Aleyna Tilki'nin gay barda çıkmasını onaylıyor musunuz?

16 yaşında olan Aleyna Tilki'nin gay barda eşcinsel dansçılar eşliğinde sahneye çıkmış, bunun üzerine valilik genç kıza sahne yasağı getirmişti. Sizce bu yasağın getirilmesi mantıklı mı, siz ne düşünüyorsunuz?

Aleyna Tilki'nin gay barda çıkmasını onaylıyor musunuz?Haberin kaynağı: http://www.burcmagazin.com/aleyna-tilkinin-gay-barda-sahne-almasi-olay-oldu/

1|2
1420

En İyi Erkek Görüşü

• Hukuksal olarak yasak ama bu başkalarını niye ilgilendiriyor bu kadar anlamadım. Ülkece bütün sorunlar bitti de şu bacak kadar kızın sahneye çıkması sorunu kaldı değil mi? Bunu mahkeme çözer, anlamıyorum bu kadar insana ne oluyor anlamıyorum :S

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zerre umurum da değil. ne halt yerlerse yesinler. ailesi önemseyip düşünmüyor, ben mi düşünücem? balon gibi sönünce, depresyona girince de gene ailesi düşünsün.. kimse kusura bakmasın ama gerçek bu; Türk milleti bu konuda nankördür, unutulur gider. ne sesler geldi geçti..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Doğru değil

1|0
    0|0
  • 16 yaşındaki birinin bara girmesi yasak ise barda şarkı söylemesi de yasak olmalı zaten

1|0
    0|0
  • bu hafta bizim kampüse gelecek. kulaklarından çekerim

0|0
    0|0
  • Takısın

0|0
    0|0
  • Bende ifşası var wp verene atarım

0|0
    0|0
  • Bence keranedede sahne almali, kimsenin ozgurlugunu kisitlamazsiniz!!
    Nerde dövlet nerde demohrasi !!

0|0
    1|0
  • kızın sucu yok anne ve babasının mezhebi turnıke olmus

0|0
    0|0
  • bu kızın sonu iyi değil yakındır ne oldum delisi olup bakırköylük olması neyse hayat devam ediyor kasmaya gerek yok ne demişler azıcık aşım kaygısız başım

0|0
    0|0
  • Istedigini yapar kimse karisamaz

0|0
    0|0
  • En son Ankara da pavyonlara düşer bu , keyfini çıkarsın şimdilik.

0|0
    0|0
  • Keyfi bilir. Ailesi razı olduktan sonra bize laf düşmez.

0|0
    1|0
  • bu kim amuq

0|0
    0|0
  • Banane yaw kimki bu bir şarkı okumuş haberlerden düşmüyor g ötünü versin banane ya

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • doğru karar

0|0
    1|0
  • sadece bir Oru. s. pu daha fazla oldu. eksikti zaten !.

0|0
    0|0
  • başlıcam sizin aleyna tilkinize, hergün şehit haberi veriyoruz bir güncük bu vatan evlatlarını bu kadar gündemde tuttunuz mu? her gün ama bu ergenle alakalı 15-20 soru görmekten bıktım..

1|1
    0|0
  • hayır tasvip etmiyorum

1|0
    0|0
  • bıktık bu sorulardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 14-15 yaşlarında evlendirilen kız çocukları da 16 yaşında barlarda şarkı söyletilen kız çocuğu arasında bire fark yok. onlar daha gelişimini tamamlamış çocuklar çocuklarımız neden bu kadar duyarsız olunuyor anlamıyorum hadi kadın değersiz gözlerinde de evlat da mı değersiz

0|0
    0|0
  • gay barda cıkması kotu olmus. bu kadar da olmaz.. ama soyle bır durum var 18 yasından kucuk olan kızları mesea 15-16 yasında bı kız aılesının rızası ıle evlendırılebılıyorsa , hamıle kalıp 17 yasında bebegı oluyorsa ben bu durumun cok ama cok abartıldıgını dusunuyorum. annesı babası var kız da halınden memnun gelır de saglıyor kıme ne ! cocuk tecavuzculerını asıcak yasayı getırsın o avukatlar once bırakın serıat ulkesı olsun. o zaman belkı caydırıcı olur boyle seyler..

0|0
    0|0
  • Millete ne ki ailesi bile yanındayken. Devlet bu kıza müdahalede bulunacağına gitsin de şu tecavüzcülere tacizcilere ağır cezalar versin.

0|0
    0|0
  • bunun annası babası yok mu? resıt olmayan bir kız bir barda sarkı söylüyor.. sahsı fıkrım ailesınden alınmalı buna izin veren ailenın akli sağlığı yerınde değıldır

0|0
    0|0
  • Asla homofobik değilim. Ama 16 yaşında bir kızın, o mekanı psikolojisine uygun bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Onaylamıyorum, şu kızı görmekten sıkıldım.

0|0
    0|0
  • Gay barsa en azindan kiz güvende :)

0|0
    0|0
  • ya Allah aşkına size ne su kizida başımıza ünlü yaptınız ya helal

0|1
    0|0
  • Olması gereken oldu

0|0
    0|0
  • Barda çıkması bile saçma

0|0
    0|0
  • Banane bu ergenden yav 😄ne yaparsa yapsin 😄

0|0
    0|0
  • Tabiki okadar ucmamak lazım bu kızı haram edecekler.

0|0
    0|0
  • Amaan cikacaksa gay barda ciksin irdakilerden bir zarar gelmez merak etmesinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...