Günümüzdeki dizi ve programları beğeniyor musunuz ve televizyonda nasıl dizi ve programlar yayınlanmasını istersiniz?

Günümüzdeki dizi ve programları beğeniyor musunuz ve televizyonda nasıl dizi ve programlar yayınlanmasını istersiniz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi kaldırılsın bence. Tvdekiler genellikle aşk dizileri ve evlilik programlarından oluşuyor. Ve dizileri 40 dk indirsinler. Ve konuları daha güzel yapsınlar. Cıvıtmasınlar. Nasıl bir dizi olabilir mesela tarihi ( Tarihi kötülemeden), Bilim kurgu, macera, Aşk ( Aşk yapacaklarsa bile aşkın en saf hali olmalı öyle aşk üçgeni gibi değil birbirlerine gerçekten seven iki insan ve eski yıllardaki gibi olabilir ya da aşk ve gurur gibi yapsınlar.), Fantastik, Öğretici diziler. Bu tarz diziler yapılmalı. Sabahları ise evlilik programları yerine eleştiri maksadında programlar, İnsanlara katkıda bulunacak programlar, Gezi programları, Yardım programları bu tarz şeyler yapılmalı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• beğenmiorum tv de izlemiorum haberler dışında zaten. bir kere sürekli evlilik programları var ve gına geldi bunlar kaldırılsın yerine bilimsel fen bilimleri içerikli programlar koysunlar. bize tarih bilgisini doğru düzgün aşılayabilecek programlar koysunlar ha hiçbir şey yapamıyorlarsa bari sünger bobu koysunlar şuanki çoğu tv program-dizisine bin basar

0|0
    0|0
    • @LanetliveŞanssız Sünger Bob'u koysunlar diyorsun ama o çizgi film eskiden yayınlanıyordu şimdi yayınlanmıyor yasaklandı aynı zamanda Tom ve Jerry de aynı şekilde yasaklandı şimdilerde evlilik programları ve aşk dizileri revaçta onlar var

• @LanetliveŞanssız gerçi günümüzde de artık aşk diye birşey de kalmadı gençlerin çoğusu yalnız artık eskisi gibi ele ele tutuşan sevgili de kalmadı artık millet yalnız sokaklarda bir tane aşk yaşayan biri bulamazsın ama dizilerde bulursun zaten bizim mahalledeki insanların çoğusu yalnız

• evet haklısın.

• begenmiyorum Türk aile yapısına uygun olmayan bir çok dizi diziler elbette olsun. ama içeriklerleri yolsuzluğa uçarıliga zinaya vb şeylere özendirici nitelikte olmasın

0|0
    0|0
  • Bence artik aşk diizleri degilde polisiye hayattan ders alinacak diziler yayinlansin.

0|0
    0|0
    • @EsmerN çok doğru söyledin ama o biraz zor ülkemizde eğitim seviyesi git gide düştüğünden bu tür diziler daha revaçta

• Izlemıyorum

0|0
    0|0
  • Tv8 deki yarışma programlarından hariç hiçbirşey izlemiyorum.

0|0
    0|0
    • @_HissikablelVuku_ gerçi TV8'de de pek güzel yarışma yok çoğusu moda ağırlıklı O benim Stilim Böyle Çok Daha Güzelsin vs. bunlardan ibaret yani diğer televizyonlardan hiçbir farkı yok bence asıl TV8 eskiden daha güzeldi Acun bu kanalı satın almadan önce daha güzeldi şimdi içine ettiler

• Yok ben sevmiyorum moda programlarını. Zaten oraya katılan tüm kadınlar ajanstan seçilmiş kadınlar hiç inandırıcı değil.

• @_HissiKablelVuku_ evet katılıyorum çoğusu ajanstan gelme ve inandırıcı değil özellikle Nur Yerlitaş

• Televizyon izlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Programlar iyi diziler kötü

0|0
    0|0
Yükleniyor...