Barbara Palvin'in "Kıvanç'a hayranım, Serenay benden daha güzel" açıklamaları ne kadar mütevazi olduğunu göstermiyor mu?

Macaristanlı güzel Barbara Palvin, Hürriyet Cumartesi'den yaptığı açıklamaya göre; Birlikte oynadıkları Mavi reklamında tanıştığı Kıvanç Tatlıtuğ'a hayran olduğunu ve Serenay Sarıkaya'yı çok beğendiğini ve kendisinden çok daha güzel olduğunu iddia etti.Sizce de fazlasıyla samimi ve mütevazi değil mi? 🙆
Haberin linki: http://m.t24.com.tr/haber/barbara-palvin-kivanc-tatlituga-hayranim-serenay-sarikaya-benden-daha-guzel,366780

Güncellemeler:
🙆🙆

0|1
89101

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız Kıvanç'da, Serenay'da Mavi markasının reklamında oynadı. Barbara da oynadı.

Yani Mavi markasında oynayan kişileri pohpohlamış. Sebebi ise Mavi'de oynamaları. Kendileri gibi.

Tabiki kötü yorum yapmıcak ya da pohpohlucak.

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• http://i.hizliresim.com/0y39yo.jpg

Olabilir, yakışmıyorlar da değil hani Kıvanç zaten beğenilmeyecek bir adam değil. Fazla yakışıklı.

Aslında Barbara güzel de bana bazen itici geliyor. Yine de Serenay ile kıyaslanmaz, o konuda samimiyetsiz konuşmuş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 100

• İkisinin de varlığından çekimlerde haberi olmuştur. Ne hayran olması? Kibarlık olsun diye söylüyordur.

2|0
    0|0
    • Ahahhahha aynen ha barbara dünyaca ünlü mankenken serenay kim

• Türkün egosunun alışık olmadığı bir durum bu.. Medeni insan farkı.

3|0
    0|0
  • seranay'ın bir güzelligi var bu tartışılmaz herkez kızı barbara ile oynadıgı için gömdü ama
    olmaz yani:)

0|0
    0|0
  • Turk firmasindan 7 sulalesine yetecek parayi kaldirdiktan sonra 2 turk ovmus egosundan cokta bisey eksilmez :D hatta recep tayyip erdogannn diye ortalarda gezmeli

3|0
    1|0
  • Türkün gücünü herkes görecek :)

0|0
    0|1
  • barbara 10 basar aknsk

1|0
    0|0
  • Şu batılıların mütevazılığına da hayran kalmamak elde değil, arkadaş.
    Bu arada mütevazi birbirine paralel olan demek, doğrusu mütevazıdır.

0|0
    0|0
  • Kız kendisinin güzel olduğunu biliyor ve böyle diyerek daha iyi görünmek istiyor işte. Yer miyiz bu reklamları. Bir de güzel insanlar çok iltifat aldığından mütevazi olur çoğu. Çünkü mutludur o kendisini bilir.

0|0
    0|0
  • barabaracığım. serenay senin poponu yesin

2|0
    0|1
  • Bana gore dunyanin en guzel kadinlarindan birisi. Egosu olmamasi guzelligine guzellik katmis helal 😀

0|1
    0|0
  • Evet öyle.
    Helal kız palvin

0|0
    0|0
  • Vay be helal olsun.

0|0
    0|0
  • Herkes tarafından beğenildiği için mütevazilik yapması güzel bişey olsa da hala Baebarayı da Serenayıda bir gram beğenmiyorum😄

0|0
    0|0
  • Kibarlık yapmış, yoksa Serenay'dan kat kat güzel Barbara :)

1|0
    0|0
  • samimi bulmadım açıkcası

1|0
    0|0
  • Çılgın çevirmen hatasıdır gene :D

1|0
    0|0
  • Serenay mı daha güzelmiş 😮 saçmalamasın kendisi daha güzel

1|0
    0|0
  • Karının egoya ihtiyaci yok ki kendisi seranay daha guzel desin kalan 6 milyar insan onu daha guzel buluyor 😂

0|0
    0|0
  • mütevazı ve ya başka bir şey... siz neden başkalarının dedikleriyle bu kadar ilgileniyorsunuz... beyninizi geliştirin biraz...

0|0
    0|0
  • Barbara mı Serenay mı Barbara tek atar :D.

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    80

Kızlar Ne Diyor 88

• Yabancılar hep mütevazi ya. ; bir de bizimkilere bak kendilerini İngiltere prensesi sanıyorlar 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kesinlikle çok mütevazi ve çok tatlı, bizim ünlülerde çıkıp orda burda birbirlerinden daha üstün olduğunu iddia ediyor.

0|0
    0|0
  • biliyorum mütevazi bir kız. nerde yabancı bir bayan görsem hep mütevazi idi. türklerden başka egoist kibirli kızlar görmedim zaten

0|0
    0|0
  • Samimi veya mütevazi değil, haklı. Şu kız bana acayip itici geliyor. Miranda Kerr veya Adriana Lima hatta Megan Fox varken çitayı bu karıya kadar düşüren erkekleri tebrik ediyorum.

0|0
    1|0
  • havaya bak sen

1|0
    0|0
  • Serenayi da cok yeriyorlar , kadin güzel Barbara haklı ama mutrvaziligin de lüzumu yok kendide guzel😂

1|0
    0|0
  • Serenay kesinlikle daha güzel değil.

2|1
    1|0
  • Fazla mütevazi... Barbara kat kat daha güzel bence.

1|0
    0|0
  • Bide bizimkilere bak 1. Siniftan beri fanlarim vardi parmakla gosterirlerdi😂

1|0
    0|0
  • ben barbara palvin i çok beğenmiyorum açıkçası. ama kızın tarzı havası bambaşka.

0|0
    0|0
  • Mütevazi mi oynuyor mu? Bunlar hep ikircikli mevzular.

0|0
    0|0
  • Türk takipçi kasmak için hepsi... Mavi reklamında serenayla oynadığı sıra instagrama sürekli resim atıyordu takipçi kasmak için 1 ay sonra hepsini sildi. Gerçekten serenayı çok seviyor 🤗

0|0
    0|0
  • Mütevaziliğin sınırını aynı odaya koyunda gör :)

0|1
    0|0
  • Mütevazılığı biraz abartmış o bence yoksa açık ara fark atıyor serenaya 😂

1|0
    0|0
  • 1. sınıfta fanların yok muydu diye sorarlar adama

0|0
    0|0
  • Yalanci insanlari sevmiyorum serenay kim barbara kim keske durustce ben daha guzelim deseydi😄😄

1|0
    0|0
  • kendisinden güzel olmadığını biliyor

0|0
    0|0
  • Ama kendisi daha güzel.

0|0
    0|0
  • Böyle mütevazi asıl olması çok hoş :)
    Serenaydan daha güzel bir bayan

0|0
    0|0