Kapat

Aleyna Tilki ve egosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

millet bu aleyna tilki hakkında dusunleriniz neler egosu ve 16 yaşında barlarda sahneye çıkması hakkında?

1|0
36|34

En İyi Erkek Görüşü

• ilk olarak 16 yaşında bir insan reşit değildir. ve kararlarında ailesinin bağlayıcılığı vardır sadece toplumun değil. bu yüzden ailesi izin veriyor ve kendi istiyor ise kime ne?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bıktım bu tür sorular görmekten ve bu kızın haberlerinden :DD Napim yani isterse trilyoner olsun banane :DD

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Senin düşüncelerini az çok anladık... Yine saldırmalı bir cümle kurmuş, sorunun detayında. Niye kimse olumlu şeyler demiyor? Yani bu saldırma isteği niye var içinizde? Siz onun yaşında, buralarda olamadınız diye mi? Kız 2-3 sene önce mi ne Yetenek Sizsiniz'e katıldı ve iyiydi orada da şarkı söylemesi, sesi, yaşına göre... Hâlâ daha çocuk sayılır zaten, konuşmalarına bakıp ona saldırmamalıyız. O yaşlarda hanginiz müthiştiniz ki? Hepimiz ergence davranırdık zaten. Haliyle olacak bu kadar... Ailesi arkasında, destekliyor mu? Kendisi destekçimler dedi... Bitmiştir o zaman. Kız iyi yerlere gelecek, Türkiye'de de erken yaşta birileri bir şeyler yapıp iyi noktalara gelebilmeli. Biz destekçi olmalıyız her daim, asla köstek olmamalıyız.

0|1
    0|0
  • Bence şu an ki kizlarin kiskandigi ve onun seviyesine ulasamayavaklar için hep kiskaniyorlar :)

1|0
    0|0
  • Medya dötüne hava basmış..

2|0
    0|0
  • Kıçımın kenarı

2|0
    0|1
  • Hicbisey

1|0
    0|0
  • Aleynanin tilki bendenizin...

1|0
    0|0
  • Egosunu bilmiyoum, kendisini de tanımam. Bu soru karşısında videolarına bir göz gezdirdim şimdi ve genel bir seyirci kitlesi oluşturacak özellikte birisi. Sesi iyi ama dediğim gibi karakterini bilemem. Evet yetenekli ama büyütülecek bir özelliği yok. Dediğim gibi genele hitap eden bir yorumcu şu an...

0|0
    0|0
  • çok yanlış çahsen ben karşıyım

1|0
    0|0
  • çoluk çocuğu ünlü yapmışlar gitsin sütünü içsin

1|0
    0|0
  • Çok basit bir kız.

1|0
    0|1
  • yeter

1|0
    0|1
  • başarı

1|0
    0|1
  • Ben 20 yaşındayım bende onun fanıyım cocuklugumdan beri hatta 4sene dogmasını bekledim

1|2
    0|3
  • ne aleyna ymış arkadaş :D

1|0
    0|1
  • ergen işte kanka mal

1|0
    0|1
    • bitli aleyna 😆😆😆

• bilmiş bilmiş konuşması beni delirtiyo itici birisi. bitden ölsün saçına bir antibit ilacı püskürtmem eheheh 😂😂

• ahahahahhahah😆😆😆

• ego degilde daha çocuk 16 yaşında ne bekliyosun ki ülkenini ıQ su belli :D bizim halkta sapık olduğu için açık göbeği mini şortu görünce yapışıyor kıza oda kendini bişey sanıyor :d

1|0
    0|0
  • malın teki ya

1|0
    0|1
  • Ailesi destekliyorsa sorun yok bence

1|0
    0|0
  • Tam bir opu

1|0
    0|0
  • iyimiw be

1|0
    0|1
  • sıkıldım ismini duymaktan

1|0
    0|1
  • Ben fazla abartıldığını düşünüyorum.
    Bu abartı, ön yargıların üzerinede, 16 yaşındaki bir insanın o sözleri söylemesi çok doğal.

0|0
    0|0
  • Teşekkürler Türk Halkı , Yeni Bir Egoist Daha Doğurduk. Yarın Öbür gün Atakan Gibi Türk Halkına Küfür Etmese İyi.

0|0
    0|0
  • o kız reşit olmayan bir çocuk daha.. onun sözlerini bu kadar büyütüp youtubeye videolar ekleyen kocaman eşek kadar adamların alaya alması gerçekten de utanç verici bir durum..

0|0
    0|0
  • ayy.. götüm diyorlar ya tam olarak o

0|0
    0|0
  • Ben şu an bu site'de aleyna tilki'den daha popülerim.

0|0
    0|0
  • egosunu yaşına verıyorum.

0|0
    0|0
  • iyi kız

0|1
    0|0
  • zlatan'ın uzaktan akrabası olabilir

0|0
    0|0
  • vay anasini ya yinemi tilki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 35

• kızın egosu falan yok çok üstüne gittiler haksız bir sürü eleştiri yapıldı sonrada her söylediği başka yerlere çekildi.
    Kanunen izin alıyorlarmış doğru bulmuyorum ama yasalar izin verdiyse çıkar

1|0
    0|1
  • kendi karari

1|0
    0|0
  • Ailesi izin veriyorsa çıkar barlarda sahneye bize ne o kadar eleştirilir konusulursa ego da yapar bu da normal sonra da ondan buyuk olmasına rağmen akşam 6da evde olması gereken kızlar tarafından kiskanilir eleştirilir 😂

1|0
    0|0
  • Bence kıskanılıyor

1|0
    0|0
  • 16 yaşında koluna sevgili takacak ve programlarda boktan konuşmalar yapıp itici olacaksa ben buna durupta çocuktur yeteneklidir demem. Egoya gerek yok mütevaziliği öğrensin sonra şarkı söyler.

1|0
    0|0
  • Ben 16 yaşındayken ondan daha yüksek ego sahibiydim. İnsanlar ergen iken bazı şeyleri abartabiliyor. Ancak bu ergen, ünlü biriyse daha çok göze batabiliyor.
    Aleyna bir ses sanatçısı. Sesini beğenirsen dinlersin, video kliplerini izlersin. Beğenmezsen izlemezsin dinlemezsin. Kimse kimseye zorla yaptırmıyor.
    Çocukların alkollü içki sunulan mekanlarda çalışmasına karşıyım.
    Çocukların sanatlarını icra edebilmeleri için daha çok çocuk sanat evleri açılmalı.

0|0
    0|0
  • ya gülmeyin ama bu aleyna tilki napıyo ya da napmış ki sürekli ondan bahsediliyo

1|0
    0|1
  • Ceylan sahneye 4 yaşında çıkmışken bu kızın sahneye çıkmasının neden bu kadar abartıldığını anlayamadım doğrusu

1|0
    0|0
  • biz bu konulari gectik. cidden yeter

1|0
    0|0
  • Sitede herkes Aleyna tilki gina geldi valla

1|0
    0|1
  • Yeter

1|0
    0|0
  • sahneye cikmasi yasaklanmis

1|0
    0|0
  • Banane gerçekten. Herkesin kendi hayatı

1|0
    0|0
  • Barlarda sahne almasına birşey diyemem o onun ve ailesinin kararı
    Egosuna gelirsek daha 16 yaşında kız çocuğu çok fazla kafaya takmamak gerek

1|0
    0|0
  • Olabilir çevrenin etkisi vardır bunun oluşmasında

1|0
    0|0
  • Ses güzel şarkısı güzel gerisi beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Küçük yaşta büyük işler yapmaya çalışıyor😌

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu dağıtıcaksın ya tam bir canım

1|0
    0|0
  • "Yoldo görön hörkös öö bök ölöynö göçöyö döyö" 😄😄😄😄😄😄😄

1|0
    0|0
    • Bunu diyen kız yani eklemek istiyorum açıkcası bence sesi herşeyi iyi güzel ama yolda gören Aleyna geçiyo demesi saçma veya abartıdır yani

• Sevincten bayilmazdim çünkü yan gözle bakmayip polise gotururdum

1|0
    0|0
  • istediğni yapsın banane

1|0
    0|0
  • Simarik be egolu biri ama banane hshdjsjjd

1|0
    0|0
  • Kanka bence kıza haksızlık yapılıyor taktı herkes bu kıza yahu :D

1|0
    0|1
  • ben gerçekler olsa bile kendim hakkında güzel şeyleri anlatamıyorum, bu çok fazla.

1|0
    0|0
  • kızın sesini beğeniyorum. Videodaki kızada wow güzelmiş dedim. Ama sonra şu konuşmalarını izledim. O gerçekten ergenlikte şu an. 2 3 seneye düzelir eskiye bakıp konuşmalarını görünce kendide güler. :D

0|0
    0|0
  • Komik

1|0
    0|0
  • Yabancı olsa göklere çıkartırdınız. Bir kere bile desteklemeyi bilemedik ülkemizin insanını lan.

1|0
    0|0
  • egosunu yaşına verıyorum 18 den sonrada boyle olursa zeka yası kucuk veya otistik falan olabilir. veya ailesınden goremedıgı ilgiyi baskalarından falan gormeye calısıyordur vb vb

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum, ergenliğine vermek lazım

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...