgürsündür, istediğin şekilde dolaşırsın ama böyle saçmalamalara gerek yok.

Ne boş insanlar var ya.

2|2
    2|0
    • Aynen. Soyunmak isteyen insanlar için zaten uygun platformlar var. Madem soyunmak istiyorsun, orada istediğin yerini gösterip sergilersin. İnsanların başka amaçlar adına toplandığı bir ortamda ben özgürüm deyip orada dilediğin gibi at koşturmak bana göre çağdaşlık değil, direkt bencilliğin, egoistliğin, yobazlığın dik alası.

• Herkes özgür zaten. Senin özgürlüğünü gösterme anlayışın bu kadar saçma ve basit mi? Yani böyle bir kural var diye uymayınca özgürlüğünü kanıtlamış mı oluyorsun?

Giyinmeden fotoğraf paylaşamamak büyük eksiklikmiş gibi "Göğüslere özgürlük" diyerek özgürlüğü saçma sapan davranışlarla ilişkilendiriyorlar. Akılları bu kadar çalışıyor.

Çıkıp çıplak gezsinler. Beni ilgilendirmez zaten. Üstsüz dolaşsın isterse. Özgür sonuçta kimse zorla giydirecek değil. Sadece bu kurala tepki verecek kadar saçmalamalarına anlam vermem mümkün değil.

Cevapları da ayrı komik. İnsanların özgürlüğü var da göğüsleri ilk kez duydum. Kendilerince güya farklı ifadeler kullanıyorlar. Ne aptal insanlar.

Anladık kurala uymayıp paylaştınız, özgürmüşsünüz gerçekten.

• Kaldirilmasini hakli buluyorum p*rno sitesi degil orasi

8|3
    0|0
  • memelerini evde açsınlar açıyoruz diye fotolarını koyup insanların ahlakını bozmanın ne gereği var reklam hep bunlar

3|1
    0|0
  • Çoğu ünlü gündemde kalmak için soyunuyor. Kadın-erkek eşitliği diyorlar ama silikonlu göğüsleri kalçaları, estetikli suratları ve cinsellikten başka bir şey anlatmayan şarkılarıyla iğrenç olmaktan öteye gidemiyorlar. Erkekler de soyunup magazine malzeme veriyor ayrıca. O yüzden SAMİMİ BULMUYORUM. Twitter böyle şeylere karışmıyor, bir zahmet orada soyunsunlar.

1|1
    1|0
  • İstediklerini yapsınlar. İzlenmek hoşlarına gidiyor sanırım. Ya da artık alışmışlar. Kadın hım anlıyorum habere baktım şimdi. ''Kadınsın'' dayatmalarından sıkılmış. Bence kendisi bilir. Kadın vücudunun da erkek vücudundan farklı olmadığını göstermek istiyor sanırım.. biraz mantıklı ama ben gene de cesaret edemem. :D

1|2
    0|0
  • Memeler hava almalı tabii... Ancak prim kasmak için vücudu kullanıp da, "Kadınları metalaştırmayın!" demek de ayrı bir kafadır. Saçma bir kafadır.

1|1
    2|0
  • Göğüslere özgürlük diyerek milleti bu şeyi normal bir şeymiş gösteriyorlar. Dünyanın sonunu getirmeye çalışıyorlar. Göğüsünü ve başka yerlerine gösterip te ne oluyo yani? Başkalarına gösterip te çok mu zevk alıyorlar.

2|1
    3|1
    • Kadın muhtemelen umursamıyor senin kadar. 'Zevk mi alıyorlar' diyenler pek anlayamıyor sanırım, bir fotoğrafın güzel olduğunu düşünüp atıyordur oraya. Birşey olduğundan değil.

Avusturalyalılar tuhaf kafada insanlardır genelde. Böyle tabuları yoktur.

• Millet kafayi yemis dyorum :D

1|2
    0|0
  • Kadınları bu tür oyunlarla kışkırtıp sözde özgürlük adı altında soyup duruyorlar. Ben bunu aptallık olarak görüyor ve asla katılmıyorum. Kadının kendi bedenini koruması gerekiyor sergilemesi değil!

1|2
    2|1
  • İnstagram in doğru karar verdiğini düşünüyorum. Göğüslerde özgürlük nedir tövbe... Çok istiyorsan özgür olmasını açık saçık gez sonra... neyse.

0|2
    1|1
  • Her şeyin de suyunu çıkarmasalar olmaz zaten. Biraz insanın kendine ait özeli namahremi olur ya. Sanki göğüs açınca ellerine ne geçecekse ne saçma işler 😂 😂 😂

0|1
    2|0
  • Göğüs değildir o memedir. Göğüs ve meme farklı şeyler kibarlaştırmaya çalışmayın. Memelere özgürlük o.

0|1
    0|0
  • katılmıyorum

1|1
    1|1
  • saçmalık ya ne biliyim instagramin kuralı çok doğru sonuçta biz onların malum yerlerini görmek zorunda değiliz sevgilisine sokaktaki adama kendine sergilesin ama sosyal medyada birçok kişiye hitap ediyor o göğüsler bana göre rahatsız edici

0|4
    2|0
  • Bu yabancılar hiç bir kurala uymadı ki buna uysunlar zaten her giydikleri kıyafet çıplaklık içeriyor soyunmasalar da olurmuş yani

0|2
    0|0
  • Tam bir saçmalık. Neyin özgürlüğü yahu?

0|1
    0|0
  • katılmmıyorum

0|1
    0|0
  • Ve soruyu gören abaza tayfa Google'a hemen ablamizin adını yazar 😂😂 isteyen istediğini koysun.

3|3
    0|1
  • Özgürlüğün yanlış anlaşılması sadece. Sanki zorla gelip, kapatıyorlar. İnsanlar ne saçma şeylerle uğraşıyorlar yaaa...

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum, feminizm adına daha yararlı işler yapabilirler beni çıldırtmayın.

2|1
    2|2
  • Kızlar Devam
    44

Erkekler Ne Diyor 44

• Katılmıyorum. Ulan kadın olsam mememi namusum gibi korurum ama zamane kadınları meme açmak için kendini paralıyor

3|1
    0|0
  • instagram kullanmıyorum ama o kuralı koyan yöneticilerin ellerinden öpüyorum önlerinde şapka çıkartıyorum..

6|1
    0|0
  • Bu konuda Instagram gördüğüm en saçma politikayı savunuyor. Göt' göstermek, tamamen çıplak sırt falan serbest.

Meme ucunu sansürlü ise çıplak fotoğrafa da karışmıyorlar.

https://www.instagram.com/katerina_kristall/

Şunun gibi binlerce kullanıcı hesabı vardır Instagram'da, o yüzden bu tür sansürler acayip tutarsız.

1|0
    1|1
    • bir de Avusturalya'da televizyonda bile meme görebilirsin, oralar o kadar da tutucu değildir bu tür konularda. Avrupa'da da keza.

Amerikanlar bu konuda biraz bize benziyor.

• o zaman erkeklere de özgürlük gelir ve bence bundan hoşlanmazlar :D

1|1
    1|0
  • bence ayıp mahrem bölgesi sonuçta açmasınlar instagram doğrusunu yapıyor

1|1
    0|0
  • Edepsizliğin oyossbulyğun adını modernlik koymuşlar :D

0|2
    0|0
  • İyi halt etmiş, dünyayı müthiş faydası (!) dokunacak bir davranış, aferin ona, yoluna böyle kamuya çok daha fazlasını açarak devam etsin...

2|0
    0|0
  • Sapkinlik

0|1
    0|0
  • Biz daha şortlara özgürlük veremiyoruz

0|1
    0|0
  • Salak saçma hareketler..

1|1
    0|0
  • Zafere giden yolda başarı kutsaldır

0|1
    0|0
  • Katılmak bize ters olmalı !

0|1
    0|0
  • Pipilere özgürlük diyorum.

2|1
    0|1
  • İnternet sayesinde hiçbir şeyimiz gizli kalmadı ki. Millet yakında idrarımın rengi nasıl diye paylaşır. Memelerini, kalçanı ya da cinsel organını internet ortamında yayma amacın nedir yahu ! Sonra bunun gibiler, "Tecavüze uğradık, psikolojimiz bozuldu." demez mi, beyinlerini patlatasım geliyor.

0|0
    0|0
  • Meme dediğiniz şey sadece basit bir organ. Kalp ya da diğer organlar gibi onun da belirli görevleri var. İnsanlarda nasıl bir cinsel çağrışımda bulunduğunu hala anlayabilmiş değilim. Bu organın görevi süt depolamak ve dişil olan yavrusunun besin ihtiyacını karşılamasını sağlar...

2|0
    3|0
  • etik kurallar önemlidir ve bunun uygulanması taraftarıyım

0|1
    0|0
  • Oldu hiç giyinmeyip cıplak gezsinler ins bütün hepsini engellerler iste o kadar.

0|1
    0|0
  • Yaşasın özgürlük.

0|1
    0|0
  • Sonra kadinlari cinsel obje olarak goruyosunuz diye sikayet ederler. Biraz edep fazla bisey degil.

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24
Yükleniyor...