Cesur ve Güzel 2. Tanıtımı Yayınlandı ! Sizce bu dizi tutar mı? Kıvanç ve Tuba nasıl olmuş? (Videolu)?

Kıvanç ve Tuba gerçekten çok uyumlu olmuşlar... Sizce tutar mı bu dizi? Kıvanç a aşığım

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kıvanç çok yanlış yaptı bu dizide olarak. Hiç beğenmedim. Ben mesela Tuba'nın oyunculuğunu beğenmem. Güzelliği sayesinde bulunduğu yerde. Ki kısa saç çok kötü olmuş, Kıvanç ile de hiç yakıştırmadım. Kıvanç'ın yanında kumral ya da sarı bir tip olmalıydı.

Ben Kıvanç'ı farklı bir senaryoda, farklı bir karakterde beklerdim. Hiç ama hiç olmamış. Dizi tutsa bile fikrim değişmez, durum bu.

Yalnız adam çok yakışıklı ya. Ben bir bakıcam yine de sadece Kıvanç var diye.

Bu arada evet, büyük ihtimal tutar.

0|0
    0|0
    • Ya ben kivancı çok. Beğeniyorum ama sert olduğunda daha cok seviyorum kuzeydeki gibi umarım burda da öyle bir karakter görebiliriz sanırım sende o tarz bir karakter istiyorsun

• Hayır, o eskide kaldı bitti. Kendini tekrarlayan oyuncuları sevmem. Hep aynı tip karakter doğrultusunda gitmek doğru değil.
      Ama bu dizi basit geldi bana.

Erkekler Ne Diyor 2

• bölümlere bağla sacmalamazsa yönetmen tutar

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• meraklandım

0|0
    0|0
  • Tutar bence içerde de çok iyi ve anne diye dizi başladı onu da çok beğendim hikayesi çok etkiledi

0|0
    0|0
Yükleniyor...