Kapat

Burcu Binici ihaneti Instagram'dan duyurdu! Sevgilinizin whatsapp'ını karıştırır mısınız?

Güzel oyuncu, kendisini aldatan meslektaşı ve sevgilisi Ahmet Kayakesen’den intikamını, ayrılığı ve nedenini sosyal medyada duyurarak aldı.
Ne dersiniz? Aldatılsanız bu kadar net bir şekilde ifade edebilir miydiniz?

0|0
73|58

En İyi Erkek Görüşü

• Zina ( evlilik dışı cinsel birliktelik ) arttıkça aldatmalar , boşanmalar , evlilik dışı çocuklar , anne babasız kalan çocuk miktarı artacak ve toplumun yapı taşı olan aile sistemine zarar verdiği için bundan bütün insanlık nasibini alacaktır.

6|1
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimmiş bunlar ben tanımıyorum bile, ayrıca bize ne? Tamam aldatmak çok yanlış bir olay da bu kızın da insanlara bunları söyleme gereği duyması, saçma bir insan olduğunu gösteriyor.

İnsanların ilişkileri hakkında, bitmiş bir ilişki bile olsa bir başkasına kötülemesini ya da sosyal medya üzerinden konuşmasını çok yanlış buluyorum. Genelde insanlar bu tarz şeyleri çok yapıyor.

Ben bir ilişkim bitse bile millete duyurmam ya da aramızda geçen sorunları anlatmam. Gerek yok.

Niye de millete duyuruyorlarsa artık, çok da umrumuzda. Bize ne de açıklıyosun. Gündeme gelmek istemiş belli ya da onları rezil etmek istedi fakat gerek yok yani.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Bunları takip edecek vakit, enerji ve ilgiyi nereden buluyorsunuz? İmreniyorum ya, walla.

2|1
    0|0
  • Reklam kokan hareketler bunlar. Kertenkele dizisinde oynamasını belirtmesine ne gerek vardı? :D apaçık belli reklam yani. Yasmen baker desen millet yine yazar bakardı internete. Yemeyin bu tür numaraları

2|0
    0|0
  • çok da iyi yapmış, adam olaydı da aldatmasaydı

3|0
    0|0
  • Nereden öğrenmiş tam olarak? Aldatma göreceli bir kavram dizi oyuncusuysa sevişme sahnesi falan geçtiyse o yürür zaten bu bilindik birşey.

0|0
    0|0
  • iyi yapmış. erkekler suçlu oldukları halde utanmıyorlar. utanması kadınlara düşüyor. tabi ki açık söylemek lazım. şerefsizleri ifşa edeceksin.

2|0
    0|0
  • Bu kadın akıllı kadınmış

1|0
    0|0
  • Tanımıyor + umursamıyorum

1|0
    0|0
  • Vay be

0|0
    0|0
  • heralde

0|0
    0|0
  • olabilir normal

0|0
    0|0
  • ünlülerin çoğu reklam yapmak için sevgili yapıyor adamakıllı bir ünlünün düzgün bir ilişkisi var mı hep sansasyonel ilişkiler yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • Burcu binici mi

0|0
    0|0
  • helal olsun

0|0
    0|0
  • Midenizin kalkmasını istemiyorsanız magazinle ilgilenmeyin 😊

0|0
    0|0
  • Reklam etmesi sacmalik.

1|0
    2|0
  • İyi ifade etmiş rezil edercesine ihanet edenlere sormak lazım nasılmış diye 😃

0|0
    0|0
  • karistirmam... karistirabilir ama ben karistirmam.. sosyal medyadan da duyurup kendimi rezil etmem... aldatmasina izin vermeseydin demezlermi sonra

0|0
    1|0
    • Bir kişi aldatınca sevgilisi izin mi vermiş oluyor? Yobaz abazan gözü karı karı diye fıldır fıldır dönen sevginin kıymetini bilmeyecek bir Türk erkeği daha

• benim yorumu anlamadan hakaretler etmissin... bunu kendine yakistirabildiysen diycek biseym yok sana

• yorumumu anlamadan da olsa gorusene saygi duyuyorm sende bu sekil davranmyi deneyebilirsin

• Resmi sey gibi açıklamıs ahjssd

0|0
    0|0
  • İyi yapmış

0|0
    0|0
  • Vay be kadın nasil bulmus

0|0
    0|0
  • Ünlü olsaydım dünya aleme rezil ederdim bir de suratına kezzap oh temiz

0|0
    0|0
  • Karıştırırım

0|0
    0|0
  • helal olsun valla

0|0
    0|0
  • o kim yaa

0|0
    0|0
  • mal ya bu kız aldatılırmı senın

0|0
    0|0
  • Magazin kadar saçma bişey yok.

0|0
    0|0
  • Böyle devrik bir cümle yok.. Haketmiş bence

0|0
    0|0
  • Aldatmis olay bitmis fazla birseye gerek yok

0|0
    0|0
  • İyi yapmış

0|0
    0|0
  • yohhaminnaa 😅

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 72

• Aldatılmak bir kabahat değil ki. Aldatmak kabahat, karaktersizlik. Göğsümü gere gere söyleyebilirim. Utanacak bir şey yok bunda.

1|0
    1|0
  • bu onun suçu değil sonuçta iyi yapmış utancak kişi başkası

1|0
    1|0
  • İyi yapmış valla, az itibarları sarsılsın.

0|0
    0|0
  • Çok iyi yapmış helal kadına 😂 rezil edeceksin böyle pislikleri 😂😂

0|0
    1|0
  • Etmesine edersim ama olgun bir davranış olarak görmediğim için yapmazdım. Öte yandan şu an aşk acısı çektiğini düşünüyorum ve bu durumda olgun düşünebilir mi orası ayrı.. yine de böyle yapanları gördükçe seviniyorum ne yalan söyleyeyim. Herkes bilsin kimin ne olduğunu.

0|0
    1|0
  • Ederdim niye cekineyim ki helal olsun kadina

0|0
    1|0
  • Sevgilimin watsapını karıştıracak duruma geldiysem olay bitmiştir güvenmiyorum demekki. Karıştırmaya gerek yok ki yapıyorsa siler göstermez, malum 7/24 saat birlikte olamıyoruz. Ben telfonunu çok nadir karıştırım o da elime düştüğünde 😉

0|0
    1|0
  • Eline ne geçebilir ki? Saçma bence, reklam yapmış.

0|0
    2|0
  • Hayır.. kuşkulandığım bir şey yoksa karıştırmam

0|0
    1|0
  • iyi yapmış utanması gereken karşı taraf

1|0
    1|0
  • Sosyal medyadan degilde akrabalarima öncelikle arkadaşlarima ve aileme söylerim evliligimin neden bittigini bildiririm

0|0
    0|0
  • Ya kötü bir durum ama sonuçta özel hayat bunu medyaya yansıtırsanız reklam kokarsınız haklıyken haksız durumu düşenilirsiniz

0|0
    1|0
  • açık ve net bir şekilde ifade ederim :)

0|0
    1|0
  • Aldatan aldatırken utanmıyor, ben doğruları söyleyince mi utanayım?

0|0
    0|0
  • hayır etmem kendimizi rezil etmenin alemi yok

1|0
    1|0
  • İyi olmuş bencd

0|0
    0|0
  • Ben gider direk öldürürüm

0|0
    1|0
  • WhatsAppin anasini bile aglatirim 😂

0|0
    1|0
  • Karıştırırım iyi yapmış

0|0
    1|0
  • Turkce ogrenmesi gerek

0|0
    1|0
  • Kizin soyadi da pek ilgincmis. 😬
    Ben duyuramazdim o kadar acik. Uzulmuse de benzemiyor bu, nasil bir iliskiyse bitirdigi sey 😕

0|0
    1|0
  • Bunda cekinecek bir şey yok. Aldatmak aldatanin pisligidir aldatilanin eksiği değil. İyi yapmış bence.

1|0
    1|0
  • Az bile yapmış.

1|0
    1|0
  • Hayır belirtmezdim. Ama kadın fena rezil etmişs asdagsdgasgd :D

0|0
    1|0
  • Bende paylaşırım net. Ciddi bir
    İliskim olursa tabi.

0|0
    1|0
  • Edebilirim büyük ihtimal

0|0
    1|0
  • Kurdugu cumleye bakilirsa, adam iyi yapmis...

0|0
    4|0
  • Gayet hoş bir davranış.

0|0
    0|0
  • 👏👏 açık ve net sebebi yazmış ne güzel.

0|1
    1|0
  • İntikam çok saçma

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    42
Yükleniyor...