Müge Anlı, şimdi de Aleyna Tilki konusuna el attı! Sizce Aleyna ailesinden alınıp devlet korumasına mı verilecek?

Gizli Üye
Gün geçmiyor ki Aleyna'sız bir günümüz daha olsun. Ülkece aldık çekirdeğimizi önümüze, bugün Aleyna ile ilgili ne gibi gündem olacak diye geçtik tv karşısına...

Aleyna'ya bu seferki tepki de Müge Anlı'dan geldi! Ona göre, 16 yaşında bir kızın barlarda çalışması çocuk istismarına giriyor. Aleyna'nın ailesine de ekranlardan seslenen ünlü hayat kurtarıcı, "Bu durum Aleyna'nın devlet koruması altına girmesine kadar gider!" diye göz korkuttu. Sizce Müge Anlı'nın tepkisi doğru mu?
Müge Anlı, şimdi de Aleyna Tilki konusuna el attı! Sizce Aleyna ailesinden alınıp devlet korumasına mı verilecek?
Devlet Aleyna olayına el atmalı mı? Aleyna'nın ailesi bu duruma tepki vermekte gecikir mi?
Müge Anlı, şimdi de Aleyna Tilki konusuna el attı! Sizce Aleyna ailesinden alınıp devlet korumasına mı verilecek?