Müthiş yazı buldum?

KENDİMİZE, "ASLINDA NEYİ ARIYORUZ?" DİYE SORMALIYIZ ihtiyacımız olan şey başkalarının bizi daha çok sevmesi değil, bizim onları daha çok sevmemizdir. Gerçek Ben - güveni budur. Yapmamız gereken, savaş korkusunu yaşamamak için ülkeler arasında barış sağlamaya çalışmak değil, kendi kar maşa içindeki benliklerimizde barışı, huzuru bulmaya çalış maktır. Gerçek Ben - güveni budur. Dönek bir dünyanın takdirini kazanmak için çalışmamalıyız; İçimizdeki Tanrı'yı memnun etmek için harcadığı mız çabada doyum bulmalıyız. Gerçek Ben - güveni budur. Başarılarımızla dünyayı sarsmanı gerekmiyor; başarı sızlık nedir bilmeyen içimizdeki Oz'ün gerçek zenginliğine ulaşmalıyız. Gerçek Ben - güveni budur. Yorumlar ve sorularinizi bekliyorum Kaynak:El7hayatoyunu. blogspot. com

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bumu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu da benden :)

Sordukları şey ‘’Nasılsın?’’ ama gerçekten nasıl olduğunu merak etmiyorlar sadece ‘’İyiyim.’’ dememi görevimi yapmamı bekliyorlar.. Diğer her şeyde gibi.. ‘’Acı çekiyorum, nefes alamıyorum, yaşayamıyorum, hissedemiyorum, gülemiyorum, ağlayabiliyorum bazen onu da yapamıyorum…’’ diyemiyorum çünkü korkuyorum… Umursamayacaklarından, dalga geçeceklerinden ve saçma avutmalarda bulunacaklarından adın gibi emin olabiliyorum. Acıyı her yerinde hissediyorum hayal kırıklığını.. İnsanların yüzüne gülümsüyorum ‘’Ben iyiyim’’ görüntüsünü vermek için ve kimse gelip içine bakmıyor. İçindeki o yaralı insanı göremiyorlar, görmek istemiyorlar. Sadece kendilerini umursuyorlar başkalarını umursadığın için kendinden nefret ediyorsun hissizleşmek istiyorsun duygusuzlaşmak ve bunu yaparken de hayattan hiçbir şey kaybetmemeye çalışıyorsun. Başaramıyorsun, içine kapanıyorsun… İnsanların üzerinden ego tatmini yapmasını seyrediyorsun. Kaybediyorsun. Tüm sevdiklerini teker teker kaybediyorsun yüzlerine baktığında nefreti görebiliyorsun. Boğazına bir şeyler oturuyor nefes alamıyorsun sanki o an biri seni öldürse daha iyi hissedeceğini düşünüyorsun. Saçma şeylere bağlanmaya çalışıyorsun unutmaya çalışıyorsun. Yapamıyorsun ama unutulmuş olduğunu fark ediyorsun. Elinden bir şey gelmiyor evden çıkarken yüzüne gülümsemeni konduruyorsun. Aynada gülümsemenin provasını yapıyorsun yeterince inandırıcı olduğunu görmek için. Güçlü olmaya çalışıyorsun güçlü olamamaktan sadece öyle görünmekten nefret ediyorsun ama yine de en inandırıcı gülümsemelerinden yolluyorsun. Görüntünden nefret ediyorum içindeki o karanlıktan nefret ediyorsun birçok şeyden nefret ediyorsun. Yaşamaya devam ediyorsun yoksa yaşarken ölmeye mi demeliyiz.

0|0
    0|0
  • Iyimis

0|0
    0|0
Yükleniyor...