Kapat

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Belli Başlı Spor Muhabirlerini İşaret Ederek Resmen Tehditler Savurdu. Bu Nasıl Şey?

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Belli Başlı Spor Muhabirlerini İşaret Ederek Resmen Tehditler Savurdu. Bu Nasıl Şey? Bu nasıl Bir Güçdür. Aziz Başkan Türkiyenin En Güçlü Mafyası mı? Ne dersiniz?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Tehditin her türlüsünü karşıyım futboldan beşiktaş maçı izlemekten başka birşey anlamasamda...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Al işte yine algı, ne tehditi savurdu yazar mısın?
    Böyle haber yapan, seçma sapan konuşan, masa altından viski içip Fenerbahçe'ye saldıranlarla her platformda hesaplaşacağız demek tehditse A. Yıldırım değil mafya ağababasıdır. Element uydurmadan önce adamı dinlemektir, yoksa tevatürlere bakarak yalan yanlış yazılanları okuyarak olmaz o işler

0|1
    0|0
    • bu yorum taraflı olmuş biraz. dün gece iki kanalda birden canlı canlı izledim yahu. ne algısı ne yanlış bilgisi. adam esip gürledi. ifade aynen şu. "yakanızdayım. gerek hukuksal yollarla, gerek başka şekilde" bu aleni tehdit değil de nedir. Bir küfür etmediği kaldı yorumculara. Yapmayın lütfen.

• Politik olacak lakin, olayı Milli İstihbarat Teşkilatı antetli evraklara getirip de böyle gizli bilgileri deşifre edip, güzide bir kulüp en yetkililerinin derdest edileceğini daha yargıtay sürecindeki dosyalar hakkında ileri görüş bildirirsen adama bir dur derler ya da demeleri gereklidir. Sen kimsin ki yargılama sürecindeki olaylar hakkında tarih bildirerek ceza alacakları hakkında söylemlerde bulunursun üstelik de ülke istihbarati dosyaları halkın gözönüne sunarak?
      Kimdir bu adam necidir, bu tür gizli bilgilere nasıl sahip olmuştur ya da oluyordur, bir programda yaşa oturdu konuyu kapattılar hatırlarsın belki,
      Sahaya giren bir şahsın adli sicil kaydını gönderdiler bu şahısa taraftar da dedi bu gizlidir sana bunu kim yolladıysa her ikinizden de davacı olacağım, adamı iki dakikada arkası olmadığından afaroz ettiler kanaldan ve konu kapandı. Şimdi karşısındaki A. Yıldırım bu mevzu uzar gider öyle kolay kapanmaz. Ben tehdit görmüyorum ya da şöyle ifade edeyim, otosavunma diye bakıyorum++

• Sana saldırı oluyorsa sen de otomatikman kendini savunma yoluna gidersin ve bazen bunu haklı olduğun halde haksız görüneceğin şekilde sergilersin. Bakış açısı önemlidir, her iki taraf da benim yakinim değil, sevdiğim ya da nefret ettiğim değil. Ama ortada bir hukuksuzluk varsa ben olaya o yönden yaklaşırım, tehdit ediliyor ya da karalama durumunda kalıyorsan istenildiği bir uslupla cevap verirsin ki bunu dışarıdan bakan bir kesim göz haklı savunma olarak kayda alırken diğer taraf saldırı ve tehdit olarak algılar. Tamamen bakış açısı diye düşünüyorum. bakalım görelim ileride daha neler cereyan edecek bu konu ile alakalı :)

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• boş konuşuyor

0|1
    0|0
  • Olabilir belkii

0|1
    0|0
  • Ola bilir. En guclu degildir ama

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• bir fenerli olarak yıllardır gıcığım bu adama. spor camiasında böyle mafya kılıklı adamlar olmamalı. kılıklı az olur gerçi. modern mafya işte bildiğin

0|1
    0|0
  • Aziz başgaaaan :D üstüne geldiler boşa konuşuyor işte

0|1
    0|0
  • Kuru sıkı. Ateş edince ses çıkıyor , hedef isabet almıyor.

0|1
    0|0
  • Onin izmi Aziz Yildirim..

0|1
    0|0
  • bunu ve tüpçü yu tr futbolun dan kovmali kirlettiler tr futbolunu

0|1
    0|0
  • He türkiyenin en büyük mafyası ondan her sene biz şampiyon oluyoruz ondan her sene bizi hayal kırıklığına uğramıyoruz ney abi ya yapmayın

0|0
    0|0
  • Allah onun belasını versin. Keşke fetöcü diye içeri alsalardıda kurtulsaydı fener bu pislikten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...