Barbara Palvin'in "Kıvanç'a hayranım, Serenay benden daha güzel" açıklamaları ne kadar mütevazi olduğunu göstermiyor mu?

handöö
Barbara Palvin'in "Kıvanç'a hayranım, Serenay benden daha güzel" açıklamaları ne kadar mütevazi olduğunu göstermiyor mu?
Macaristanlı güzel Barbara Palvin, Hürriyet Cumartesi'den yaptığı açıklamaya göre; Birlikte oynadıkları Mavi reklamında tanıştığı Kıvanç Tatlıtuğ'a hayran olduğunu ve Serenay Sarıkaya'yı çok beğendiğini ve kendisinden çok daha güzel olduğunu iddia etti.
Barbara Palvin'in "Kıvanç'a hayranım, Serenay benden daha güzel" açıklamaları ne kadar mütevazi olduğunu göstermiyor mu?
Sizce de fazlasıyla samimi ve mütevazi değil mi? 🙆
Haberin linki: https://m.t24.com.tr/haber/barbara-palvin-kivanc-tatlituga-hayranim-serenay-sarikaya-benden-daha-guzel,366780

Güncellemeler
+1 yıl
🙆🙆
Barbara Palvin'in "Kıvanç'a hayranım, Serenay benden daha güzel" açıklamaları ne kadar mütevazi olduğunu göstermiyor mu?