Sizce yuva evli olup çocuk sahibi olmaktan ibaret mi?

Evliliğe giden 4 yıllık bir ilişkiniz var, düğün hazırlıkları Tamam, gelinlik düğün tarihi sandalye dekorlarına kadar herşey hazır.
Bir kadın geliyor sevgilinizi baştan çıkarıyor.

Yıkılmış bir yuva sayılmıyor mu?

Bakınız enteresan bir savunma biçimi demet şener'den "onları ayırdım ama evli değillerdi yani ayırmaya yetkim vardı, ben evliyim ve bizi ayırdılar" der gibi, bu nasıl bir yüzsüzlük?

Sizce yuva evli olup çocuk sahibi olmaktan ibaret  mi ?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilisi olan adami ayartip iliskiyi bozmak etik oluyor Demet hanim icin galiba.

1|0
    0|0
    • Öyle anlaşılıyor, o zaman sevgilisi olan ekızları erkekleri kaale almayalım sevgilisi varmış olmaz demeyelim ayartalım adamı?
      Eskiden sadece dinî nikah vardı resmi yoktu, şimdi resmi nikahı yok diye istediğimizi yapmakta özgür müyüz o kişilerle?

• @ladymelo yazıların çelişkili anlamıyorsun demek istediğimizi çünkü kendi yazıların bile anlaşılmıyor bir böyle bir şöyle neyse arkadaşın dediği gibi anlamıyorsun boşuna yorulmayalım

• Neyse siz bildiginizi okuyun o halde🤘🏻

Erkekler Ne Diyor 2

• Değil tabiki

1|0
    0|0
  • İbrahim Kutluay zaten aklı başında efendi birine benziyor, o demet akalın çirkefiyle yapamazdı iyi yapmış

0|0
    0|0
    • O ayrı konu ben de demet Akalın'dan hoşlanmıyorum ama şu bir gerçek ki akslın sonradan böyle oldu, herkesten uzak kimseye bulaşmadan ilişkisini yaşıyordu taa ki bu sinsi araya girene kadar

• Evet orası kesin ve aynı şeyi şimdi şener yapıyor. Gündemden uzaktı eşi aldatınca tekrar gündemde olmak istedi boşanınca kenarda otırmamak için alt yapıyı hazırladı

• hepsi aynı b*k demek ki :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden demet ayırsınki? ?
    Sorun ibrahim bence.. Demekki sadık değildi. Hep kadini suçlamayi birakalim aslında ikiside aynı b. kun laciverti yinede kinamayalim başımıza gelmesin.. De şimdi gönül kimi severse güzel odur. Yalan mi yani birde gönül boyutu var.

0|0
    1|0
    • Kocanı bir kız baştan çıkarsın, gönül onu sevdi mi diceksin?

• Aldatıldığında farklı yorum yapacağından eminim çünkü şu an aldatırsa normal karşılacak mışsın gibi tepki veriyorsun oysa öyle olmıcak.

inşâ'ALLAH aldatılmazsın o ayrı konu

• Kimsenin aldatilmasindan yana değilim. Evli değilim ama sevgili olduğum şahıslar tarafındanda aldatil ve bakış açım değişmedi. Benim aynı yastığa baskoyacağım insan benim evime gelen arkadaşımdan dağa değerlidir. Sonuç itibariyle çocuğumun babasıdır, hayat arkadaşımdır. Bu sebepten dış kapıdaki mandalin gelip benim hayatımı tirtiklamasina bir şey diyemem sonuçta el insanı ne kadar arkadasimda olsa ama benim eşimin bana böyle bir şey yapması esas sorun. Ve demekki beni gerçekten sevmiyormuş diye bakarım olaya. O yüzden Demet Şener kadat İbrahim Kutluayda suçlu hatta suçlunun önde gideni.. Neyse çok uzadı. Herkesin fikri kendini bağlar.

• Ben cok uzuldum diger demet cok sewinmistir. Dusmanlari
    Mutlu ettiler boyle yapmakla. Demet sener hakli. Iliski yuva değil .

0|0
    1|0
    • ALLAH başına vermesin kardeşim ama başına gelseydi akalın'ın yaşadığı o zaman anlardın.

Demet akalın'dan nefret ediorum ama bu konuda sonuna kadar haklı Kusura bakma

• Saçmalık işte nerden sıyırsam diye bakmış

2|0
    0|0
Yükleniyor...