Bir dizinin finale yaklaştığını yani son demlerinde olduğunu kısacası tutmadığını nasıl anlarsınız?

Bir dizinin finale yaklaştığını yani son demlerinde olduğunu kısacası tutmadığını nasıl anlarsınız?
Ben gününün değişmesinden anlıyorum. Bir dizinin günü değiştiyse 2 haftaya final yapacak demektir😂

Güncellemeler:
Görseli ben koymadım.
O nerden çıktı? 😂

0|1
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sinema calisalani olarak gün saat degistimi iş patladı deriz biz ama reyting sıralamasına bak günlük olarak açıklanıyor oradan anlarsın ilk 5 te yoksa kalkar :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yayın saati değiştirilip geç bir saate alındığında, gününün değiştirilmesinden anlıyorum.
    Mesela tek takip ettiğim dizi olan Arkadaşlar İyidir'in yayın saati geçen hafta 22:15'e çekilmişti, bu haftada finalmiş 😐

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• çok basıt alında turk dızılerınde bı entrasanlık aksıyon aldatma yasak ask gıbı bı konu gecmıyorsa odızı bastan tutmaz zaten nerde sacma sapan dızıler var onlar tutar nasıl anlarsın olayına gelırsek 1 bolum ve ıkıncı bolum arsında zaman farkı cok kısalır yanı zaman bı anda gecmıs gıbı olur dızı gırıs sonuc ve bırtıs olarak degılde sonuc ve bıtıs olarak olur anlayamsın yanı hıc bıseyı 3 bolumu gecmez zaten

1|0
    0|0
  • Konusuna bağlı olur genelde ülkemizde aşk dizileri revaçtaydı bir ara ama mesela şöyle mühendislik dizisi yok hiç mühendislik okuyan gençler felan olsa baya tutar :D zengin holding sahibi erkek fakir kız oluyor günümüzde hep hiç fakir oğlan görmedim medcezir de bir yaman fakirdi :D sonrası hep zengin oğlan fakir kız polisiye diziler tutar ben şu yaşıma kadar mühendislik dizisi görmedim hiç

1|0
    0|0
  • Oyuncular değişmeye başladıysa kimse sevmemeye başlıyor. Genel de dediğin gibi gün ve saat değişimi kendini belli ediyor.

1|0
    0|0
  • Filmden anladığım için tutmayan dizilere hiç denk gelmedim 😄

1|0
    0|0
  • esas kız ve esas oğlan kavuşmuşsa

1|0
    0|0
  • Hiç dizi izlemem, vaktime yazık ona harcayacağıma daha faydalı şeylere harcamayı yeğlerim.

1|0
    0|0
  • Türk dizilerine bakmak vakit kaybı

1|0
    0|0
  • Günü değişebilir her değişen dizi final yapmaz bir çok dizi var değişipte final yapmayan bunu ancak dizinin tadı tuzu olmazda seneryo saçmalıkları başlarsa ozaman finale gidebilir.

1|0
    0|0
  • bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Yarısını izlesem yeter.

1|0
    0|0
  • Seyretmyorsam sacmaliyorsa

1|0
    0|0
  • Ben izliyorum konu bulamayıp sacmaliyolar zaten kısa sure sonra biliyor

1|0
    0|0
  • Yahşi Cazibe vardı bir ara. Cazibe ipleri gevsetince finalin yakın olduğunu anladım

1|0
    0|0
  • konular hızlı ilerler.. ve yayınlandıgı gun degısmıstır

1|0
    0|0
  • Hangi diziyi severek izlersem bilirimki tutmayacak :-)

1|0
    0|0
  • bittiğinde

1|0
    0|0
  • otur izle iste napcan finale yaklastigini😁

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bol bol sevisme yoksa tutmaz.

1|1
    0|0