Kapat

BU FİLMİN ADINI BİLEN VARMI?

bir film vardı şizofreniyi anlatıyodu, iki kız kardeş babaları ve babalarının eskiden evin hizmetçisi olan karısı, sonra bazı ölümler oluyo falan en sonunda kızlardan birinin erkek arkadaşı ölüyor tüm bunların sebebini babalarının karısı sanıyolar, büyük kardeş babasının karısını öldürüyo sonrada kız kardeşler babaları gelince el ele tutuşuyo ve küçük kardeş babalarına tüm suçun karısında oldğunu söylüyo bu yüzden ablasınında onu öldürdüğünü söylüyo, babası kıza bakıyo ve senin ablan öldü diyo kız eline baktığında ablasının eli yerine babasının karısını öldürdüğü bıçağı görüyo. yani aslında tüm o cinayetleri kendisi işlemiş ve olmayan ablasını görüyomuş yani kız şizofrenmiş.

biraz karışık biliyorum ama izleyeli çok oldu tam hatırlayamadım, çok güzel bir filmdi, adını ya da filmi bulabileceğim bir şeyi hatırlayan (bir oyuncusunun adı vs) yazarsa çok sevinirim teşekkürler.

0|0
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• İzledim bunu güney Kore yapımı korku filmiydi ama ismini tam hatirlamiyorum karanlık sırlar olabilir

0|0
    0|0
    • bir araştırıyım yinede teşekkürler

• Sonradan american versiyonu çekildi filmi anladım ismini hatırlayamadım bende

• the uninvited'mış amerikan versiyonun adı bende başka bir siteden öğrendim yinede teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir sayfada paylaştım yazdıklarını. Cevap gelirse söylerim buradan.

0|0
    0|0
    • @zagbrian001 Filmin ismi A Tale of Two Sisters (2003)... Umarım aradığın filmdir.

• diğer kullanıcıda aynı film olduğunu söylemişti ama A Tale of Two Sisters kore versiyonu bende az önce paylaşım yaptığım başka bir siteden öğrendim amerikan versiyonunun adı the uninvited
      ama yinede teşekkür ederim

• Anladım. Rica ederim.

• Bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...