Aziz Yıldırım medyaya savaş açtı. Spor muhabirleri rest çekmeye başladı. Sizce kim haklı?

Nereye gider bu işin sonu? Tehditler havada uçuyor. Kim haklı?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayranım bu adama dediğim dedik diyor kimseyi kaale almıyor 🙈

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Fenerbahceli olarak soyluyorum, Fenerbahce bu adamdan kurtulmak zorundadir. Turk futbolunun bunun gibi birkac mafyasi vardir. Bunlar defolup gitmedikce hicbir sey duzelmeyecektir. Cok daha profesyonel ve genc insanlarla calisilmalidir. Ali Koc gibi burjuva tipleri kastetmiyorum. O tip adamlarin da yakin bir zamanda istedigi Fenerbahce'yi vakif olmaktan cikarip, tam bir firma gibi gormek olacaktir. Daha sempatik, iyi yonetici ozellikleri olan, gercek bir Fenerbahceli baskan olmalidir bu takima. Oyle biri var mi onu da bilmiyorum. Ali Sen ile baslayan Fenerbahce antipatisi (ki hicbir zaman bugunkunun yuzde 10'u kadar bile olmadi) Aziz Yildirim ile zirve yapti. 20 yil oncesine kadar boyle bir sey yoktu. Fenerbahce eskiden bir deplasmana gittiginde, o sehrin taraftari "Vay Fenerbahce gelmis, gidip yakindan gorelim" diye sevgi ve saygi gosterirdi. Simdi ise, tribunlerde kufur kiyamet girla gidiyor. Fenerbahce aleyhine tezahuratlar, kampanyalar vs butun Anadolu sehirlerinin takimlarina naksedildi. Butun bunlarin sorumlusu bu adamdir. 2011'de iceri girdiginde baskanligi birakacakti. Birakmadi ve isler daha da kotuye gitti. Spor medyasi da ayrica yav*sak tabii ki, o ayri bir konu ama her ne kadar bir Fenerbahce asigi olsa da, her ne kadar Fenerbahce icin elinden gelenin fazlasini yapsa da Aziz Yildirim artik bu kulubun yakasini birakmalidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• boş savaş..

0|1
    0|0
  • Tanimiyorum adami.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Her zamanki aziz..
    takım berbat oynuyor oyuncu seçimleri saçma..
    geçen yıl yaptığı dünya starlarından verim alamadı..
    ben hatalıyımda diyemiyor
    Ali Şen bile dedi
    ayrılsın artık
    Ali Şen zamanı geldiğinde ayrılmasını bildi
    bu sürekli birilerini suçluyor

0|1
    0|0
  • halkın haber alma özgürlüğünü basının hakaret etme özgürlüğü gibi anlayan ahlaksızlar defolup gidene kadar sürer bu..

0|1
    0|0
  • Bişe çıkmaz burdan

0|1
    0|0
  • bu kim ki ya? kendini ne sanıyor? fenerbahçenin ağzına etti, dibe çöktü takım, her sene aynı şeyi yapıyor, takım az kötü sonuç alsın hemen gündem değiştiriyor, aptal taraftalarda hemen inanıyor! yemeyin artık bu pisliğin numaralarını

0|1
    0|0
  • Bu sene kötü gidiyor Fenerbahçe, algı yönlendirmesi yapıyor

0|1
    0|0
  • aziz yıldırım'a karşıyım. o yüzden ona karşı yapılan her türlü eylemi destekliyorum.

0|1
    0|0
  • Başarısızlığın sendromu bunlar

0|1
    0|0
  • Azizin hep yaptigi

0|1
    0|0
  • O muhabirler isiz kalir yakinda..

0|1
    0|0
  • Vay arkadaş ne bu ya fener nezaman kötü gitse aziz hemen koları sıvıyor medyaya yükleniyor bre aziz takıma düşürdüğün durum ortada artık beceremiyorsun sı tın suvamaya başladın bukadarmış de cekil kenara ne karıştırıyon tamam önümüzdeki mac fenerin hayırlı olsun güntercim 3puanı tabelayı yaz 90dk bitince gösterirsin anlayan anladı 😂😬

0|0
    0|0
  • konuyu bilmiyorum lakin muhabirlerin fenerbahçeye ihtiyacı var fenerbahçenin muhabirlere değil

0|1
    0|0
  • Muhabirlr bence sucu olan kasinir

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak Türk futbolunda Aziz Yıldırım , Fatih Terim, Yıldırım Demiören ve dinazor spor yorumcularını görmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe seyircisi haklı

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım haklıdır bu konuda , dağılın...

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım havalara fena halde girdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...