Sizce dizilerde kitap okuyan ya da toplumsal sorunlara vs. değinen insanlara neden rastlamayız?

Arkadaşlar Sizce dizilerde kitap okuyan ya da toplumsal sorunlara değinen ya da namaz kılan insanlara neden rastlamayız ya da bu dünyanın geçici olduğunu diziler sizce bize neden öğretmez ya da bizlere cenneti cehennemi bizlere sizce neden anlatmazlar da aşkı meşki anlatırlar?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• dizilerin konulari genelde ayni cunku bir fakir bir zengin aile birbirlerine asik oluyor. bitti

0|0
    0|0
    • @Nuurca Peki dizilerde neden namaz kılan insanları göremeyiz ya da cenneti cehennemi anlatan diziler karşımıza çıkmaz ya da insanlara zenginlik mal mülk değilde dünyanın geçici olduğu neden dizilerde anlatılmıyor ya da fakirlere yardım eden insanları neden göremeyiz? açıklar mısın? :)

• aynen birini öldur hop ucurumdan at

• @Nuurca bari aşk konularını aşk üçgeni gibi değilde aşkın saf hali anlatılsa eski günlerdeki gibi

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır rastlarız, anlatırlar hatta, bolca karakter mevcut

0|0
    0|0
    • ama pek rastlamayız rastlansa da binde bir mesela namaz kılan insanlar pek dizilerde gözükmez ya da kitap okuyan toplumsal sorunlara değinen ya da cenneti cehennemi anlatan dizilere pek rastlamıyoruz maalesef

• Ben tüm dünyadaki dizilerden bahsediyorum, yazsaydın keşke türk dizileri diye

• onu düşünemedim kardeş ben anlar diye yazmadım kusura bakma :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Halk buna önem vermiyor çünkü halk için önemli olan tek şey para

0|0
    0|0
  • kertenkele

0|0
    0|0
    • zaten dinden bahseden bir o var başka yok ama kitap okuyan birine biraz zor rastlanır dizilerde :)

• oda olabilir ama çok nadir :)

• kertenkele cok guzel ya aile dizisi. sevmezdim bir kac kez babamla izledim. tek izledigim ve hicbir bolumu kacirmadigim tek dizi arka sokaklar bile 10 sezon yaptı umarim bu da oyle olur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...