İzlanda güzeli gibi kuralları yıkar mısın, güzellik için bir deri bir kemik kalmayı kabul mü edersin?

Güzellik göreceli bir kavram olsa da bu kavram, İzlanda'da bir deri bir kemik olmayı içeriyor. Güzellik kraliçesi seçilen Arna Yr Jonsdottir'e çok şişman olduğu ve acilen zayıflaması gerektiği söylenmiş. İzlanda jüri heyetinin kafa yapısını merak ettim doğrusu. Delirmiş mi bu jüri? Bu kıza bile "şişman" diye kulp takan erkeklerin derdi ne?
İzlanda güzeli gibi kuralları yıkar mısın, güzellik için bir deri bir kemik kalmayı kabül mü edersin?Siz olsanız bu öneriyi kabul eder miydiniz? Yoksa, bu güzel gibi tavrınızı koyar mıydınız?

Beyleri siz de aşırı zayıf birini mi güzel bulurdunuz?

0|2
4284

En İyi Erkek Görüşü

• İzlanda güzel ülke, insanı falan da güzel bayağı.

Bu yarışmalarda ana konu sadece güzellik değil. Lakin şu bizim Miss Turkey'e seçilen bet suratlı hatun 'Bu saece güzellikle alakalı değil yaa' diye kendini savunmuştu ya, aha bu arkadaşı göstereceksin 'Al la bu ne o zaman?' diye.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vala ben bu jurilerin bazen hangi gezegenden geldiklerini cok merak ediyorum. Neye göre kemik yığını insanları güzel seçiyolar bilmem. Sanki halk öylelerini güzel kabul ediyo. Hayir tam tersi o juriler yuzunden manken olmak isteyen kizlar blumiya oluyo anoreksiya oluyo iste.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 83

• Guzel kadin Allah var simdi

0|0
    0|0
  • Bu kıza kim şişman diyebilir yaa 😂 saçmalamış onlar 😄 fıstık gibi maşallah 😄 çok beğendim 😂😂😂
    Verecekler bunu benim elime 😍
    Vurucam kırbacı... Vurucam kırbacı 😈😈😈
    😂😂😂 şaka şaka 😂

0|0
    0|0
  • Şişman kızlar rahatsız olmuş. Hayatın gerçekleri var kızlar. Fit olan her zaman daha ilgi çeker. Erkekler istediği kadar balık etli desin, tipik manken vücudu her erkek için karşı konulmaz bir çekiciliğe sahip.

0|0
    0|0
  • İnsan bazen balina olmak istiyor

0|0
    0|0
  • Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş o hesap. Kızı beğendiler elde edemeyeceklerini anladılar yapıştır yaftayı

1|0
    0|0
  • Bayan mükemmel, fiziği, güzelliği, tam anlamıyla mükemmel...
    Evlenelim mi Burak dese bana, yarın gidip nikah işlemini başlatırım ondan sonraki gün düğün yaparım 3 gün ise balayına antartikaya gideriz :D

0|0
    0|0
  • Zayıf şişman değil normal olmalı ama göğüsü büyük beli ince poposu da göğüsü kadar olmasa da büyük olmalı diyeceksin ki öyle biri yok ama var ben gördüm

0|0
    0|0
  • Hatun bir içim suymuş mk

0|0
    0|0
  • yıkmam

0|0
    0|0
  • jüride sadece erkekler mi varmış

0|0
    0|0
  • Şişman değil ama göbek var

1|0
    0|0
  • türkiyede güzellik anlayışı artık paraya bakıyor erkekse kaslı kadınsa kuru muru bir deri bir kemik tamamdır. parayı ver tamam. güzellik son planda.

0|0
    0|0
  • Onlar bakmasını bilmeyen kör şeytanlar Allah onlara hidayet versin bu hanım ablamızın kilosu gayet yerinde maşallah 😊

0|0
    0|0
  • Çırpıları hiç sevmem hiç bir kız 50 kg altı olmamalı bence boyu 1.50 bile olsa😂

1|0
    0|0
  • güzel her türlü güzeldir

0|0
    0|0
  • neyse ben kabul ederim üzmesin kendini

0|0
    0|0
  • Tavrını koyacak tabi. Helal olsun.

0|0
    0|0
  • Bu kadın ne gaddar dadlı

0|0
    0|0
  • Boyle iyi

0|0
    0|0
  • Bu kız şişman mı
    Küfür ettirmesinler bana

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    63

Kızlar Ne Diyor 41

• kabul etmem

0|0
    0|0
  • Bana zayıflık yakışmıyor. Zar zor kilo alıyorum zaten başkası için katiyyen vermezdim.

0|0
    0|0
  • Hıı evet fazlası var, bacak boyu fazlası mesela... Yok artık dedim neresi şişman:?

0|0
    0|0
  • Biraz göbeği var

0|0
    0|0
  • Abartmışlar 😂😂

0|0
    0|0
  • Kızın fiziği harika bence ben olsam ben de zayıflamam. bir deri bir kemik olanları hiç beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Kızın kilosu gayet yerinde, çok iyi yapmış bence. Aşırı zayıf hiç hoş görünmüyor ölcek gibi 😒

0|0
    0|0
  • Buna sisman diyenlerin sadece erkekler oldugunu nerden biliyorsun?

1|0
    1|0
  • Valla hatlari yerinde, zarif. Tas gibi hatun. Insanlari bir kaliba sokmaya calismiyorlar mi sinir oluyorum. Ona guzellik veren kendi dogal hali zaten. Bende olsam bende tepkimi gosteririm.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • kız zaten çok güzel

0|0
    0|0
  • Şuanki haliyse iyi olmuş olması gereken bu ztn

0|0
    0|0
  • Zayif olmak seksilik degil fit olmak seksiliktir. Zayif olmak duz tahtadir, fit olmak orantili olmaktor. Ayirimini yapabilmek sart artik.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle.

• Kadının alımlılığı vücudunda ve güzelliğindedir
      Vücudu tamamen kaybediyorlar sonra da güzel ve alımlı olduklarını zannediyorlar

• şişman göreceli kavram güzellik söz konusu olunca jürinin biraz daha kilo vermenin o kişiye yakışacağını söylemesi doğal bir durum.

0|0
    0|0
  • Kiz ne demis?

0|0
    0|0
  • balık etli zayıf arası ama kilo vermesi gerekmiyo kesinlikle yani

0|1
    0|0
  • Oldukça güzel bir vücuda sahip.
    Bundan daha zayıf kadınları güzel bulmuyorum aynı şekilde erkekleri de.
    Hiç uğraşmasınlar iskelet verelim biz onlara.. Şişman buldukları erkekleri-kadınları da bize yollasınlar.
    Yarışmaya katılmazdım.

0|0
    0|0
  • İzlandada kıymetimi anlicaklar

0|0
    0|0
  • Bu şişman mi şimdi 😕😕
    Tüm İzlanda miyop.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    21