Dudaktan Kalbe dizisi güzel miydi?

Dudaktan Kalbe dizisi güzel miydi?
Görüşlerinizi bekliyorum. Ben izlemedim, izlemek istiyorum. Değer mi?

0|0
96

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo bea

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu dizinin müzikleri yeter. Beni kemana aşık etti. Keman çalmayı öğrendim...

1|0
    0|0
    • Aferin. Ben de diziler sayesinde ruhumun enstrümanları tambur ile ud olduğunu öğrendim. Çok güzel çalıyor...
      Onları çalmayı öğrenmek isterdim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• keman filan caliyodu o muydu

0|0
    0|0
  • Güzel entirikalı bir diziydi hatırladığım oyuncu kadrosu güzel izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • pek izlemedim ilk bölümlerini tk zaten bir dizinin ilk bölümlerinden sonra ıkıcı olmya başlıyor

0|0
    0|0
    • Öyle mi? Tamam, izlemeyeceğim o zaman :(

• Ben de izlemedim

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinin tamamı çöptür.

0|0
    0|0
    • Ben öyle düşünmüyorum... Tam aksine Amerikan dizileri hakkında öyle düşünüyorum

• Vizyon meselesi. Ufkunu genişletirsen bir gün fikirlerin değişir. Aptal ahmak birbirini tekrar eden senaryolar, oyunculuktan bir halt anlamayan lafta oyuncular vs. Amerikan dizilerinin her biri film niteliğinde gibidir. Game of Thrones gibi görsel efektleri üst düzey, orijinal ve detaylı senaryolar, Black Mirror gibi derin mesajlar ve zeka jimnastiği yaptıran başyapıtlarla Dudaktan Kalbe gibi cacık bir diziyi aynı kefeye koymak insanlık ayıbı.

• Dudaktan Kalbe dizisinin iyi olup olmadığını bilmiyorum ki. Bana göre başyapıtlar; Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl ve Öyle Bir Geçer Zaman ki (1. Sezon). Bunlara benzer bir diziyi arıyorum ama bulamıyorum...
      Amerikan dizilerinden TV'de sadece House, Supernatural ve Umutsuz Evkadınları görmüştüm, izlemeye de çalıştım ama çok boş ve sıkıcı geldi bana. Bir de güzel bir müzik yok Amerikan dizilerinde, benim için müzik çok önemli...

Kızlar Ne Diyor 8

• beğendiğim bir diziydi

0|0
    0|0
  • Severdim

0|1
    0|0
  • Güzeldi.

0|0
    0|0
  • Fena degil

0|0
    0|0
  • Bok gibiydi uyuz lamiya

0|0
    0|0
    • Lamiya karakterini mi beğenmediniz, yoksa dizi mi sıkıcıydı?

• izlemedim

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama yiğit özşener için izlenir bence :D ama şu an tvde olan bir şey değil vakit harcayıp internetten izleyeceksin o yüzden değmez daha iyi diziler var

0|0
    0|0
    • Vardır tabi ama ne mesela?
      Çok dizi izledim ben

• Dizilerin ilk bölümü hiçbi zaman sarmaz. Karar verebilmek için en azından bir kaç bölüm izlemen lazım. Hele ki leyla ile mecnun gibi bir diziye asla ilk bölümle karar veremezsin. Benim gözümde türkiyenin en güzel dizisidir. Ama bunu sevdiğim için demiyorum gerçekten ilk bölümde anlaşılacak bir dizi değil. Olaylar değişik ilk bölümde bir garip geliyo bir kaç bölüm izleyince alışıyosun

• Belki de öyledir..
      Teşekkür ederim

• suskunlarj izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...