Kapat

Ünlülerin güzelliğinin anahtarı sizce "para" mı?

Fahriye Evcen'in önceki ve sonraki hali. Birçok ünlünün de eski ve yeni fotoğrafı arasındaki fark ortada. Sizce de güzelliğin anahtarı para mı?

0|2
159|88

En İyi Kız Görüşü

• Ah o paranın gözü kör olsun. Bende istirem bende 😍

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 88

• Kim olduğuna göre değişir, hiçbir insan evladı her dakka her an çok güzel görünemez, bilmem kaç sene öncesinden ergen, oturmamış yüzlerini bulup bu konuda kusur bulmak biraz insafsızlık.

Katheryn Winnick'in hiç de ünlü olmadığı zamanlardan şu video var. Gördüğün üzre o zaman da çok güzelmiş mesela. Ama 33-34 yaşına gelene kadar doğru düzgün bir rol almışlığı yok pek.

https://www.youtube.com/watch?v=kDf-U21xm8U

Kimi insanların yüzü zamanla oturur. Kimisi çok gençken güzeldir vesaire. Çok doğru yaklaşımlar değil bunlar.

0|0
    0|0
    • Katheryn Winnick 38 yaşına geldi ama halâ çıtır yav.
      Vallahi yaşına rağmen, güzelliğini koruyanlara helâl.

• @EliteZade Bu aralık ayında yaşı 39 olacak bu arada.

• Demek, o da benim gibi Yay burcu. :)
      Tam bir Yay kadını havasına sahip.

• Ortada bir anahtar yok, güzellikte yok... Bahsettiğiniz ünlülerin geçmişine bakarsanız onları medyatik yapacak bir tanıdıkları vardır hep. Feodal toplumlarda artisin kızı artis olur, çiftçinin kızı çiftçi, askerin oğlu asker, gazetecinin çocuğu gazeteci... İstisnalar dışında 2. alternatif kişiliğinden fazla taviz vermiş olması gerekir.

1|0
    0|0
  • Elbette para... yaşam tarzı özgüven kullandıkları pahalı kremler bunlar hep sebplerin başında gelir...

2|0
    0|0
  • Sadece para değil potansiyelleri var (gerçi çoğu potansiyeli olmasa da estetikle toparlıyor ama ). Potansiyeli olduğu içinde profesyonellerle çalışınca elbette değişim kaçınılmaz Bana da en iyi kuaförü fotoğrafçı imaj makerı verin çok farklı gözükürüm.

0|0
    0|0
  • Eski hali de o kadar çirkin değilmiş."Para güzelleştiriyor" görüşünü güçlendirmek için eski halini zorla tipsiz görmeye çalışmayın.

0|0
    0|0
  • Evet para makyaj kamera ayarları

1|0
    0|0
  • tabi hem bakım hem yıpranma açısından etkisi var

2|0
    0|0
  • Tarz ve bakım. Fahriye hep güzeldi. Eski bir fotoğrafta tam tarzını yakalayamamış sadece. Ama o hali bile güzel dikkat ederseniz. Bu kadın para ile güzelleşmedi. Sadece kendine özel bir tarz yarattı , her haliyle şimdi giyinmesini saçını yüzünü makyajını yapmasını biliyor.

0|0
    1|0
  • Fahriye evcwn serenat sarikaya bunlari hicbir zaman begenmemisimdir. Kim nerelerini begeniyorsa.

Bak ebru Gündeş yasli haliyle demet akalin yasli haliyle bunlardan daha güzel valla

0|0
    0|0
  • Sağlıklı besleniyorlar
    Spor yapıyorlar - Uyku düzenleri var. Güzel şampuanları ve günlük bakım rutinlerini uyguluyorlar. En güzel elbislerden giyiyorlar. E bırak ta güzelleşsinler ya bunların hepside parayla oluyor.^^

3|0
    0|0
  • Para her kapıyı açar, galiba para.

0|0
    0|0
  • Tabi ki para

2|0
    0|0
  • tabiki evet unlu olmasa yuzune kimse bakmaz

2|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle, nedemişler çirkin insan yoktur bakımsız insan vardır, tabiri caizse para yolu ile kendini torna tesviyeye sokan büyük bir değişime uğruyor. gerçi bunların her yeri güzel olsa ne yazar, insanların hepsi artık model olarak birbirine benziyo bu nedir abi ya dünyadamı yaşıyoruz yoksa asker kışlasında tek tip mi takılıyoruz anlamadım gitti.

0|0
    0|0
  • tabikide para.

en basiti senin burnunda siyah nokta olur temizleyene kadar canın çıkar ama o özel beslenme koçlarından spor hocalarına estetisyenlerden güzellik merkezlerine kadar ne işlemler görür. sen 1 ayda kazanırsın borç harç ödersin o parayla bunlar 1 günde o parayı kendine harcar.

0|0
    0|0
  • paran varsa hersey var jaj

0|0
    0|0
  • Erkek kadın farketmeksizin birçok ünlünün olgunlaştıkça tiplerinin baya değiştiği bir gerçek eskiden beğenilmeyecek tipte bir çok kişiye çoğu kişi şimdi hastayım diyo yani bu bir gerçek😄

0|0
    0|0
  • yani para birçok kapıyı açıyor..
    maalesef hayatın kuralı bu

0|0
    0|0
  • para her kapıyı açar

0|0
    0|0
  • Tabii ki para :D

0|0
    0|0
  • Eeee yani.

0|0
    0|0
  • Öylede diyebiliriz

1|0
    0|0
  • paradır

1|0
    0|0
  • Cogunlugu para ama bu kiz parasiz makyajsiz da guzel

0|1
    1|0
  • Ben bu kızı gördüğümden beri güzel gerçek doğal halleri de güzel ama birçoğu için gerçekten paranın etkisi yüksek

0|1
    1|0
  • Botoks yani dolayisi ile para ama onlar sürekli kamera önünde isiklar flaslar daha çok etkilenebilirler. Ve bir oyuncu güzel olmak zorunda bu yüzden normal karsiliyorum.

0|0
    0|0
  • daha kaliteli kuaför daha iyi estetik cerrah daha donanımlı spor salonları daha kalifiye diyetisyenler bla bla bla ve hepsi için daha çok para sanırım sorunun cevabı evet

0|0
    0|0
  • Ve özgüven

0|0
    0|0
  • Şüphesiz :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    58
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 158

• Evrim geçirmiş kadın.

2|0
    0|0
  • tabiki de para

1|0
    0|0
  • Parayı bulan bakımdan geçiyor, ufak tefek oynamalar ile bebek gibi oluyorlar. Ünlüleri aylık cilt bakımına verdikleri para 1000 küsürü buluyor onların değil de benim mi cildim güzel olacak 😂 erkek ünlülerin bile ciltleri kızlarınkinden güzel ve sebebi pahalı marka cilt ürünleri ve bakımları 😂😂

0|0
    0|0
  • Bu kıza fena gıcık oluyorum. Çok fazla kendini beğenmiş. Bir şey sanıyo kendisini. İlla bir olay da çıkarcak.
    Ki çok abartıyolar bunu, öyle çok güzel değil.

Güzelliğin anahtarı para değil, estetiksiz çok güzel insanlar var. Paranın bazılarına etkisi olabilir ama her parası olanda güzel olamıyor. Büyük bir etken değil.

1|0
    3|0
  • Aslında gerçekten güzel Fahriye Evcen ama şimdi sokaktan bir bayanı getirip bir ton makyaj, bakım yapsalar o bayanda güzel olur.
    Yani bilemiyorum😂

1|0
    0|0
  • E tabiki para

1|0
    0|0
  • evet para sadece fahriye evcen değil bir çok ünlü estetikle çok farklı hal almışlardır mesela ebru gündeş de aynı şekilde farklılaşmıştır ama ebru gündeşi çok seviyorum eski hali de güzeldi

1|0
    0|0
  • Para para para...
    Ne kadar güzel bir söz

1|0
    0|0
  • paranin bu hususta sagladigi imkanlar yadsinamaz
    psikolojik anlamda da, fiziksel bakimdan da
    nitekim "para" üzerine kurulmus bir düzen söz konusu.
    isteyen de istemeyen de kiyisindan kösesinde bir parcasi halini almis durumda.

ne eylemeli?
    bu da bir diger mevzu...

0|0
    0|0
  • Makyaj 😄

1|0
    0|0
  • Görece güzelliğin etkisi parayla sağlanıyor da, içleri güzel mi? Yarısı yozlaşmış, karakteri bozulmuş, para delisi olmuş.

0|0
    0|0
  • Kilo vermiş, kaş modeliyle oynamış, cilt bakımı yaptırmış ve makyaj tarzını değiştirmiş. Başka bir şey göremedim ben.

0|0
    0|0
    • Çene kemiğindeki farkı göremiyorsan pes.

• Son resim yandan olduğu için çok ciddiye almadım açıkçası. Profilden herkesin çenesi ince çıkar çünkü. Çenesini yaptırmış da olabilir ayrıca. Burnu yamuk olan da burnunu yaptırsın onu rahatsız ediyorsa. Ben bu tip şeylere karşı değilim.

• Göz kapaklarına dolgu yaptırmış, burnunu duzelttirmiş, çenesini incelttirmis kemiğini törpületmiş diyelim. Elmaciklarini doldurtmuş. bu yüzünde görünenler. Bir de yüzünde ve vücudunda yapılmış bilinmeyen ne estetik ler vardır. Bunlar parasız olur mu?

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle ama bazılarının temel iyi olunca güzel şeyler çıkıyor ortaya mesela Fahriye Evcen

1|0
    0|0
  • Para etkili bir faktör ama alt yapıda önemli. Bülent ersoy ne kadar estetik yaptırsa da güzel olmaz mesela. Ya da yıldız tilbe vs. Fahriyeyi de bemce örnek olarak vermemeliydin. Bu hali yaprak dökümünün çekildiği zamanlarda ki hali o zamanlar da bu saç stili giyim modaydı. O zamanda çirkin değil di. Burnundaki kusurlarıda makyaj hileleriyle kapatıyorlar estetik değil.

0|0
    1|0
  • Biraz estetik + Bakim = 👆🏼😊

1|0
    0|0
  • Tabikide para basit örnekler...
    Dudak dolgusu
    Burun Estetik
    Elmacık kemik estetik
    Kas kontur
    Kas dolgu
    Botoks
    Özel Spor hoca aletler
    Özel vitamin besinler
    Düzenli pahalı cilt bakımları
    Saç bakımları
    Bu uzar gider bunu köpeğimë yapsam miss köpek birincisi olur.

1|1
    0|0
  • Evet, Parayla herseyi yapabilirsin.
    en iyi örnek deniz akkaya..
    i.cdn.ensonhaber.com/.../deniz-akkaya_7093.jpg

0|1
    0|0
  • Arada ciddi fark var tabi para her kapının anahtari

0|0
    0|0
  • Bu kadina neden bu kadar taktiniz guzel deyip gecin

0|0
    0|0
  • Bakım bence e oda paradan geliyor

1|0
    0|0
  • Yuh ya para için örnek gösterilecek başka kadınlarda var fahriye bir burnunu düzelttirmiş onu şimdi herkes yapıyor bu kadın ilk yaprak dökümünde oynadı orda bile çok güzeldi zaten güzel olduğu keşfedildi kendi egonuzu pohpohlamak için sanatçıların kusurlarını öne sürüp durmayın !

0|0
    3|0
    • Fahriye evcenle benim egomun ne alakası var, istediğimi örnek gösteririm benim sorum. Saygını bozmadan cevap vereceksin.

• Ha sen onun için diyorsan ok. Son zamanlar fahriye hakkında ki konu şuydu ; fahriye'nin estetik olup ısrarla estetik yok bende demesi alay konusu oldu. Ben de onu savunup estetik yok diyosun sandım çünkü belli olan bişeyi saklaması insanların onla dalga geçmesine sebep oldu videoda ki açıklamasını gördüklerinde

• @Bollywood_9 hmm haberim yk onlardan ama tabiki bariz belli bişeyler yaptırdığı ilk hallerinide hatırlıyorum yaprak dökümünde orda da çok hoşuma gidiyordu güzel bir kadın ha biraz törpülemiş kendini orası ayrı :D

• tabiki de para param olsa koreye kaçar estetik ameliyatı olurdum

0|0
    0|0
  • estetik=para

0|0
    0|0
  • kımı zaman para evet

0|0
    0|0
  • İlk resme inanamadım. Gerçek dışı gibi

1|0
    0|0
  • Eski hali daha güzelmiş. Doğuştan gelen özellikleri bozunca bir daha geri gelmiyor. İdeal yüz saçmalığı vardı gazetede bir ara. Herkesin ideali kendi yüzü

0|0
    0|0
  • Para tabi , kendisi markette satilan sac boyasinin kapak yuzu olur ama o boyayi kessen kullanmaz kim alacak peki sen ben gibi insanlar iste sacmalikta burada

1|0
    0|0
  • Ne değişmiş? Ben mi farkedemiyorum. Burun aynı dudak aynı kaslar saç toplandığı için kalkik durmuş ee neresi değişmiş

0|0
    1|0
  • Evet bu yaz burnumdan estetik yaptırdım tipi m değişti gerçekten de burnun bu kadar güzelliği etkilediğini bilmiyodum 7.5 milyara yaptırdım.3.5 milyardan dış teli taktırdı m dilerim inci gibi ve şimdi de Zayıflamak için sporsalonuna yazildim 950 tl bir Yıllığı gerçekten de güzellik parayla alakali

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    128
Yükleniyor...