Sizce Burak Özçivit mi daha maskülen bir erkek yoksa Kenan İmirzalioğlu mu?

Yakışıklılık konusunda kıyaslama değil belki tabi ama; maskülenlik ve yüz hatlarının sertliği anlamında, sizce hangi dizi oyuncusu daha erkeksi bir duruş sergiliyor?

• Burak ÖZÇİVİT
    52%(43)47%(49)Oy Ver29%(6)
  • Kenan İMİRZALIOĞLU
    48%(40)53%(55)Oy Ver71%(15)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kenan İmirzalıoğlu mu diyecektim yanlış olmuş. :))

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İmirzalıoğlu der susarım heranlamda cok karizma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Kenan sert ama ben her türlü burağı severim 😍

0|1
    2|0
    • Onun yeri bende tartışılamaz diyorsun yani. :)

• Blmiyorum gözkerim agrıyo uyumak istiyorum ama yok bu arada hep olur yani odamda tek yatamıyorum

• İşte tamamen yalnızlık sendromu ile alakalı ama bu sevgili bağlamında sırf değil gündelik ilişkilerinde arkadaşca veya ailesel olaraktan herhangi bir yapıcı yapısallaşma kuramadığından kaynaklanıyor bil isterim. Gözler önemli ya kıyılmamalı kolay kolay onlara bence daha fazla yormadan onları çekilip kabuğuna hiç yoktan uykunun az çok gelmesini bekleyip 3-4 saate olsa yatıp dinlenmenin keyfini şöyle bir çıkartman lazım gün aymadan. :)

• Burak Özcivit saci sakali olmasa asiri tatli bir sünnet cocugu gibi parlicak. Yüz hatlarini ve özellikle gözlerini hic sert bulmuyorum. Kenan Imirzalioglu ise sertlikten ölecek ama onun da bir gülüsü yetiyor bu etkiden siyrilmaya. Ben Kenan diyorum.

2|1
    0|0
  • Kenan cok cirkin bir adam bence ya. Haksiz popülarite.

0|1
    0|0
  • Ben Kenan'ı beğenmiyorum ya

0|1
    0|0
    • Çok babacan adam ya ben bayan olsam sırf bu yönüne bile vurulurdum adamın :D

• kenan tabi ki.

0|1
    0|0
  • Baslik bir harika bencede Burak sadece kendiyle karsilastirilabilir ajzhxjxhx

0|1
    1|0
    • Offf ama ya bari sen yapma ha. :D Sanki Allah söylettirmişe benziyor değil mi? :)

• Yok degulim gamze sevmem zaten ben

• Trakyalı doğaçlaması eski bir kız arkadaştan kaynaklıydı ya çok güzel gülerdi meret zihnimde kalakalmış sadece. :) Olsun gamzesizde gülüşünüz güzeldir diye düşünüyorum. Bu arada uyarsana sabahtır bir yamze dedim tutturdum sevmediğin bir konu üzerinde yürüyormuşum üzerine meğerse haberim yokmuş. :D :)

• Tabiki de kenan burak diyen erkekten anlamıyordur.

1|1
    2|1
    • Valla bu genç yaşınızda erkekten anlayan bir zihniyet taşıdığınız belli gerçektende. :)

• Burak özçivit 😊 O gözler o bakışlar o bıyık 😊

0|1
    1|0
    • Neden diğerindede var bu seksepalite hanımefendi. :)

• Güzellik göreceli 😊

• Kesinlikle bu arada biseks veya gay değilim yanlış anlaşılmasın öylesine meraktan sormak istemiştim. :) Ama gerçekten de Kenan maskülen birisi ve öyle bir yüz hattımın olmasını isterdim ama burundan ziyade tabi. :D

• Onu bunu bilmem de ikisi de birbirinden itici.

0|1
    0|0
    • Türkiyenin en yakışıklı erkeğini itici buldunuz şimdi sizde hanımefendi enterasan yani. :)

• Burak Özçivit için karşılaştırma olamaz bence

0|1
    1|0
  • Ben Kenan İmirzalıoğlu'nda bir albeni göremiyorum.

0|1
    0|0
  • Yakisiklilik olarak tabi ki Burak özcivit ama Kenan imirzalıoğlu daha sert hatlara sahip

0|1
    0|0
  • Burak

0|1
    1|0
  • benim faworim burak özçiwit ama kenan imirzalıoglu dicem 😀

0|1
    0|0
  • kerem bursin :D

0|1
    0|0
  • Kenan tabiki burak kim

0|1
    0|0
    • O kadarda değil burağıda çöpe atmayalım şimdi zaten adam çöpten çıkan bir resimle meşhur oldu. :D

• Benim fikrim ben burağı yakışıklı bulmuyorum

• Taş gibi şimdi burak beyde yani sahi delikanlı hatun gibi ünlü değilde gönüllü biri olsa gelse şimdi seize arkadaşlık teklifi etse red mi ederdiniz tipim değil diyin ama yakışıklı değil demeyin bence. :) Kaldı ki anlamlı bakabilen özgüvanli ağırbaşlı efendi güçlü karakterli başarılı çalışkan işkolik bir erkek ve ağzıda laf yapan birisi izlediğim kadarıyla ekranlardan şans tanımaz mıydın? :)

• Kenan tabiki. Beğenmiyorum ama ikisi kıyaslanırsa maskülen olan belli.

0|1
    0|0
  • Kenan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kenanın çok iri bir vücudu ve çok sıcak kanlı bir enerjisi var. Yan yana gelseler, Burak Özcivit çocuk gibi kalır.

2|1
    0|0
  • tabi ki EZEL :D

0|1
    0|0
  • Burak özçivit ama öte yandan burak özçivit'in de hakkını yemeyelim. :)

1|1
    0|0
    • Bayanlardan çok siz takıldınız alaya aldınız erkekler olarak soru başlığını valla Kenan daha sert bro öyle bir yüz hattım burundan ziyade olmasını isterdim açıkcası :))

• Est. öyle şey olur mu. Bu arada aynen kenan'ın yüz hatları daha sivri burak'a göre ama burak daha çok genç kızların ilgisini çeken bir tip.

• Kanka o gençlik iksiri ve de stil ile alakalı bir durum Kenan yaşlandıkça daha da bir böyle Anadolu erkeği havasına büründü ondan sanırım. :) Öbürü daha tarz.

• beynin cevabı kafasında oluşturmuş bence :D

1|0
    0|0
  • Soru başlığı😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...