Sizce de Tolgahan Sayışman, çok yakışıklı ve de karakterli bir ünlü değil mi?

Bence bu adam; erkek ünlüler arasından yakışıklılıkta ilk 4'e her türlü girer. Sadece bıyık ve sakal tam bırakmıyor, ve biraz atletik vücudu var fit kası fazla yok. Gerçi bazen, hafif göbekte saldığı oluyor. Ama olsun. Gülüşü de bir başka fırlamanın... Eeee siz ne düşünüyorsunuz bakalım bayanlar?

• Evet yakışıklı ve karakterini az çok beğeniyorum.
    43%(35)46%(47)Oy Ver55%(12)
  • Hayır tipim değil, ve yakışıklı bulmuyorum. Karakteri hakkındada yorumum yok.
    57%(46)54%(56)Oy Ver45%(10)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fikir öneri almak için bu soruyu sordum ama ya var ya bayanlar size hiç bir şey demiycem artık ona kalırsa Gökhan özende artık Anadolulaşan bir modele büründü yıllardır ekranda ünlü bir erkek olaraktan boy göstere göstere onun halen fanı takipçisi ve de beğenisi var bu adam Gökhandan daha yakışıklı beğenmiyorsunuz. Ben heteroseksüel olduğum halde anlıyorum erkekten. :D

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yakışıklı adam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• a didimmm.

0|1
    0|0
    • Erkekten anlıyorsunuz hanımefendi çarkıfelek butonumuzdan çekilişsiz kurasız hediye paketi kazandınız güle güle kullanın lütfen. :D :)

• Neresi yakışıklı allasen? Görünce kanalı değiştiriyorum ben, o kadar itici geliyor.

0|1
    0|0
  • Yakışıklı ama karakterini bilemem

0|1
    0|0
  • karakalpaklı :D elveda rumelide oynamıstı

0|1
    0|0
  • Bu adamı yakışıklı bulmayan kızların yakışıklılık anlayışından şüphe duyarım. Ablamla ben hayranıyiz bu adamın 🙆 baya iyi

0|1
    0|0
  • Yerim

0|1
    0|0
  • Bence gideri var.

0|1
    0|0
  • Yakışıklı ama öyle aman ölüyorum bitiyorum da olmam.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum

0|1
    0|0
  • yakışıklı tipi iyi ama tanımıyorum yani karakteri için bir şey diyemicem

0|1
    0|0
  • Beğenirim ama huyunu değil dışını

0|1
    0|0
  • B sıkkı

0|1
    0|0
  • Degil

0|1
    0|0
  • Karakterine bişey diyemem ama yakışıklı bulmuyorum

1|1
    0|0
  • ilk resm one ya 😅

0|1
    0|0
  • adam zaten manken fizigi duruşu sempatikligi oyunculugu vs vs cok iyi bence ben begeniyorum

0|1
    0|0
  • öyle

0|1
    0|0
  • Fena değil

0|1
    0|0
  • burak özçivit 1 bu 2

0|1
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 13

• Yakışıklılığın veya güzelliğin seviyesi yoktur. Çok, daha çok, en güzel, süper güzel gibi terimler anlamsızdır. Herkes güzeldir, tüm insanlar... Tolgahan'da yakışıklı haliyle. Normal sıradan bir vatandaş ile, en güzel bulduğunuz kimse artık, aynı seviyededir güzellikte. Sizin gözünüz onu daha güzel görür, o kadar... Kimse kimseden ''daha'' güzel değildir.

0|0
    0|0
  • değil

0|1
    0|0
  • Adam adam Fenerbahçe'li

0|1
    0|0
  • Bir erkeğin bu soruyu sorması ne kadar da ironik :D

0|1
    0|0
    • Tam tersi homofobik biriyim ve de sapına kadar erkeğim ama böylesi durumlarda bayanların fikirlerini almak hoşuma gidiyor. :)

• He işte abicim bende asıl bu ironiyi anlayamıyorum. :D

• Yolda görseler fotoğraf çekilmek için sıraya girecek arkadaşlar "Tolga bizi discoya götür" tezahüratı yapacak olan kızların olumsuz cevap vermeleri evet ironik :D

• hiç sevmem

0|1
    0|0
  • çok sıradan biri yakışıklı bulmuyorum.

0|1
    0|0
  • karakterli tipi var benim gibi

0|1
    0|0
  • yakışıklı tabiki de ama gördüğüm kadarıyla karakterini çok beğenmem

0|1
    0|0
  • Bu adama çok begeniyorım gözleri biraz benimkine benziyo 😄

0|1
    0|0
    • Seviş nedeninin sebebi şimdi anlaşıldı bro. :D

• Burda yorum yapan kızlar begenmiyorum mu diyor 😄😄 bu adamı dışarda görseler sülük gibi yapışacaklarından yüzde yüz eminim hacı 😄😄

• Keşke bro spor salonlarında yarım yamalak kas yapacağıma Allah vergisi böyle bir gülücük kasım olsaydı hamdolsun bizde yakışıklı- sempatik adamız ama bu fırlama bir ayrı gülüyor.

• Bir gay olarak begenmedim sen ondan daha giderlisin gibi tbi karakteri güzel olabilir tanımıyorum

0|1
    0|0
    • Ahaha teşekkür ederim kardeşim yok ya o daha yakışıklı :)

• Aynen aslında kardeşim ulaşılması güç böyle ütopik tipler nedense ünlü olsun veya olmasın çekici geliyor bizlere ama bir bakıma baktığımızda abartıyoruz gibimede bazen geliyor. Teşekkür ederim özeleştirin ve de yorumun için sende bir eşcinsel olarak yakışıklı bir adamsın. Biraz manidar olacak ama günün birinde seksüelite durumunu değiştirmeye kalkarsan en azından biseksüel tarzında falan bir heteroseksüel biri olarak benden çok bayan arkadaşla flörth edersin. :)

• Teşekkürler kardeşim ben gayim ama hiç cinsellik yaşamadım dusunmuyorum da yaşamayı kardeşim ve biseksuel lerden nefret ederim anal seks. Sevmiyorum ben sevisme daha iyi bnce kardeşim

• onun Fenerbahçeliliği yeter adamdır adam.

0|1
    0|0
  • Bence hiç anlamıyorsun erkekten. Tamam fena değil ama ona gelinceye kadar ne yakışıklılar var.

0|0
    0|0
  • Çok tatlı ya bayılıyorum ona <3 yerimm

0|1
    0|0
Yükleniyor...