Anime önerisi istiyorum?

konusu akıcı olan, polisiye gerilim veya yaratık türü olan bir anime var mı bildiğiniz

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• Tokyo Ghoul.

Sen neler izledin ki? onu bilelim ona göre yazalım di mi.

1|0
    0|0
    • Death Note, Inuyasha, Tokyo Ghoul, Code Geass, Naruto

• o zaman another dan başlıyorum sonrasında da akame ga kill! teşekkür ederim

• Rija ederim, iyi geceler.

En İyi Kız Görüşü

• Elfen lied, Tokyo ghoul, Death note, Another, Code geass, Berserk, Nana, Princess mononoke, Ergo proxy, Spirited away, Hellsing.

1|0
    0|0
    • death note favorimdir :) code geass tokyo ghoul izledim. another ı bir arkadaşım tavsiye etmişti bir kaç videosunu izlemiştim kanlı falan videolar görünce baya beğendim :D ama konusu nedir acaba? another izlenmeye değer bir anime mi sizce?

• Aslında Another'a zoraki başlamıştım izleyecek birşey bulamadığım için sonra baya hoş gelmeye başladı. Korku, gerilim kategorisine girse de sadece gerilim bana göre. Tamamı Misaki Mei diye bir kızın üstünde dönüyor anime. Sonlara doğru herkes birbirini öldürmeye başlıyor falan konu biraz yavaş ilerliyor velakin değer. :)

• şimdi can sıkıntımı giderecek türde heralde. gerilim tarzını da seviyorum. teşekkür ederim :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Vala tek bildigim tsubasa

0|0
    0|0
  • Resident evil - lanetli ulus tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • other, full metal alchemist.. bende fazla bilmiyorum..:)

0|0
    0|0
  • dragon ball

0|0
    0|0
  • ergo proxy izle

0|0
    0|0
  • Bir bilsek anime ne demek :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Blood+

bayıla bayıla izlemiştim harikaydı. Muhakkak öneririm.

0|0
    0|0
  • nana var o guzel böyle yaratik falan yok ama sürükleyici birde high school dxd biraz sapık ama değisik bir konusu var oda sürükleyici

0|0
    0|0
  • free adında

0|0
    0|0
  • nana

0|0
    0|0
Yükleniyor...