Oğuzhan Koç sizce de mükemmeliyetin vücut bulmuş hali değil mi?

Bence tam olarak öyle. Tip desen tip, sempatiklik desen sempatiklik, ses desen ses... Hepsi bu adamda toplanmış.
Günlerdir son şarkısını başa sarıp sarıp dinliyorum, evirip çevirip klibini izliyorum. Çok tatlı be 😍
Herkese iyi geceler :)

0|1
4556

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sarkisi ayri guzel 😂

1|0
    0|0
    • Ya tipi? Sesi? Tatlılığı? Sende mi buradakilere katılıyorsun yoksa? Hıh? 😒

• Ooo helal kankime 😄😄😄

• Tesekkurler kankicim😁😁😁✋✋✋

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• Güzel şarkı. :) Sen bu aralar ne çok soru soruyon :D

1|0
    0|0
    • Bu aralar soru sorasım var 😄

• Hadi öyle olsun bakalım effektif hanım :D İsminizi bilmediğim için nickinizi yazdım :P :D

• Sevmedigim. ve begenmedigim birisi

1|0
    0|0
  • Ben severim. 3 adamı hep izledim olduğu zaman 3 üde favorim zaten oguzlanla sinirlamam. Her sabah çok güzel hareket bunlar var t8 de onuda izlerim. Herkes demiyimde gazisi kötü şeyler yazmis. Yani tipi iyi de kötü olsa bile ki değilde kotu olsa bile kişilikleri çok güzel. Eğlence liler mizahcilar. Pırıl pırıl adamlar yani valla eşlerini el üstünde tutarlar

1|0
    0|0
  • Ses güzel, sempatikliğide okey ama bence tip olarak abarttığın kadar yok ufak tefek bir adam türkiyedeki standart bir tip işte farklı birşeyi yok. sempatik ve ses olayına katılıyorum ama.

1|0
    0|0
  • adam düpedüz arabeski popla harmanladı kendi tarzını sevdirdi. Ne okursa okusun arabesk fantazi gırtlağıyla okuyor. Buda kızların ne kadar çok arabesk sevdiğini ama gizlediğini ortaya çıkardı. Güzel mi güzel evet ama bazı gerçekleri de göz ardı etmemek lazım. başarılarının devamını dilerim kendisine.

1|0
    0|0
  • Birincisi normalde kel o adam ikincisi kısa ucuncusu kas yok dördüncüsü esprileri pek iyi değil yani beğenirsin sorun yokta mükemmel biraz fazla 😂

1|0
    0|0
  • İyi çucuk severiz oğuzhanı

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Hadi canım sende 😜😛😂😂😂

1|0
    0|0
    • Niye beğenemedin mi? 😄

• Ahaha ona dikkat ederiz 😂

• Evet olabilir tabii :D

1|0
    0|0
  • kısa diyiiil mi size göree

1|0
    0|0
  • Kısa boylu herif, yani abartmasak : ) Klipte sempatik olmuş ve böyle tav etmiş olabilir herkesi. Biz buna oyunculuk diyoruz

1|0
    0|0
    • Adamın tek kusuru boyunun kısa olması. Hepinizde ona taktınız yahu 😄

• Klip efsane ya.. Aynanın karşısında yaptıkları dans sonra kıza araba çarpması felan klip beni çok etkiledi.. Kızda oğuzhanda çok iyi

1|0
    0|0
  • Adam kucucuk birsey tek bir artisi yok boyle bir yigin insan var anlam veremedigim populer kulturun zirvalaeina bu kadar hayran olmaniz okuyan kendini gelistiren saygin seckin insanları hatta cook yakisikli olsa bile bu tarz adamlaea degismeniz cok garip

1|0
    0|0
    • Senin düşüncendir, saygı duyarım.

• seviyorsan konuş kanka

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum diğerleri gibi değil be..

1|0
    0|0
  • Ne içtin sen?

1|0
    0|0
    • Çay içtim, çay.

• Soran sensin ben değil.. İşine gelmeyen cevapları bu şekilde geçiştirmek saygısız kaba bir yaklaşım.

• Şurada bir soru sordurtmuyorsunuz insana. Beğenmeyebilirsin tamam da çıkıntılık yapmak da ne?

• Kız ölüyor yazık ☹

1|0
    0|0
  • bir hugh jackman olamaz.

1|0
    0|0
  • tamam ellerını gorebılcegımız bır yere koy :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 44

• Bir erkek için mükemmeliyetin vücut bulmuş hali diyecek olsaydım bu kişi kesinlikle Oğuzhan Koç olmazdı. Beklentilerini çok düşük tutuyorsun bence :) Yolda görsen suratına bakmazsın.

1|1
    0|0
  • Tip desen tip? Ciddi söylüyorum emekli amca tipi var. Yaşlı anlamında söylemedim, tip olarak. Sesi hojdir o ayrı.

1|0
    0|0
  • Çok sempatik ve cana yakın geliyor ya

1|0
    0|0
  • Hayır değil 😂 😂

1|0
    0|0
  • Degil

1|0
    0|0
  • Evet mimikleri hoş

1|0
    0|0
  • Bence değil

1|0
    0|0
  • Bana gore sumsuk bisey ben svemiyorum oyle vicik vicik e kekleri erkek dedigin adam okur kiz gibi kivirtmaz insanlar guslun diye ne hale sokuyorlar kendilerjni

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim olur kendisi asdfgh

1|0
    0|0
  • Evet oyke

1|0
    0|0
  • Kimse sormadı mi yüreğinde ki bu boşluk niye?

1|1
    0|0
  • son şarkısı cok iyi ama

1|0
    0|0
  • Şarkısı baya iyii

1|0
    0|0
  • Berbat

1|0
    0|0
  • Çok tatlı adam ya. Oğuzhan <3

1|0
    0|0
  • Vouuuu ahahha evet tatli cocuk da hic oyle mukemmeliyet nazariyla bakmamistim. 😁😄

1|0
    0|0
  • değil

1|0
    0|0
  • klip güzel.

1|0
    0|0
  • Hala bu şarkıyı dinliyorum 3 gündür hala bıkmadım

1|0
    0|0
  • Ben bu adamı hiç sevmiyorum