Arkadaşlar iyidir dizisini izleyen kaç kişiyiz?

Arkadaşlar iyidir diziyi yakin zamanda kaldircaklarmiş diziyi izleyen kaç kişi var?
Arkadaşlar iyidir dizisini izleyen kaç kişiyiz?

• İzliyorum takip ettiğim bir dizi.
    43%(10)45%(14)Oy Ver50%(4)
  • Hic izlemedim gerekte yok.
    57%(13)55%(17)Oy Ver50%(4)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
İzlemeye kişilere tavsiye ederim çünkü bel altı dizilerden daha karakterli bir dizi digerleri gibi saçma bir konusu dahi yok.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İzliyorum, zaman geçiyor. Samimi bir dizi

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İzliyorum takip ettiğim bir dizi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hic izlemedim gerekte yok.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk iki bölümü izlemiştim sonra denk gelirsem o zaman izliyorum

1|0
    0|0
  • B şkkı

0|0
    0|0
  • gençleri saçma sapan hayatlara özendiren bir diziye benziyor izlemedim sevmedim.

0|0
    0|0
    • Hem izlemeyip hem de nasıl sevemiyorsun 😂😂

• @SimonPaula kötü görünüyor diyebilirim? bana akıl verme canın sıkılıyo galiba.

• Ben izlemeni tavsiye ederim hoş bir dizi digerleri gibi abuk subuk uçuk kaçık degil

• Öyle pek dizi izleyen biri değilimdir. Hatta oturup da tv karşısında kanal değiştirmeyeli bile uzun zaman olmuştu. Uzun zamandır ilk kez bir diziyi bu kadar sevmiştim, ilk kez bir dizideki karakterlerde kendimi bulmuştum. Farkında olmadan bağlanıverdim, onlarla güldüm onlarla ağladım. Dışarıdan ne kadar saçma göründüğünün farkındayım ama bu kadar benzer olmasaydı yaşadıklarımız, eminim ben de bu söylediklerimi ergence bulurdum...
    Bitmemeliydi bu dizi... bunca zamandır gülmeyen yüzümü güldüren, beni biraz olsun hayata bağlayan, kendimden bir parça bulduğum, hatta abartıp kendimi bir parçası olarak gördüğüm bu dizi bitmemeliydi...

0|0
    0|0
  • bir bölüm izledim sevmedim. Daha 18 bilemedin 19 yaşında başroldeki karakterler. Ama kız 35 yaşında olgun kadın gibi hareketler yapıyo bilmiş bilmiş konuşuyo falan itici geldi bana. Adını bilmiyorum fotoda paylaştıgın kızdan bahsediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...