Kapat

Massakayı tanıyan veya hakkında geniş bilgi sahibi olan var mı?

Massaka hayranıyım fakat internette kendisiyle ilgili bilgiler sinirli merak ettiğim bazı şeyler var bulamiyorum, son kliplerini Türkiye'de çekmeye başladı acaba artık Turkiye'de mi yaşıyor, evli mi, eşi kim, çocuğu var mı vs bildiginiz şeyleri yazarsaniz çok sevinirim 😊 birde burada sorulan bir soruda, şuanda aktif olmayan bir kullanıcı "benim akrabam ve bir Türkle evli" demiş birazda o yüzden merak ettim doğru mu instagram hesaplarında falan yok çünkü fotoğraf falan

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Massaka, 36 Boyz, Killa Hakan, nispeten Fuat. Bu ekolü tanımayan zaten rap dinleyicisiyim demesin. Fakat Massaka'yı sevmiyorum. Rapini de, o "hepinizin anına korum, çünkü ben çete lideriyim" pozlarını da. Dazlaklarla olan mücadelesine saygı duyuyorum ama, müzikte bu duruş kel alaka.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Almanyada yaşıyor Türkçe rapte iyidir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Genzo wakabaiashi nin takım arkadaşı mi

0|0
    0|0
  • Massala almanyada bir grubu olan rapçi daha öncede türkiyede klip çekti fakat her zaman yaşamak için tercihi almanya oldu sanmıyorum türkiyede yaşıyacağını ceza ile en son görüşmemde almanyada takılıyo demişti

0|0
    0|0
    • Ceza ile görüşmen de mi 😲

• Sen nasıl tanıştın ceza ile birde evli mi biliyor musun para yardımı yaptığını bilecek kadar tanıyorsun ne güzel

• İstanbul'da yaşamanın avantajı değilim tanışma olayı zamanında koyu rap dinleyicisdim çok uğraştım sonrası zaten sevince insanlar muabbet sohbet oluyo ama inan hiç evli olup olmadığını sormadım ki değildir zaten pek sanmıyorum

• kendisi japon dur saygilar

0|0
    0|0
    • Ahahah 😂

• Olabilir 😂

• olabilir i ne olmuş bile:D ama en iyisini yapıyosun bu devirde bir deliler mutlu:D

Kızlar Ne Diyor 1

• Sor bana

0|0
    0|0
    • Evli mi gece gece o kullanıcıya takıldım 😁 tanıyor musun

• Can o ya. Çok teşekkür ederim bu arada bilgilendirdigin için

• Rica ederim massakanin konserindeydim gecenlerde ama foto ya da imzaya yetisemedimm 😒😒

Yükleniyor...