Kapat

(2000) Aleyna Tilki hakkında ne düşünüyorsunuz?

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır.
Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur. (2000) Aleyna Tilki hakkında ne düşünüyorsunuz ??(2000) Aleyna Tilki hakkında ne düşünüyorsunuz ??

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu konu çok konuşulmadı mı? Gündemi kapladı alttan altta ne yürütülüyor diye düşünüyorum artık. Özgecan'da habersiz torba yasayi gecirmislerdi. Kiza gelince sevmedim, unlulerden sevdigim pek yok zaten. bir beyaz gibi samimi olanlarini severim. Bide okan bayulgen gibi gicik olduklarim vardir bu kizda onlardan.

0|1
    0|0
    • cok iticii bir kisilige sahip tamam guzel bir parca yapmissin agzina saglikda bos konusarak halki kaybetmeseydi keske ^-^

• Hayat onun hayati bir anda parladi para yapip guzel bir egitim alsin. Zira ekranlara guven olmaz modasi cabuk gecer.

0|1
    0|0
  • Kendisi boyunu 175 olarak acikladi ama. Sana mi inanalim ona mi. dddd

0|1
    0|0
  • itici

0|1
    0|0
  • milletin abartması söner ışığı belli zamandan sonra gösterişli ya ondan böyle popüler oldu

0|2
    0|0
  • Sevimsizz 😏

0|1
    0|0
  • Boyu 175 kesin bilgi kezolar nazar degdirmesin diye 165 yazıldı

0|1
    0|0
  • ben 24 falan saniyordum 😳 güzel kiz bence, televizyon da görmüstüm dans hareketleri cok ilginç

0|1
    0|0
  • Yaşının kızı değil çakma sarışın. Pop şarkı ona gitmedi.

0|1
    0|0
  • Hemşerim olur kendisi 😃 ama 1 65 ten uzundur ya cok uzun duruyor kız

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...