Şeyma Subaşı'dan kendisine beddua eden takipçisine tokat gibi cevap! Ünlülere sosyal hesaptan saldırmak ne kadar doğru?

Hem Acun Ilıcalı'nın evliliğinin bitmesine sebep kişi olarak anılan hem de sosyal medya fenomeni olan Şeyma Subaşı'nın takipçilerinden yana yüzü pek gülmüyor. Klavye delikanlılığı yapıp hakaret içerikli yorum yapan takipçisine, sert bir şekilde karşılık vermiş.

Sizce bu şekilde karşılık vermek yerine hukuksal yolla çözmek daha doğru olmaz mı? Siz olsanız hangi yolu seçerdiniz?

0|1
7343

En İyi Erkek Görüşü

• tokat gibi bir cevap göremiyorum ortada, kuduz olmuş biri gibi saldırıyor sadece

10|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadın hakaret etseydi hukuksal yola başvurabilirdi ama doğruları söylediği için başvuramaz. Hatta o kişi Subaşı'yı şikayet etse olabilirmiş. Çünkü esas o ona hakaret etmiş.
    Köpeklerin duasının kabul olamayacağını nereden biliyormuş bu arada?
    Bir insan hayvandan da aşağı olabilir melekten de üstün.
    Hayvanları küçümsemeyin bu kadar hayvandan aşağı insan varken.

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Bu ülkede şu tür şeylerle insanlara sataşanlar genelde en büyük ahlaksızlar oluyor.

Ahlaktan bahseden birinin öncelikle kişilerin özel hayatı hakkında ileri geri konuşma hakkı olmadığını belirtmesi lazım.

Sana ne mk, kadına metres diyor, aklınca kadını aşağılayıp kendini üstün hissedecek.

Ayrıca bu moronların 'ölüm var' goygoyuna da tavım, sanki bir kendileri farkındaymış gibi bunun.

6|0
    4|1
  • Eee metres olmadı mı özünde neye bu kadar alınmış. Sen özel hayatını insanlara açarsan onlar da senin hayatını sorgularlarlar. Hakaret yok gördüğüm kadarıyla. Beddua etmiş sadece bunun da yasal olarak bir suç olduğunu sanmıyorum.

4|1
    0|0
  • Ya işte bu tip gerizekâlılar ünlü zaten, geneli öyle. :D Hani görüyorsun, bir sanatçı böyle konuşur mu? Gerçi ne şarkıcı, ne oyuncu bu kadın. Hani Acun sayesinde ünlü... Yani böyle birisi konuşur, hakarette eder... Hiç kaale almayıp, cevap dahi verilmemelidir...

0|1
    0|0
  • O değil de parası olan çocuğu yaşındakileri götürüyor. Bir de kadın mal değil derler..

3|2
    0|0
  • Kadin resmen takipcilerine kopek demis. Yazik.
    Gorevin beni izlemek derken diger takipciler ne cevap verdi acaba.
    Kesin alkis tutan dangalaklar bile cikmistir.

2|0
    1|0
  • Boşver anladığı dilden konuşmak iyidir. Ayrıca hakaret bir suç olmamalı bence şahsiyete değilse. Yani analı bacılı durum değilse hakaret edebilmeli.

0|0
    0|0
  • Hesabını kapatabilir olmadı gizliye alsın. Sonucta takipciler her kesimden cikabiliyor seveni varsa sevmeyenide vardir. Kötü yorumlari gormemesi gerek.

1|0
    0|0
  • yazan haklı ama kanks

0|0
    0|0
  • muhatap olmam!
    medya hesabı almam
    zaten sorun olmaz

0|0
    0|0
  • doğru bence, bu nedir ya hayran dediğin sever 2 cümle laf söyler tamam, ruh hastası gibi insanların ailesine yorum yapmak nedir

0|0
    0|0
  • Derdinizi ziheyim

(Sigmund Freud)

1|0
    0|0
  • Herkes de bir pek bilmiş olmasa zaten. Olan olmuş sana mı kaldı yani oraya yorum yapmak. Iyi yapmış

0|0
    0|0
  • acunun eşini aldatıp aldatmaması aile dışından her hangi bir şahısı neden ilgilendirir ki?
    acunun özel hayatı çok mu fifiliyormuş yorum yazan vatandaşı?

0|0
    0|0
  • Doğru değil

0|0
    0|0
  • Milletin derdi onu mu gersi
    İyi yapmış

0|0
    0|0
  • Önce pes ettirme çabasına geçerdim baktım olmuyor hukuksal yolu denerdim

0|0
    0|0
  • ayıp yaptkları bence

0|0
    1|0
  • Bu medya maymunları ne zaman ve nasıl ünlü olabiliyor? Bu saçmalıkları takip ederek acziyetinizi ifşa ediyorsunuz.

1|0
    0|0
  • niye insanların hayatına karışırlar. banane şeymadan sizene şeymadan. insanlar ne mal

1|0
    1|0
  • Kadın Yuva Yıktı Ne Bekliyordu Acaba

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 72

• Derde bak, çoğu kadın Acun gelse oh bebeğim hayatımın firsatisin diyerek her teklifini kabul edecek.

Teklif bu kadına geldi diye garip bir çekememezlik var.

Bu yasak ilişkileri tasvip edip etmemekle alakalı değil, bu tür ilişkileri yanlış bulan insanlar zaten aynı zamanda başkalarına sataşmayacak kadar terbiyeye de sahip oluyor. Bu sadece çekememezlik ve basitlikten ibaret.

Saldırmak yerine hiç takip etmemek diye bir seçenek de mevcut üstelik.

2|0
    0|0
  • tokat gibi değil bence kendi ayarında kendi kalitesinde bir cevap vererek kendini küçük düşürmüş. zaten evli adamdan çocuk yapan bir kadından söz ediyoruz ne beklenirdi ki başka

0|1
    0|0
  • Ben olsam dikkate almazdım ama ola ki aldım gidip hukuksal yolla uğraşmaz bu kadının yaptığı gibi cevap verirdim. Ülkede hukukla çözülen. bir şey yok zaten anca paran gider 😄

0|0
    0|0
  • Ne kadar basit bir insan olduğunu bir kez daha göstermiş. Ayrıca hiçte tokat gibi bir cevap vermemiş aksine olmayan seviyesini dillere sürmüş
    Metres olduğunu herkesin dilinden duymak zoruna gitmiş haspamın. Allah her zaman doğrunun yanındadır ve kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz bu kadın da bir gün alacak boyunun ölçüsünü

0|0
    0|0
  • Okumadım tam ama yorumları okuyan bir kadım ve alınabilir çok normal karşı taraftaki insan ne yaşadığını neyle karşılaştığını bilmiyor yazmaması gerekir ona ne milletin hayatından yani beddua edecek kadar da düşmesinler artık ya. Kollamıyorum kızı şimdi de ne biliyim öyle ama

0|0
    0|0
  • Bunun adı yüzsüzlüktür hem suçlu hem güçlü diye böylelere denir. Yuva yıkmayı biliyordu da bu eleştirilerin geleceğini düşünmedi mi hiç basit kadın 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • Ünlülere böyle yorumlar yapılıyor yani çok da bir şey diyemeyeceğim lakin yuva yıkanın da iyi bir yuvası olmaz umarım.

0|0
    0|0
  • ben asla evli bir adamla birliktelik yaşamaz kendimi rezil etmezdim ama millet işin ahlaksal boyutunda değil dini boyutunda heralde din olmasa bunlar da ahlaksız olurdu

0|0
    0|0
  • Şeyma subaşı kendi seviyesizlğni göstermiş o kdr metres olup üzerine çocuk yapıp acunu merkez bankası yaparken skntı yoktu da düsünceler paylaşlrken mi skntı görünen köy kılavuz istemez insanın ne mal olduğu bellidr yaptığı yorundanda anlaşıldığı üzere

1|0
    0|0
  • Takipcisi dogrulari söylemis. Sonucta dünyada ilahi adalet cidden var gördügüm kadariyla. Ee ölüm de bir gercek. Seyma da kaldiramamis dogrulari duymayi. Bütün ülke onun naptigini biliyor. Sempati kazanamaz o kadin. Bence Acun'un yanindan ayrilmasin. Tutunacak baska dali olmayabilir. Acun sayesinde onu kabullenmis rolü yapanlar da sirtini dönebilir. Hukuk ile basim belaya girmesin diye tabii ki de asil söylemek istediklerimi yumusattim asdfgh siz anladiniz

2|0
    0|0
  • aldırması saçma bu tarzz yorumlara çünkü ülkenin yüzde doksanının kafası bu hangisine cevap verecek, üç gün sonra başkası başkasını aldatır bunu unuturlar işleyiş bu şekil

0|0
    0|0
  • takip ediyorum haz etmiyorum

0|0
    0|0
  • Kendi kalibresine yakışır bir cevap vermiş.

Bu kadını takip edenleri, oturup olumlu veya olumsuz yorum yapanları da aşırı sığ ve niteliksiz buluyorum. Al birini vur ötekine.

0|0
    0|0
  • Her yerde kalitesini belli ediyor diyecek söz yok sabırla akıbetini bekliyoruz onuda göreceğiz

0|0
    0|0
  • Bende bisey yazmis sandim. Kadin iyi yapistirmis ama subasi hicte cevap verememis bence. Hatta baya bir rahatsiz olmus. 😅 valla muthis laf sokmus kadin helal olsun. 👏👏 Subasi agizini acamamiz. Zaten karinin cocugu bile evlilik disi. İyice kasarlanmis. Acunuda adam sayardik ama neyse. Hukuksal yolla cozmeye deginirsem; hepsine sıkacak kurşunu olduğunu sanmiyorum. Beter olsun... Bak bebimde yazasim geldi simdi 😅😅

1|0
    1|0
  • paragöz kadın ya

0|0
    0|0
  • Ya bu kadın yuva falan yıktı ya, empati kuramıyorum şu an kendisiyle.

0|0
    0|0
  • Para var şöhret var ama görgü ahlak terbiye 0...:) sosyal hesap kullanmaları bile gereksiz saldırılacagi belli yani...

0|0
    0|0
  • Herksin hayatına kimse karışamaz. Kim ne yaşarsa yaşasın arkadaş elalem ne karışır anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ya ne saçma işler bunlar
    Oncelikle o takipci cidden işi gücü yok mu da laf sokuyor? Ona mi kaldı?
    Şeyma da ne yapsın allah razı olsun diyecek hali yok yaa

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    52
Yükleniyor...