Anne Dizisi Nasıl Sizce?

Star Tv de yayınlanan bu filmin insallah senaryosu degişmez. İşte Hayattan Bir Kare Alan Bir Film dedim. İnsallah Sevişme Sahneleri Ve birbirinin Kocalarıyla Yatmazlar Anne Dizisi Nadıl Sizce ??

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beğendiğim duygulandigim anlardi ama çocuk kacirma olaylarinda ornek olacagi düşüncesindeyim ki oluyorda zaten.
    İzlerken Su soru aklima geldi öğretmen olsam ogrencimi bu hayattan kurtarmak için kacirir miydim ki?

0|1
    0|0
    • guzel bir cvp tesekur ederim bende dusundum ama bn yasal yolu tercih ederdim diye dusunuyorum

• bak buna katılıyorum herkezin bir hikayesi var kimisinin unutmaya calıstıkları kaybettikleri neler var neler sana bir kitap önereyim Bambaşka Kahraman Tazeoğlu bu kitabın irfan amca kısmını oku bu bir hikayeyse en acısı bu tesekurler muhabbetin ve dusuncelerin icin

• Teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• o değil de bizim küçük kız yeni diziye başlamış demek bu dizi buna ağır gelmez mi ya ama gerçektende çok iyi bir oyuncu ilerde daha iyi işler yapacağına eminim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzel değil 😂 😂

0|1
    0|0
  • Çok can acıtan bir dizi. Biz yarısında kestik başka bir zaman izlemeyi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Ne ağladım ya:((

0|1
    0|0
  • Çok çilekeş ıyyy

0|1
    0|0
  • sevmedim. cocuk siddeti filn hic hos degl... ayrica sikıci

0|1
    0|0
  • AMIN

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Eyşan gözümde hep yakışıklı Serdar'ın şırpıntı kızı olarak kalacak, bu tabuyu yıkmamak için izlemem..

0|1
    0|0
  • Bandırma'da çekiliyormuş dizi, çok seviyorum o şehri

0|1
    0|0
Yükleniyor...