Kapat

Ailesinin yanından alınması gündemde olan Aleyna tilki. Siz ne düşünüyorsunuz?

Özellikle Disney de şarkıcılığa ve oyunculuğa adım atmış 15 16 yaşında ki gençler. Örn. Selena, justin, becky g, demi lovato, austin mahone, ariana grande. Bu insanlar çok iyi yerlere gelirken ülkeleri destek verirken. Bizim ülkemizde Aleyna ailesinin yanından alınsın deniyor. Sonra da ülke neden gelişmiyor. Zaten açıklama geldi. Avukatlar ve korumalar ile oralarda şarkı söylediği. Genç yetenek, neymiş efendim egoistmiş bu yaşta hangi şarkıcı bu durumda değildi. Miley Cyrus'ı es geçiyorum diğerleri hep daha iyi oldu. Siz anca eleştirin sakın destek olamayın.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kanun boyle 18 yaş ve altıysa yapabilecek birşey yok. Destek versek nolur vermesek nolur. 25 gösterse bile fayda yok

0|0
    0|0
    • Neyin kanunu böyle. Devlet madem ilk çocuk yaşta evlendirilen kızları korumaya alsın. Sokakta mendil satanları koruma altına alsın.

En İyi Erkek Görüşü

• Kız çocuk, eleştirenler ondan da çocuk size ne am*na koyum kim ne yaparsa yapsın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Hakkında hayırlısı olsun yaşı gereği ne konuştuğunu çok bilmiyor bence milletin tepkisi buna beni alakadar etmez ben eğlenceme bakarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...