Kapat

''Adem Havva'yı arıyor'' Bu programa katılanlar tamamen çıplak ve kendilerine en uygun eşi arıyorlar. TV'ler çığırından çıkmadı mı sizce de?

Şu sıralar Almanla'da ekranlara gelen Adam Sucht Eva (Adem Hava'yı Arıyor) adlı program ülke çapında gündem yaratmakla kalmayıp ülke sınırları dışına da taştı.Evlenendirme programlarının survivor versiyonu gibi bir şey.7 ünlü ve 11 sıradan insanın katıldığı yarışmada toplamda 18 kişi yarışıyor. Daha önce de Hollanda ve Amerika'da bu programın benzerleri çekilmişti

Güncellemeler:
Ne yapıyorsunuz ahali?

Benim sorular neden açık görünüyor hala bir bilgisi olan varmı? 😀😀

1|4
51|70

En İyi Kız Görüşü

• Cidden böyle insanlar varken ben cenneti hakediyorum 🙈

7|5
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• adada hiç ısırgan otu yok ellam :D

4|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 50

• tvde anadan üryan olarak mı görünüyorlar evet her şeyi bırakıp bir buna mı takıldın diyceksin o da doğru hadi kendi öyle gezecek kadar cesur başka hemcinsini çıplak görmeye nasıl dayanır biri ya da erkekler erekte olmadan nasıl duruyo kafamda deli sorular

0|3
    0|0
    • Yeterince alışırsan bir tepki olmaz. Müslüman ülkede millet kadınların kolundan bile tahrik oluyor, niye? Kadınlarla alakaları yok, o yüzden.

Bu kadar rahat ortamda da ona göre fark oluyor. Afrikalı kavimler çırılçıplak geziyor mesela, hiçbiri de 7/24 erekte olmuyor.

• @Ragnar_Lodbrok hm orası da öyle haklısın

• Bunun televizyona taşması kötü bir şey, belki yetişkin bireyler belirli bir alanda bunu yapabilirler. Çıplaklar kampı denen şey de var neticede ama bu übersonik derecede etik kurallardan uzak.

2|2
    0|0
  • nerede edep nerde haya yuh artik ya

5|5
    3|1
  • Rezillik cidden bu isimleri kullanıp da yapılması ayrı rezillik

2|3
    0|0
  • almanların ahlak etik durumları farklı olduğundan ben bişey diyemem çünkü sosyal toplumsal durumlarını çok da iyi bilmiyorum bizim ülkemize göre tabiki oha lık bir durum

0|1
    0|0
  • İğrenç

2|1
    0|0
  • Hep kurgu bizim mallar da inanıp izliyor deli oluyorum heleki çocukların ve gençlerin yanında izlememeleri gerekiyor aşkı öyle bişi sanacak zavallılar

1|3
    0|0
  • dünyanın sonu yaklaşıyor desenizde

0|2
    0|0
  • Haaha izliyorum bunu jsj😂

0|1
    0|0
  • Iğrenç ya

1|1
    0|0
  • baştakı admaın fiziği süper

0|1
    1|0
  • iyy pislikler. ademle havvaya kurban olsunlar. belli ki kötülemek amaçlı yapılmış bir program

1|2
    0|0
    • Niye ademle havva donla pijamaylami gelmiş dünyaya?

• hayır ama o zaman öyle olması gerekiyordu belki. ama şimdi bu gorutunun ya da programın amacı ne. çoluk çocuk bunu gorse psikoloji iptal olur hani. Hoş değil ben uygun göremedim.

• Bu program ergen oldugu icin ya sifreli kanal +18 ya da gece 12 den sonra yayinlanir

• Cok igrenc

1|1
    0|0
  • Sapıklık resmen

0|1
    0|0
  • sonunda cılkını çıkardılar 😒 hic sevmiyorum bu aptal evlendirme programlarını

0|1
    0|0
  • Cidden mi. Hangi kanalda? :D

0|1
    0|0
  • Ahlaksızlık diz boyu.

0|1
    0|0
  • Bu ne saçmalıktır ya...

0|2
    0|0
  • Onların yaşam tarzı kültürü bize göre mi değil ama demekki onlara göre normal

0|2
    0|0
  • Yok artık

0|1
    0|0
  • Havva yok biz artik lilithciyiz :)

0|1
    1|1
  • Rezalet bir şey

0|2
    0|0
  • Teşhircilikte master yapmışlar, bravo!

0|1
    0|0
  • İlla Edep, İlla edep, İlla edep

0|2
    0|0
  • Öggk

0|1
    0|0
  • Yuh artik yaa

0|1
    0|0
  • bulmalari cok surmez tabii... birbirlerinin yuzlerine bakmayacaklari kafa yapilarini cok merak etmicekleri icin :))

0|1
    0|0
  • Hic gormemistim boyle biswy baya sacmaymis

0|1
    0|0
  • Rezillik.

1|2
    0|0
  • Evet, Adadalar ve cirilciplak yarisiyorlar. Izliyorum bazen.
    Ama bu programda 18 kisi falan yeni cikti.
    1 erkek 4 kiz veya 1 kiz 4 erkek yarisiyodu her hafta..
    sonra kim kimi begenirse seciyodu... konsepti degistirdiler 🙄🙄
    Bachelor gibi birsey.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 69

• Bunları bir de "özgürlük " kelimesi ile maskeliyor önüne gelen. Komik ve zavallıca...

3|2
    0|0
  • Birakin insanlarin ciplak dolaşmasini bunlardan rahatsiz olmayin. Kucuk kiz cocuklarina tecavuz edenlerden. Vakiflarda cocuklara tecavuz edenlerden rahatsiz olun. Allahu ekber diye insan ölduren insanlardan rahatsiz olun bunlardan zarar gelmez.

1|3
    0|1
  • p*rno sektörüne atılmış ama tutunamamış, gündemden düşmeye yüz tutmuş kişileri topluyorlar ve insanların can damarından vuruyor ahlaksızlar. Korkuyorum bir gün bizim ülkemizde de böyle şeylerin olmasından.

3|1
    0|0
  • Onospu evlatları babam anamı arıyor deseneze ademi havvayı ne karıştırıuyorsunuz veledi zina nikahsız mahsül sürüsü eşşoluşekler:/ mk avrupası mk alamanyası:/

3|1
    0|1
  • evlilikte tamamen cinsellikle sonuçlandırılıyorsa vay halimize ondanız biz insan baycan değil.. Oldu ozaman güçlü olan zayıf olan tüm erkekleri öldürsün bir lider olsun bütün dişilerle o düzüşsün belgeseli bırakıp insan görünümlü hayvanları izleyelim.

1|0
    0|0
  • Bu formattaki ilk program değil bu.

Saçma salak, 80 IQ'lu yarışma programlarından iyidir, en azından ne olduğu belli.

0|0
    0|3
  • Adaya tekne ile getiriyorlar, bir sala bindikten sonra sal karaya yaklaşınca kıyafetlerin tamamını çıkartıp suya atlıyor ve adaya çıkıyorlar.
    Ama cinsel organları kapatan bayan gördüm teaser izlediğimde. farklı bir tarz, ülkemizde kesinlikle kabul edilemez, hiç bir kanalda yayınlanamaz, milyonlar da verseniz katılımcı bulunamaz.
    Çağdaşlık mı derseniz bence değil, peki bizler gibi düşünenlere geri kafalı demek doğru mu, cevabım yine kocaman bir HAYIR

1|0
    0|0
  • Gayet normal ne var bunda? Bence yerinde bir konsept.

0|1
    3|1
  • kıyamet senaryoları artık bunlar..

2|2
    0|0
  • Acaba şu an hangi ülkede yaşıyorsunuz. Televizyonu açtığınız zaman izlemiş olduğun kendi kanallarınızda yayınlanan insanların ne derece rezil bir anlayışı insan zihinlerine yerleştirdiklerini göremiyorsunuz ama sizden çok uzaklarda olan bir şey için daha açık yorum yaparak umarım başımıza gelmez demek. Onların durumu bizden kötü ve biz onlar gibi olmayalım ama kötü bir durumda olmaya devam edelim. Önce kendinizi değiştirin de sonra diğer olan olaylar hakkında yorum yapın.

0|0
    0|0
  • türkiye de olsa izlenme rekorları kırar bu :D

1|0
    0|1
  • anasını s. k. t. i. n. iz dünyanın

3|1
    0|0
  • bence kendılerıne uygun z1k1 arıolar kanks

0|0
    0|0
  • 2. Resimdeki adam frank ribery'e benziyor D:

0|1
    0|0
  • gerçekten cehennem boşuna yaratılmamış

1|1
    0|0
  • Ne igrenc bir ülke.

0|2
    0|0
  • eminim bizde de olsa su yarısmaya katılacak canım kardeşim ruhlu insanlar var..

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm:(. Hangi kanal kardeş

0|1
    0|1
  • bakın bence medeniyeti bir çemberin merkezi düşünün insan genişledikçe sınırları merkezden daha uzaklaşacak ve hayvanlaşacak böyle bir yorum getiriyorum işte kanıtı !

0|0
    0|0
  • P*rno sektöründe büyük bir hakimiyet ve birikimleri var Almanların. O altyapınin üzerine bunu kondurmuslar, çok mu?

0|1
    0|1
  • inanın bu insanlar daha ahlaklı olur. toplum bize cinsel kimlik katıyor ve bu kimliği çok ört pas ediyor. oysa özümüz zaten bu. utanılacak ayıplanacak bir şey yok.

1|0
    2|1
  • Islamifobi yaratmak ve kötülemek amaçlı reyting icin pislik bişey

0|1
    0|0
    • Onların dininde de olan kitaplarnda da yazan bir olay bu. oku bari biraz da oyle yaz.

• dünya çağırın dan çıkmaya başladı mahşer günü yaklaşıyor

0|1
    0|0
  • hah! yakındır acun bunu da türkiye getirir.. 😆😂😂

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin ne diyim

0|1
    0|0
  • Igrenc. net

0|0
    0|0