Aleyna Tilki hakkında ne düşünüyorsunuz kim bu Aleyna Tilki?

Arkadaşlar bugünlerde Aleyna Tilki diye bir kız İnternette fenomen oldu ve bu kız hakkında ne düşünüyorsunuz ve aynı zamanda Aleyna Tilki kim ve nasıl biri?
Aleyna Tilki hakkında ne düşünüyorsunuz kim bu Aleyna Tilki?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu insan bu kızı konuşuyor. Bence bıraksınlar. Hayat onun, verdiği kararlar sonucun da etkilenecek olan kişi de o. Nasıl yaşamak istiyorsa öyle yaşamalı bence.

0|0
    0|0
    • @ölüüm öyle ama merak ettiğim bir konu var bu yaşta nasıl ünlü oldu anlamadım gitti çoğu insan senin dediğin gibi bu kızı konuşuyor bide Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı içkili mekanlarda sahne aldığı için sahne almasına yasak getirdi

• @ölüüm anladım ablacığım anlaşılan millet bayağı Aleyna Tilki'den bıktı çoğu insan bu kızı konuşuyor burdaki yorumlara bakıyorum biri s. kmekten bahsediyor vs. Aleyna Tilki milletin kafasını iyice bozdu

• @ölüüm sende haklısın aslında bunca sorunumuz varken Terör varken işsizlik varken kadın cinayetleri artarken biz Aleyna Tilki'yi konuşuyoruz yazık ne diyeyim ülkenin daha önemli sorunları varken biz bu kızın peşinden gidiyoruz

En İyi Erkek Görüşü

• hemşerime laf yok

0|0
    0|0
    • Sen belli ki Konyalısın ondan böyle diyorsun çünkü o kız aslen Konyalı

• e hadi bakalım gözün aydın inşallah kavuşursunuz :)

• yok ya beni tınlamaz bile neyse en azından canlı görecem :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ben konuya çok uzağım ya biri beni aydınlatabilir mi

0|0
    0|0
  • ergenin teki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ya yeter abı ya zıkecem bu kızı

0|0
    0|0